Klitoris se má na co těšit – vibrátor na klitoris

test vibrátoru na klitoris Přáli jste si to, tak to taky dostanete – recenzi vibrátoru na klitoris. Malá praktická hračka, kterou ocenila každá slečna, která ji dostala do rukou.

Za málo peněz, hodně rozkoše – asi tak bych popsala vibrátorek Funky Orange. Nízká cena, kvalitní provedení a hlavně silné vibrace (motorek je umístěn přímo v hlavičce vibrátoru). Jedinou nevýhodu bych viděla v tom, že vibrace nejdou regulovat – prostě jsou zapnuté, nebo vypnuté. V našem videu uvidíte, jak se vibrátor ovládá – pouhým otočením spodní části.

Video:

Provedení vibrátoru se mi líbilo – tvrdý ABS plast s matným sametovým povrchem. To vše ve výrazné oranžové barvě. Na hlavičce jsou umístěny 3 kovové kuličky, které dobře přenášejí vibrace a tak zintenzivňují stimulaci. V balení kromě vibrátoru naleznete také 4 různé nástavce – každý z nich má jiné výstupky.

Voděodolnost vibrátoru zajišťuje malý silikonový kroužek, který utěsňuje prostor pro baterie. Hrátkám ve sprše tedy nic nebrání – ale pozor na nenadálé silné vyvrcholení  – raději se chytněte.

Pár čísel:

  • 7 hodin výdrž
  • 1 AA baterie
  • 4 nástavce
  • 9 cm na délku
  • 2,5 cm průměr

Použití vibrátoru je jednoduché – vibrace se zapnou jedním pohybem a poté vaší fantazii nic nebrání – lehce kroužit kolem klitorisu, nebo se k němu pomalu blížit? Záleží na tom jak má každá ráda. Mně se nejvíc líbilo, když o mě pečoval přítel – mohla jsem si stoprocentně užít ty rychlé orgasmy (věřte mi slečny, že takhle silnou stimulaci klitorisu jste ještě nezažili).

Fotky:

Malým vibrátorem nemusíte stimulovat pouze klitoris. Silné vibrace působí i na bradavky, či hráz (a to hlavně u pánů – můj přítel přikyvuje). Stejně tak je zajímavé vibracemi okořenit klasickou masáž zad – vibrace dobře uvolňují svalstvo.

Klady:

  • Nízká cena

  • Více nástavců

  • Silné vibrace

Zápory:

  • Vibrace se nedají regulovat

Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:

DO OBCHODU

Natálie

Natálie

Natálie je členem našeho týmu již několik let. Sice je tato dívka velice stydlivá, ale i přesto se ráda věnuje lechtivým tématům. Recenze pomůcek nejsou jejím oblíbencem, za to ráda zpracovává nová hesla do slovníčku. Čerpá inspiraci nejen u nás, ale i v zahraničí. Její nové články budou plné sexuálních poloh - těšte se na její „seriál“ erotických poloh s praktickými informacemi a někdy i vtipnými historkami.
Natálie
[supsystic-social-sharing id="1"]

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *