Nafukovací panny – vaše neodmlouvající milenky

nafukovací panna Nikdy jí nebolí hlava, nikdy neodmlouvá a vždy vás uspokojí tak jak chcete vy. Má ale i nevýhody, neuvaří, neuklidí, nevypere a rozhodně si s ní nepopovídáte. Je totiž umělá. Mluvím o nafukovací panně.

Ač je to k nevíře, v záplavě umělých vagínek z cyber-skinu a vysoce realistických torz, se nafukovací panny stále těší vysoké oblibě. Čím to asi je?

Nejvíc panen se stále prodává jako dárek z recese. K osmnáctinám, padesátinám k odchodu do důchodu. Dokonce jsem zažila, kdy studenti koupili svému odcházejícímu učiteli nafukovací panu s tím, že mu ji předali nafouknutou héliem. Ovšem kromě balónku se dá nafukovací pana použít i jako lehátko na vodu, nebo hlídač pod auto.

A nejsou to jen panny ale i paňáci, kravičky ovečky či prasátka, které v jednom z otvorů mají stroječek, který stlačením vydává zvuk příslušného zvířátka. Nafukovací panna (panák, zvířátko) je dárek, který pobaví, a nikdy nevíte, zda se obdarovanému nebude i hodit.

Ale pany se neprodávají jen z recese. Stále existuje okruh zákazníků, kteří si je kupují pro své hrátky. Ať už je to kvůli fetiši, nebo se kupující cítí osamělý, panny jsou stále oblíbenou hračkou pro pány. Na rozdíl od umělých vaginek je tu více otvorů pro uspokojení a navíc, přece jen není to jen trubka, ale aspoň podoba ženy.

Může tu být i jistá sběratelská vášeň. Když muž touží po harému, v našich zemích nemá mnoho možností, jak si touhu splnit. Nafukovací panny byly a stále jsou na výsluní. Jakpak by ne, když si lze vybrat z tolika druhů tvarů barev a materiálových možností. Ovšem musíte se o ni i pěkně starat.

Vždy po použití ji pořádně omyjte a vysušte. Vysušit je především potřeba milostné otvory. Pokud b y zůstala vlhká, nejen že může dojít k množení bakterií, ale především PVC ze kterého je vyrobena by začalo puchřit. Pro čištění milostných otvorů je nejlepší dezinfekce určená přímo pro erotické hračky. Lze použít i mýdlo pro intimní hygienu, ale upřímně – dezinfekce je lepší. Zbytečně pannu nepřefukovat. Přefukováním je přetěžován materiál a snižuje se tak jeho životnost.

Neskákejte na ni. Panny jsou dělány tak, aby udržely váhu dospělého muže. Ale pokud na ni budete skákat, nejen že vám praskne v náruči, ale žádný obchod vám neuzná reklamaci.

Nakonec si dovolím jednu historku, která se stala mé hradecké kolegyni.

Klidný den v krámě, nic se nedělo, všude mír a klid. Takové typické, každodenní pracovní prostředí.
Do prodejny přišel pán a shání nafukovací pannu.
„A jakoupak byste si přál?“ ptal se kolegyně prodavačka.
„To je jedno, ale honem nějakou já strašně spěchám.“ Odpověděl zákazník.
„A budete si přát s realistickou tváří, nebo nafocenou. Černošku, bělošku či snad Asiatku? Vibrační nebo klasickou?“ Snažila se prodavačka.
„To je jedno, nějakou levnou a rychle já opravdu spěchám.“
„Tak mi řeknete aspoň jakej typ, ať vím co vám nabídnout.“ Opět se snažila kolegyně upřesnit výběr.
„To je jedno co my dáte, to beru.“ Odpověděl zákazník a už vyndával peněženku.
Kolegyně tedy sáhla pro jednu z panen ve střední cenové kategorii, schovala do tašky, namarkovala a pán odešel. Ona sama se pak dál věnovala svým povinnostem na prodejně.Zhruba za dvacet minut se pán vrátil.
„Dobrý den, já jsem vám jen přišel poděkovat.“
„To jsem ráda, že se líbila.“ Odpověděla nadšená kolegyně, které tak stouplo sebevědomí.
Zákazník se usmál. „Víte, že zrzku jsem ještě neměl? Skvělý. Ještě jednou děkuju. Nashledanou.“Kolegyně počkala, až pán odejde a vyprskla smíchy. Přemýšlela, kde ve městě jí stihla pán nafouknout a použít.

Tak co? Máte doma nafukovací pannu? A jakoupak?

Agrrr

Agrrr

Jak se ze mě stal milovník erotických hraček? Během své pracovní kariéry jsem se dostala k práci v sexshopu. Díky věčným otázkám a zvědavosti jsem se dostala až ke školení a produktové specialistce. Stal se ze mně zmlsánek, který musel vlastnit ty nejhezčí a nejkvalitnější hračky, jen z těch nejlepších materiálů. A tak jsem, s k experimentům nadšeným manželem, nashromáždila sbírku nejrůznějších hraček od klasických vibrátorů až k elektrosexu.
Agrrr
[supsystic-social-sharing id="1"]

2 komentářů

  1. Trénink fyzický je klíčový (třeba s hračkou – STU, Flight, Flip Hole a další), případně pomáhá jako taková berlička myslet na něco co vás „ochladí“ – sníh, stromy, led, hory… abyste přišel na jiné myšlenky… Nedá se říci, že čím rychleji, tím lépe – každá žena to má ráda jinak, a spíše jde o určitý mix rychlosti, pomalosti, dotyků, slov, atmosféry a nálady…

  2. chtěl bych vydržet aspon 15 20 minut takhle to vydržím to sice ano ale nejpomalejš co to jde :/ chci přirážet rychle klidně co nejrychlejš to sem právě zkoušel a sem do 2 minut moc mě to vzrušuje no budu na tom trénovat
    čím rychlejš tím lepší pro ženu nebo ne ?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *