Přáli jste si to, tak to taky dostanete – recenzi vibrátoru na klitoris. Malá praktická hračka, kterou ocenila každá slečna, která ji dostala do rukou.

Za málo peněz, hodně rozkoše – asi tak bych popsala vibrátorek Funky Orange. Nízká cena, kvalitní provedení a hlavně silné vibrace (motorek je umístěn přímo v hlavičce vibrátoru). Jedinou nevýhodu bych viděla v tom, že vibrace nejdou regulovat – prostě jsou zapnuté, nebo vypnuté. V našem videu uvidíte, jak se vibrátor ovládá – pouhým otočením spodní části.

Rozbalování recenzovaného vibrátoru – od Natálie

Provedení vibrátoru se mi líbilo – tvrdý ABS plast s matným sametovým povrchem. To vše ve výrazné oranžové barvě. Na hlavičce jsou umístěny 3 kovové kuličky, které dobře přenášejí vibrace a tak zintenzivňují stimulaci. V balení kromě vibrátoru naleznete také 4 různé nástavce – každý z nich má jiné výstupky.

Voděodolnost vibrátoru zajišťuje malý silikonový kroužek, který utěsňuje prostor pro baterie. Hrátkám ve sprše tedy nic nebrání – ale pozor na nenadálé silné vyvrcholení – raději se chytněte.

Zjistěte kolik stojí vibrátor na poštěváček Funky Orange
ZJISTIT CENU

Pár parametrů o vibrátorku:

  • 7 hodin výdrž
  • 1 AA baterie
  • 4 nástavce
  • 9 cm na délku
  • 2,5 cm průměr

Použití vibrátoru je jednoduché – vibrace se zapnou jedním pohybem a poté vaší fantazii nic nebrání – lehce kroužit kolem klitorisu, nebo se k němu pomalu blížit? Záleží na tom jak má každá ráda. Mně se nejvíc líbilo, když o mě pečoval přítel – mohla jsem si stoprocentně užít ty rychlé orgasmy (věřte mi slečny, že takhle silnou stimulaci klitorisu jste ještě nezažili).

18+ fotky z testování (6x)

18+ brána - Lascivní prémium

Fotky vibrátoru při rozbalování

Malým vibrátorem nemusíte stimulovat pouze klitoris. Silné vibrace působí i na bradavky, či hráz (a to hlavně u pánů – můj přítel přikyvuje). Stejně tak je zajímavé vibracemi okořenit klasickou masáž zad – vibrace dobře uvolňují svalstvo.

Klady

Zápory

Nízká cena Vibrace se nedají regulovat
Více nástavců
Kapesní velikost
Silné vibrace
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU

Recenze od Mladých Sexblogerů – dokázal uspokojit oranžáček sub hračku?

Dnes jsme s pánem měli možnost vyzkoušet malou, nenápadnou, oranžovou hračku. Jedná se o mini vibrátor na klitoris. Je malý a velmi šikovný. Skvěle ji využijete při předehře i při samotné souloži. 

My jsme ho otestovali, tak, že mne Pán položil na gauč.

Odhrunul mi šaty a líbal mi rty, ňadra a bříško. Hladil mne po celém těle.

Zjistěte kolik stojí oranžáček?
ZJISTIT CENU

Najednou mě začalo něco lechtat v rozkroku. Ještě jsem na sobě měla kalhotky. Byly to lehké a velmi příjemné vibrace. Zvlhla jsem.

Pán viděl, že kundička je velice vzrušená.

Už jsem chtěla prosit ať mě Pán vyšuká. Ale Pán se rozhodl, že si semnou ještě chvilku pohraje. Přesunul vibrátůrek na bradavky. Jednu bradavku mi cucal, druhou mi masíroval hračkou. Bradavky okamžitě ztvrdly. Nemohla jsem se dočkat, až se mi dostane pod kalhotky.

18+ fotky z testování:

Po chvilce dráždění ňader se opět zaměřil na můj kliktoris. Poodhrnul mi vlhké kalhotky a začal mi hračkou přejíždět přes pysky. Ufff, dávám nožky k sobě, v domnění, že popadnu na chvilku dech.

Ale Pán mne nenechal. Roztáhnul mi nohy, přitiskl mi oranžáčka přímo na kliltoris a divoce s ním kroužil. Sténala jsem na celý byt a blahem, skoro vyletěla do sedmého nebe. Cítila jsem, že se udělám, ale Pán dal těsně před vyvrcholením hračku nastranu.

Nechal mne chvilku uklidnit a pak ho znovu pritiskl, ještě silněji než předtím. To už jsem nevydržela a udělala se. Kroutila jsem se na gauči ve slastné křeči s úsměvem na rtech. Po chvilce oddychu, Pán vyměnil nástavec a znovu se mi vrhal do klína. Řekl mi, že musíme ještě vyzkoušet i ostatní nástavce.

Nemusím říkat, že po skončení testování jsem byla zcela vyčerpaná, pěkně uspokojená a trvalo mi nějakou dobu, než jsem to rozchodila.

Za nás můžeme oranžáčka jen doporučit. Užijete si s ní hodně zábavy.

