Přáli jste si to, tak to taky dostanete – recenzi vibrátoru na klitoris. Malá praktická hračka, kterou ocenila každá slečna, která ji dostala do rukou.

Za málo peněz, hodně rozkoše – asi tak bych popsala vibrátorek Funky Orange. Nízká cena, kvalitní provedení a hlavně silné vibrace (motorek je umístěn přímo v hlavičce vibrátoru). Jedinou nevýhodu bych viděla v tom, že vibrace nejdou regulovat – prostě jsou zapnuté, nebo vypnuté. V našem videu uvidíte, jak se vibrátor ovládá – pouhým otočením spodní části.

Rozbalování recenzovaného vibrátoru

Provedení vibrátoru se mi líbilo – tvrdý ABS plast s matným sametovým povrchem. To vše ve výrazné oranžové barvě. Na hlavičce jsou umístěny 3 kovové kuličky, které dobře přenášejí vibrace a tak zintenzivňují stimulaci. V balení kromě vibrátoru naleznete také 4 různé nástavce – každý z nich má jiné výstupky.

Voděodolnost vibrátoru zajišťuje malý silikonový kroužek, který utěsňuje prostor pro baterie. Hrátkám ve sprše tedy nic nebrání – ale pozor na nenadálé silné vyvrcholení – raději se chytněte.

Zjistěte kolik stojí vibrátor na poštěváček Funky Orange
ZJISTIT CENU

Pár parametrů o vibrátorku:

  • 7 hodin výdrž
  • 1 AA baterie
  • 4 nástavce
  • 9 cm na délku
  • 2,5 cm průměr

Použití vibrátoru je jednoduché – vibrace se zapnou jedním pohybem a poté vaší fantazii nic nebrání – lehce kroužit kolem klitorisu, nebo se k němu pomalu blížit? Záleží na tom jak má každá ráda. Mně se nejvíc líbilo, když o mě pečoval přítel – mohla jsem si stoprocentně užít ty rychlé orgasmy (věřte mi slečny, že takhle silnou stimulaci klitorisu jste ještě nezažili).

Fotky vibrátoru při rozbalování

Malým vibrátorem nemusíte stimulovat pouze klitoris. Silné vibrace působí i na bradavky, či hráz (a to hlavně u pánů – můj přítel přikyvuje). Stejně tak je zajímavé vibracemi okořenit klasickou masáž zad – vibrace dobře uvolňují svalstvo.

Klady

Zápory

Nízká cena Vibrace se nedají regulovat
Více nástavců
Kapesní velikost
Silné vibrace
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: