Když jsem poprvé viděla tento malý vibrátor na klitoris, říkala jsem si, že by se mi mohl dost líbit. Je malý, lehce se mi vejde do kabelky, je multifunkční, jelikož má několik různých nástavců, a tak s ním bude vždycky zábava.

Pro začátečnice

Pokud s klitoridálními hrátkami teprve začínáte a nejste si jistá, co by se vám mohlo líbit, pak tento vibrátorek vřele doporučuji. Poměr cena/výkon je odpovídající a to jak v provedení, tak funkčnosti. Díky čtyřem různým nástavcům můžete prozkoumávat vaše chutě.

Každý je trochu jiný, rozhodně se nemusíte stydět a vyzkoušet hned napoprvé všechny – samozřejmě postupně. Nejvíce mi sedl buď jednoduchý s kuličkou na konci, nebo ještěrkoidní = vypadá jako ploutvička.

Pokud chcete experimentovat, tak nerezové kuličky na konci základní hlavičky se dá lehce nachladit – a tím trochu jinak zase stimulovat smysly. Pokud jste však už v těchto věcech zběhlá, může vám připadat nudný.

VIDEO z rozbalování v redakci:

Zjistěte kolik stojí Vibrátor Sweet Breez
ZJISTIT CENU

Maličký a praktický

Zde bych však vyzdvihla jeho praktičnost. Je tak malý, že se pohodlně vejde do jakékoliv kabelky, klidně i psaníčka.

Nutné mít baterie

Jako nevýhodu bych viděla jeho celkové, pro mě nevyhovující provedení. Je nutné mít baterku (AA), aby vám vůbec fungoval, což v dnešní době nabíjecích hraček hodnotím jako obrovský zápor. Stejně tak o nějaké vodotěsnosti nemůže být řeč.

Materiál

Vyroben je z tvrdého plastu, jen nástavce jsou silikonové, působí tedy velice lacině. Účel však splní a tak bych ho zařadila spíše do počáteční výbavy erotických pomůcek každé ženy. Takže za tu extrémně nízkou cenovku (několik stovek) je to ideální začátek.

Klady

Zápory

Volba ze 4 nástavců Není vodotěsný
Cena/výkon Nutnost baterie
Velikost
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Vaše názory 1 názor

Erotická povídka: Vibrace, které mě dostaly do kolen

Tentokrát jsem sáhla opět po vibrátoru, jelikož přítel Petr po dlouhodobém společném testování našel hračku, která mu naprosto přesně vyhovuje a jiné už zkoušet nechce. Já ale ano, jelikož proč mít pouze jeden bezva výrobek, který Vás uspokojí, když jich můžete mít pět, deset…

Tenhle kousek mě nadchl vibracemi, které jsem ještě nikdy neviděla. A tak jsem si nafasovala baterie a jela domů testovat nový produkt. Vibrátor sice není z největších, ale po celém svém obvodě má jemné bodlinky a výstupky, které se při zapnutí krásně rozechvějí.

Jakmile jsem viděla, jak se bodlinky třepetají, bylo mi jasné, že se musím nejdříve zaměřit na svůj klitoris. Každý výstupek je z příjemného gelu, který jemně polaská každý milimetr mého poštěváčku ještě před tím, než ho pustím do svojí jeskyňky.

Jakmile byla moje vstupní branka rozkoše dostatečně uspokojena, pustila jsem toto vlnobití i za ni. V mušličce můj nový vibrátor předvedl co umí. Spustila jsem druhý program a všechny výstupky se rozkmitaly do stran a dráždily mě po stěnách celé jeskyňky tak, jako nikdo před tím.

Čím více jsem zvyšovala intenzitu vibrací bodlinek, tím více jsem se blížila k vrcholu. S maximálním výkonem přišel i maximální orgazmus. Slastný pocit se rozléval do všech částí mého nadrženého klína. Trval sice jen pár vteřin, ale myslím, že o něm věděli i sousedi…

Spolupracujeme: