Drobná hračka, která najde své uplatnění jak při ženské masturbaci, tak při sexu v páru. Každopádně jsou vibrátorky na prst výborným masérem klitorisu a jiných citlivých míst.

I vaše prsty mohou laškovně vibrovat… RECENZE od Natálie

Vibrátory na prst Feelztoys Mycero nám poskytnul k testování a recenzi sexshop Růžovýslon.cz, kde můžete vibrátory i zakoupit.

Vibrátory jsou v balení hned 2 – jeden v zářivé zelené a druhý v červené barvě. Oba mají shodné vlastnosti. Silikonový povrch vibrátorů je velmi hebký (tak jak je obvyklé pro 100% silikon).

Drobní dráždiči erotogenních zón mají pouze jednu intenzitu vibrací. Vibrace se tedy jen zapnou/vypnou. A to malým bílým tlačítkem na vibrační patroně. Ta je ukrytá v barevném lékařském silikonu. Tento materiál je hypoalergenní, skvěle přenáší teplo a je zdravotně nezávadný – ideální pro erotickou hračku.

VIDEO z redakčního rozbalování:

Pár čísel:

  • Délka 4 cm
  • Průměr 1,6 cm
  • Základní průměr poutka 1,5 cm
  • Průměr poutka při natažení 2,5 až 3 cm
Zjistěte kolik stojí prstové vibrátorky Mycero
ZJISTIT CENU

Při používání jsem se trochu obával toho, aby se do vibrační patrony (přes tlačítko) nedostala tekutina a nezkratovala ji. Proto jsem patronku vložil do silikonového pouzdra obráceně. Tak se spouštěcí tlačítko dostalo dovnitř a nehrozilo už žádné nebezpečí.

Pro zapnutí/vypnutí vibrací se ale musí více stisknout konec patrony. Vibrační patronka je poměrně silná (na to jak je malá – viz její řádění ve videu). Napájení je vyřešeno 2 (2 pro každou patronu) miniaturními bateriemi typu SR41. Na dodávané baterie vydrží jedna patronka vibrovat přibližně 40 minut.

V balení najdete hned dva vibrátorky – hraní v páru už tedy nic nebrání. Můžete je využít jak sami, tak při sexu. Nejvíce se osvědčila poloha zezadu, kdy muž má skvělý přístup ke klitorisu ženy. S vibrátorkem na prstu se pak rozjede solidní rodeo.

Silikonový kroužek, kterým se hračka připevňuje na prst, je poměrně silný, takže se dá navléknout jen na prst. Nedá se použít jako škrtící kroužek na penis. Vibrátorky Feelztoys Mycero jsou užitečnou hračkou, kterou ocení především slečny, protože stimulace klitorisu s těmito hračkami je velmi intenzivní. Můžete je použít jak při předehře, tak při samotném sexu..

Klady

Zápory

2 vibrátory v balení Jen 1 stupeň vibrací
Skvělý materiál
Pro vnitřní i vnější stimulaci
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU

Recenze od Mladých Sexblogerů = RedGreen… Rozptýlení při hýčkání?

Rádi bychom Vám dnes představili velice zajímavou hračku RedGreen. Co se pod tímto názvem skrývá?

Jedná se o dvojici líbivých vibrátorků, které jdou umístit na prsty. Jejich rozměry jsou velice minimalistické a hodí se tak, k stimulaci klitorisu, bradavek a všude tam, kde je žena citlivá na dotek.

18+ fotky z testování:

Co na to subinka?

Abych se trochu víc uvolnila při hraní s prcinkou a rozptýlila, pán si nasadil na prst vibrátůrek Prejížděl mi s ním přes bradavky, které v zápěti ztvrdly a také mi s ním dráždil poštěváčka. Vibrace jsou tak akorát intenzivní, když jsem vzrušená, dokáže mne velmi příjemně polechtat.

Vibrace nejdou regulovat, ale u téhle hračky to není na škodu.

Dokonalá kombinace je, když mne pán líže a zároveň masíruje tímto vibrátůrkem kliktoris. Mhhh mňam.

Zjistěte kolik stojí MyCero
ZJISTIT CENU

RedGreen bychom si asi jen tak nevybrali. Rozhodně je to příjemné zpestření hrátek. Děkujeme za možnost otestovat tuto hračku!

Zhodnocení

Ke zpestření Vašich hrátek můžeme doporučit.

Klady

Zápory

Kvalitní materiál ze silikonu Není možnost regulovat vibrac
Vzhled
Intenzivní vibrace
Dva kusy v balení
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Vaše názory 1 názor

Moc pěkně je subinka rozmazlovaná – a co nějaké tresty? Trestáš ji někdy? A za co? O:)

Ano rád odměním subinku pokud je poslušná. A ano jistě! Bývá potrestaná pokud odmlouvá či se vyzývavě oblékne do práce atd.

Spolupracujeme: