Nikdy jí nebolí hlava, nikdy neodmlouvá a vždy vás uspokojí tak jak chcete vy. Má ale i nevýhody, neuvaří, neuklidí, nevypere a rozhodně si s ní nepopovídáte. Je totiž umělá. Mluvím o nafukovací panně.

Ač je to k nevíře, v záplavě umělých vagínek z cyber-skinu a vysoce realistických torz, se nafukovací panny stále těší vysoké oblibě. Čím to asi je?

Jak se vůbec dostat k nafukovacím pannám?

Nejvíc panen se stále prodává jako dárek z recese. K osmnáctinám, padesátinám k odchodu do důchodu. Dokonce jsem zažila, kdy studenti koupili svému odcházejícímu učiteli nafukovací panu s tím, že mu ji předali nafouknutou héliem. Ovšem kromě balónku se dá nafukovací pana použít i jako lehátko na vodu, nebo hlídač pod auto.

A nejsou to jen panny ale i paňáci, kravičky ovečky či prasátka, které v jednom z otvorů mají stroječek, který stlačením vydává zvuk příslušného zvířátka.

Nafukovací panna (panák, zvířátko) je dárek, který pobaví, a nikdy nevíte, zda se obdarovanému nebude i hodit.

Rozhodně neslouží jen k zábavné párty

Ale pany se neprodávají jen z recese. Stále existuje okruh zákazníků, kteří si je kupují pro své hrátky. Ať už je to kvůli fetiši, nebo se kupující cítí osamělý, panny jsou stále oblíbenou hračkou pro pány. Na rozdíl od umělých vaginek je tu více otvorů pro uspokojení a navíc, přece jen není to jen trubka, ale aspoň podoba ženy.

Může tu být i jistá sběratelská vášeň. Když muž touží po harému, v našich zemích nemá mnoho možností, jak si touhu splnit. Nafukovací panny byly a stále jsou na výsluní. Jakpak by ne, když si lze vybrat z tolika druhů tvarů barev a materiálových možností. Ovšem musíte se o ni i pěkně starat.

Jak o ni pečovat?

Vždy po použití ji pořádně omyjte a vysušte. Vysušit je především potřeba milostné otvory. Pokud b y zůstala vlhká, nejen že může dojít k množení bakterií, ale především PVC ze kterého je vyrobena by začalo puchřit. Pro čištění milostných otvorů je nejlepší dezinfekce určená přímo pro erotické hračky. Lze použít i mýdlo pro intimní hygienu, ale upřímně – dezinfekce je lepší. Zbytečně pannu nepřefukovat. Přefukováním je přetěžován materiál a snižuje se tak jeho životnost.

Neskákejte na ni. Panny jsou dělány tak, aby udržely váhu dospělého muže.

Ale pokud na ni budete skákat, nejen že vám praskne v náruči, ale žádný obchod vám neuzná reklamaci.

Kde koupit nafukovací milenku?

Existují i luxusní umělé panny

Možnosti erotického průmyslu nekončí u mnohdy nevzhledných nafukovacých PVC milenek, ale nabízejí i velmi realistické a příjemné panny na šukání – třeba s obličejem pornohvězdy(třeba české rajdy Daisy Lee, Barbara Bieber, Lady Dee, Vinna Reed, Florane Russel, Nahtaly Cherie a další – neboli CzechDoll) či jiné krásky.

Jsou vytvořené z na omak příjemného silikonu, mají velmi detailní a přirozeně působící vagínu, anál, prsa, ústa, … takže si můžete užít jak je libo. No věřili byste, že děvčata na 4 fotkách níže nejsou živé a reálné? Za nás je to fantastická práce, která má v sobě hodně vzrušení.

Jaká je cenovka luxusní panny?

Neužije si to jen vaše peněženka, protože tyto luxusní sexdolls, či realdolls stojí už pěkných pár desítek tisíc korun. A to mluvíme jen o těch základních modelech, které jen leží s roztaženými nohami a čekají na váš zásun.

Co všechno umí?

Ale mohou mít i vyhřívání, reagovat na vaše dotyky, prostě reálně simulovat nadrženou ženu, která vás dokáže dostat do extáze. Některé modely, samozřejmě dražší, mají i vlastní lubrikaci, takže jsou nahřáté a připravené pro samotné sexování a hrátky.