Hodnocení:

S tímto malým ďáblíkem se rozhodně nudit nebudete. Za málo peněz hodně muziky a orgasmus zaručen!!! Vibrace jsou sice bez regulace, možná budou pro někoho silné, ale nám to vůbec nevadilo. Jediné malé mínus je, že občas při zběsilém kroužení vypadl nástavec.

Pro mne to ale byla malá výhoda, že jsem si mohla chvilku oddychnout, než ho Pán nasadil zpět. Můj oblíbený nástavec je 3. nádstavec – „větší a ostřejší výstupky“ a jaký je ten Váš?

Klady

Zápory

Materiál vibrátoru a silikonových náhrad Návykovost
Vzhled Nástavce hůře drží
Skladnost Nemožnost regulovat vibrace
Použití při předehře i při sexu
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU

Recenze od Beze Studu: Funny Orange, Silicone edition 2017

Funny Orange jsem si kdysi koupila snad jako jednu z prvních pomůcek. Bohužel mně tehdy dost zklamal, po pár dnech zkoušení skončil na dně skříně a později při stěhování jsem ho vyhodila. Nyní jsem dostala příležitost otestovat novou verzi, Silicone edition 2017 – a moje očekávání nebyla nijak vysoká.

Funny Orange je popisován jako „hodně silný“, „výjimečný motorek“, „silné vibrace“, „100% orgasmus“ nebo „takhle silnou stimulaci klitorisu jste ještě nezažili“. No, takovéhle pocity jsem asi opravdu ještě nezažila. Vibrátorek je totiž extra hlučný, ale je to jako ten pes, co štěká a nekousne – vibrace zvláštní a slabé a orgasmus v nedohlednu…

Stroj je příjemný na dotek – je z plastu, ale působí hebce. Jsou k němu 4 silikonové nástavce – tři s různými druhy výstupků a hladká polokoule. Dá se používat i bez nich, vibrátorek samotný má na konci tři vystouplé kovové kulaté plošky a pod nimi hladký plast.

Zjistěte kolik stojí Funny orange
ZJISTIT CENU

Je voděodolný, ale není vodotěsný a nedoporučila bych namáčet spodní třetinu, respektive hlavně předěl mezi tělem a uzávěrem. Uzávěr má tři pozice – otočením uzávěru doleva se oddělí spodní část a můžete vyměnit baterku, na prostřední pozici je vypnuto a vpravo vibrátor zapnete. Vibrace se nedají regulovat, umí jen jednu úroveň.

Tahle hračka může zaujmout velikostí – jak je vidět ze srovnání, je to opravdu kámoš do kabelky. Bohužel jak už jsem naznačila, výkonu se od něj opravdu spíš nedočkáte. Vibrace jsou vysloveně bzučivé a povrchní.

Rozlišit bzučivé (buzzy) a bručivé (rumbly) vibrace můžete i podle zvuku – jak říká partner: je to jako když kolem vás projede Harley, kdy to cítíte až v kostech, oproti italskému skůtru, který vám to akorát trhá uši. S vibrátory je to dost podobné. Bzučivé vibrace = vyšší zvuk, na vibrátoru okem nepoznáte, zda je vypnutý nebo zapnutý, vibrace po chvíli znecitliví místo doteku, spíš než příjemné pocity vás to za chvíli brní… 

Vibrace jsou tady trochu silnější než u Prime Meridianu, což je patrné i na reakci s vodou níže, ale Prime Meridian byl extrémně nevýkonný, takže žádná sláva… Bohužel konstrukce výrobku není úplně dobrá, protože vibrace jsou nejvíc cítit POD špičkou, v části pod nástavcem. Když je nasazený nástavec, tak se ze střední části vibrace trochu přenáší i do špičky, ale bez nástavce vibruje styčná plocha výrazně slaběji než střed těla. 

Funny Orange bych si už nepořídila. Málokterá hračka podobné velikosti má co nabídnout (všechna čest We-Vibe Tango), protože už z podstaty věci se nemá kam vlézt výkonný motorek – když polovinu těla zabere baterka… Výměnné nástavce jsou ale skvělým doplňkem, který bych uvítala i k jiným výrobkům.

Shrnutí a hodnocení

Vibrátorek zajímavé velikosti, kterému stačí jedna baterka. Bohužel nabízí slabé, brnivé a velmi hlučné vibrace, které jsou silnější na těle vibrátoru než na špičce.

Klady

Zápory

Materiál a celkový vzhled Síla vibrací, zajímavost dalších programů
Ovládání Hlučnost
Tvar a velikost
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Vaše názory 2 názory

Díky za tip, za tu cenu je to obstojná práce a zábava do kabelky dík

Jsem zakernak, ale co ji priste nejak hezky spoutat treba do kozelce, vynutit ji par hrackami x orgasmu a hezky to dokumentovat pro dalsi clanek? #radzlobimatrapim

Děkujeme Petře za nápad. Můžeme slíbit že v nové rubrice si přijdete na své

Super, tak to se nepokryte tesim a nadzene z tveho zachazeni se subinkou 0:) snad budete psat casteji.

Spolupracujeme: