Když jsem poprvé viděla tento malý vibrátor na klitoris, říkala jsem si, že by se mi mohl dost líbit. Je malý, lehce se mi vejde do kabelky, je multifunkční, jelikož má několik různých nástavců, a tak s ním bude vždycky zábava.

Pro začátečnice

Pokud s klitoridálními hrátkami teprve začínáte a nejste si jistá, co by se vám mohlo líbit, pak tento vibrátorek vřele doporučuji. Poměr cena/výkon je odpovídající a to jak v provedení, tak funkčnosti. Díky čtyřem různým nástavcům můžete prozkoumávat vaše chutě.

Každý je trochu jiný, rozhodně se nemusíte stydět a vyzkoušet hned napoprvé všechny – samozřejmě postupně. Nejvíce mi sedl buď jednoduchý s kuličkou na konci, nebo ještěrkoidní = vypadá jako ploutvička.

Pokud chcete experimentovat, tak nerezové kuličky na konci základní hlavičky se dá lehce nachladit – a tím trochu jinak zase stimulovat smysly. Pokud jste však už v těchto věcech zběhlá, může vám připadat nudný.

Maličký a praktický

Zde bych však vyzdvihla jeho praktičnost. Je tak malý, že se pohodlně vejde do jakékoliv kabelky, klidně i psaníčka.

Nutné mít baterie

Jako nevýhodu bych viděla jeho celkové, pro mě nevyhovující provedení. Je nutné mít baterku (AA), aby vám vůbec fungoval, což v dnešní době nabíjecích hraček hodnotím jako obrovský zápor. Stejně tak o nějaké vodotěsnosti nemůže být řeč.

Materiál

Vyroben je z tvrdého plastu, jen nástavce jsou silikonové, působí tedy velice lacině. Účel však splní a tak bych ho zařadila spíše do počáteční výbavy erotických pomůcek každé ženy. Takže za tu extrémně nízkou cenovku (několik stovek) je to ideální začátek.

Klady

 •  

  Volba ze 4 nástavců

 •  

  Cena/výkon

 •  

  Velikost

Zápory

 •  

  Není vodotěsný

 •  

  Nutnost baterie

Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:

DO OBCHODU