Existují i varianty, které s vámi mohou mluvit, mají klouby v končetinách, takže si je napolohujete jak chcete, …

Jak moc si je můžete přizpůsobit svému vkusu a chutím?

Plus, což dost oceňujeme, mají tyto luxusní děvky i například upravitelný vzhled, takže už při objednávání můžete vybrat vzhled očí, tvar obličeje, barvu vlasů, nehtů, velikost ňader, tvar labií na vagíně, velikost prdelky, … no a samozřejmě i rasu, která může být taky výrazným stimulem pro vaši fantazii – Evropanky známe všichni, ale co taková asiatka či černoška? Mrkněte níže:

Z čeho vybíráte?

Plus si můžete vyhrát s výběrem jejich oblečení a doplňků, neboli je libo zrzavá černoška v kostýmku dominy, nebo něžná bloňdatá asiatka s menšími ňadry ve stylu lolitky, popřípadě zkušená MILFKA s neskutečným dekoltem v sportovním outfitu? Těch kombinací je nespočet, však už jeden český sexshop má tento výběr děvčat:

 • Anime,
 • Asiatky,
 • Černošky,
 • Evropanky,
 • Blondýny,
 • Brunetky,
 • Zrzky,
 • Velká prsa,
 • Malá prsa,
 • Velké zadky,
 • MILF,
 • Mladé / Teen,
 • Těhotné,
 • Transky,
 • Boubelky,
 • Velmi hubené,
 • a nechybí ani Silikonový panák.

Další parametry u pannen

Například tyto parametry můžete mít v generátoru/filtraci na jednotlivých sexshopech:

Hmotnost panny

do 30 kg, do 35 kg, do 40 kg, do 45 kg,…

Materiál

TPE, Silikon, CyberSkin, …

Obvod hrudníku

77 cm, 84 cm, 86 cm, 90 cm, 91 cm, …

Obvod pasu

57 cm, 58 cm, 60 cm, …

Boky

86 cm, 87 cm, 90 cm, 94 cm, 100 cm, …

Luxusní sex doll na VIDEU

Historka ze života prodejkyně sexshopu

Nakonec si dovolím jednu historku, která se stala mé hradecké kolegyni.

Klidný den v krámě, nic se nedělo, všude mír a klid. Takové typické, každodenní pracovní prostředí.
Do prodejny přišel pán a shání nafukovací pannu.
“A jakoupak byste si přál?” ptal se kolegyně prodavačka.
“To je jedno, ale honem nějakou já strašně spěchám.” Odpověděl zákazník.
“A budete si přát s realistickou tváří, nebo nafocenou. Černošku, bělošku či snad Asiatku? Vibrační nebo klasickou?” Snažila se prodavačka.
“To je jedno, nějakou levnou a rychle já opravdu spěchám.”
“Tak mi řeknete aspoň jakej typ, ať vím co vám nabídnout.” Opět se snažila kolegyně upřesnit výběr.
“To je jedno co my dáte, to beru.” Odpověděl zákazník a už vyndával peněženku.
Kolegyně tedy sáhla pro jednu z panen ve střední cenové kategorii, schovala do tašky, namarkovala a pán odešel. Ona sama se pak dál věnovala svým povinnostem na prodejně. Zhruba za dvacet minut se pán vrátil.
“Dobrý den, já jsem vám jen přišel poděkovat.”
“To jsem ráda, že se líbila.” Odpověděla nadšená kolegyně, které tak stouplo sebevědomí.
Zákazník se usmál. “Víte, že zrzku jsem ještě neměl? Skvělý. Ještě jednou děkuju. Nashledanou.”Kolegyně počkala, až pán odejde a vyprskla smíchy. Přemýšlela, kde ve městě jí stihla pán nafouknout a použít.

Kde koupit luxusní pannu?

Klady

 •  

  Extra realistický vzhled

 •  

  Vyměnitelné prvky

 •  

  Upravitelnost vzhledu

 •  

  Reálná velikost

 •  

  Nahradí ženu

 •  

  Vyhřívané

Zápory

 •  

  Vyšší cena

 •  

  Náročnější péče

Aktuální ceny a možnost objednat si prohlédněte zde:

Sexdolls.cz

Tak co? Máte doma nafukovací pannu? A jakoupak?