Elegance, Výkonnost, Kompaktnost: I tak by se mohl jmenovat vibrátor T1 od firmy OVO. A dnes ho pro vás máme v recenzi naší nové redaktorky Báry.

První dojem z vibrátoru OVO

Tento masážní strojek, určený především na klitoris, OVO vyrábí v různých barevných provedeních. Mně se dostal do ruky fialový kousek a ihned mě zaujal svým vzhledem. Pokud bych měla začít od obalu, tak balený je v pevné krabičce, zasazený do tvarovací pěny, takže přežije i náročnější přesuny. Krabička kromě samotného strojku obsahuje i uživatelský návod a instrukce. Její součástí už však není AAA baterie, takže je dobré mít nějaké v zásobě.

Vzhled, tvar a jejich využití

Samotný vibrátor je pak opravdu krasavec. Ačkoliv má trochu nedokonalé hrany, naprosto chápu, že byl oceněn cenou za design. Z jedné strany skvěle kopíruje tvar dlaně – je tak malý, že se do ní dá i schovat. Jako jeho největší přednost však vidím právě tvar druhé strany, který se přizpůsobí všem záhybům. Když s ním pak přejíždíte po těle, je to jako byste se sami hladili a u toho vibrovali v pěti různých režimech. Tuto jeho vlastnost jsem využila především při dráždění klitorisu. Vibrátor jsem udržela pouze stehny a ruce jsem tak mohla využít k dráždění zevnitř.

Ovládání a použití strojku

K hrátkám není třeba používat další výrobky. ABS materiál je na těle velmi příjemný a snesl by všechny druhy lubrikantů, mně to však přijde zbytečné. Ovládání strojku je jednoduché – přes klasické plus a minus, a snadno dostupné. Je vidět, že OVO si na svých výrobcích dává záležet, může pak svým uživatelům nabízet patnáctiletou záruku.

Zjistěte kolik stojí OVO vibrátoru
ZJISTIT CENU

Výkon, který překvapí

Ocenila jsem především jeho výkonnost. Popravdě jsem od takto malého strojku nečekala, že když ho vezmu do ruky, tak ho v některých režimech téměř neudržím mezi prsty, jak brněly. Pět vibračních módů myslím bohatě stačí – jsou určeny jak na pomalé, tak rychlejší dráždění. Bohužel s výkonem baterie klesá i výkon strojku a pokud stojíte opravdu o intenzivní vibrace, je třeba měnit baterii ještě před jejím úplným vybitím.

Pomocník na cesty…

I přes jeho výkonnost je vibrátor tichý. Proto jsem ho začala brát jako jistého pomocníka na cesty. Vejde se i do malé kabelky, nepotřebuje připojení k elektřině – stačí jen náhradní baterie, a neprobudí sousedy ve vedlejším hotelovém pokoji. Ačkoliv jeho kompaktnost přímo vybízí k touto využití, součástí balení bohužel není žádný sáček nebo sekundární obal, v kterém by se dal strojek přenášet.

… i při hrátkách ve dvou

Využití vibrátoru je univerzální. Myslím si, že za cenu okolo 500 korun pořídíte luxusní a velmi výkonný stroj. Omezení využití je snad jen ve sprše – je voděodolný, nikoliv však vodotěsný.Jinak se dá výborně využít i při hrátkách ve dvou. Jak už bylo řečeno výše, díky svému tvaru a velikosti ho lze využít v mnoha pozicích a někdy není potřeba ani zapojovat ruce.

Můžete například uspokojovat partnera, zatímco držíte vibrátor mezi stehny. Vibrace jsou natolik silné, že je při kontaktu s vámi pocítí i váš protějšek a navíc jsou příjemné i na dalších erotogenních zónách, jako jsou třeba bradavky. K masáži jiných částí těla bych pak využila spíše jiných hraček.

Klady

Zápory

Cestovní hračka do kapsy Napájení na baterie
Tvar těla Nemá sekundární obal na uložení
Příjemně sametový materiál
Jednouché ovládání
Cena
Zaměření přesně pro klitoris
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: