Nikdy jí nebolí hlava, nikdy neodmlouvá a vždy vás uspokojí tak jak chcete vy. Má ale i nevýhody, neuvaří, neuklidí, nevypere a rozhodně si s ní nepopovídáte. Je totiž umělá. Mluvím o nafukovací panně.

Ač je to k nevíře, v záplavě umělých vagínek z cyber-skinu a vysoce realistických torz, se nafukovací panny stále těší vysoké oblibě. Čím to asi je?

Jak se vůbec dostat k nafukovacím pannám?

Nejvíc panen se stále prodává jako dárek z recese. K osmnáctinám, padesátinám k odchodu do důchodu. Dokonce jsem zažila, kdy studenti koupili svému odcházejícímu učiteli nafukovací panu s tím, že mu ji předali nafouknutou héliem. Ovšem kromě balónku se dá nafukovací pana použít i jako lehátko na vodu, nebo hlídač pod auto.

A nejsou to jen panny ale i paňáci, kravičky ovečky či prasátka, které v jednom z otvorů mají stroječek, který stlačením vydává zvuk příslušného zvířátka.

Nafukovací panna (panák, zvířátko) je dárek, který pobaví, a nikdy nevíte, zda se obdarovanému nebude i hodit.

Zjistěte kolik stojí nafukovací kráska pro sexování
ZJISTIT CENU

Rozhodně neslouží jen k zábavné párty

Ale pany se neprodávají jen z recese. Stále existuje okruh zákazníků, kteří si je kupují pro své hrátky. Ať už je to kvůli fetiši, nebo se kupující cítí osamělý, panny jsou stále oblíbenou hračkou pro pány. Na rozdíl od umělých vaginek je tu více otvorů pro uspokojení a navíc, přece jen není to jen trubka, ale aspoň podoba ženy.

Může tu být i jistá sběratelská vášeň. Když muž touží po harému, v našich zemích nemá mnoho možností, jak si touhu splnit. Nafukovací panny byly a stále jsou na výsluní. Jakpak by ne, když si lze vybrat z tolika druhů tvarů barev a materiálových možností. Ovšem musíte se o ni i pěkně starat.

Jak o ni pečovat?

Vždy po použití ji pořádně omyjte a vysušte. Vysušit je především potřeba milostné otvory. Pokud b y zůstala vlhká, nejen že může dojít k množení bakterií, ale především PVC ze kterého je vyrobena by začalo puchřit. Pro čištění milostných otvorů je nejlepší dezinfekce určená přímo pro erotické hračky. Lze použít i mýdlo pro intimní hygienu, ale upřímně – dezinfekce je lepší. Zbytečně pannu nepřefukovat. Přefukováním je přetěžován materiál a snižuje se tak jeho životnost.

Neskákejte na ni. Panny jsou dělány tak, aby udržely váhu dospělého muže.

Ale pokud na ni budete skákat, nejen že vám praskne v náruči, ale žádný obchod vám neuzná reklamaci.

Kde koupit nafukovací milenku?

Klady

Zápory

Velmi nízká cena Méně realistické
Rychle složitelná a uložitelná Plastový zvuk
Množství různých obličejů a proporcí Nevydrží do konce života
I jako pánští panáci pro ženy
Nízká cena umožňuje jich vlastnit více
Vhodné i na sexy párty s přáteli
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
Flagranti.cz Růžovýslon.cz Sexshop.cz Sexíčekshop.cz

Existují i luxusní umělé panny

Možnosti erotického průmyslu nekončí u mnohdy nevzhledných nafukovacých PVC milenek, ale nabízejí i velmi realistické a příjemné panny na šukání – třeba s obličejem pornohvězdy(třeba české rajdy Daisy Lee, Barbara Bieber, Lady Dee, Vinna Reed, Florane Russel, Nahtaly Cherie a další – neboli CzechDoll) či jiné krásky.

Jsou vytvořené z na omak příjemného silikonu, mají velmi detailní a přirozeně působící vagínu, anál, prsa, ústa, … takže si můžete užít jak je libo. No věřili byste, že děvčata na 4 fotkách níže nejsou živé a reálné? Za nás je to fantastická práce, která má v sobě hodně vzrušení.

Jaká je cenovka luxusní panny?

Neužije si to jen vaše peněženka, protože tyto luxusní sexdolls, či realdolls stojí už pěkných pár desítek tisíc korun. A to mluvíme jen o těch základních modelech, které jen leží s roztaženými nohami a čekají na váš zásun.

Zjistěte kolik stojí luxusní sexpanna
ZJISTIT CENU

Co všechno umí?

Ale mohou mít i vyhřívání, reagovat na vaše dotyky, prostě reálně simulovat nadrženou ženu, která vás dokáže dostat do extáze. Některé modely, samozřejmě dražší, mají i vlastní lubrikaci, takže jsou nahřáté a připravené pro samotné sexování a hrátky.

Existují i varianty, které s vámi mohou mluvit, mají klouby v končetinách, takže si je napolohujete jak chcete, …

Jak moc si je můžete přizpůsobit svému vkusu a chutím?

Plus, což dost oceňujeme, mají tyto luxusní děvky i například upravitelný vzhled, takže už při objednávání můžete vybrat vzhled očí, tvar obličeje, barvu vlasů, nehtů, velikost ňader, tvar labií na vagíně, velikost prdelky, … no a samozřejmě i rasu, která může být taky výrazným stimulem pro vaši fantazii – Evropanky známe všichni, ale co taková asiatka či černoška? Mrkněte níže:

Z čeho vybíráte?

Plus si můžete vyhrát s výběrem jejich oblečení a doplňků, neboli je libo zrzavá černoška v kostýmku dominy, nebo něžná bloňdatá asiatka s menšími ňadry ve stylu lolitky, popřípadě zkušená MILFKA s neskutečným dekoltem v sportovním outfitu? Těch kombinací je nespočet, však už jeden český sexshop má tento výběr děvčat:

 • Anime,
 • Asiatky,
 • Černošky,
 • Evropanky,
 • Blondýny,
 • Brunetky,
 • Zrzky,
 • Velká prsa,
 • Malá prsa,
 • Velké zadky,
 • MILF,
 • Mladé / Teen,
 • Těhotné,
 • Transky,
 • Boubelky,
 • Velmi hubené,
 • a nechybí ani Silikonový panák.

Další parametry u pannen

Například tyto parametry můžete mít v generátoru/filtraci na jednotlivých sexshopech:

Hmotnost panny

do 30 kg, do 35 kg, do 40 kg, do 45 kg,…

Materiál

TPE, Silikon, CyberSkin, …

Obvod hrudníku

77 cm, 84 cm, 86 cm, 90 cm, 91 cm, …

Obvod pasu

57 cm, 58 cm, 60 cm, …

Boky

86 cm, 87 cm, 90 cm, 94 cm, 100 cm, …

Luxusní sex doll na VIDEU

Historka ze života prodejkyně sexshopu

Nakonec si dovolím jednu historku, která se stala mé hradecké kolegyni.

Klidný den v krámě, nic se nedělo, všude mír a klid. Takové typické, každodenní pracovní prostředí.
Do prodejny přišel pán a shání nafukovací pannu.
„A jakoupak byste si přál?“ ptal se kolegyně prodavačka.
„To je jedno, ale honem nějakou já strašně spěchám.“ Odpověděl zákazník.
„A budete si přát s realistickou tváří, nebo nafocenou. Černošku, bělošku či snad Asiatku? Vibrační nebo klasickou?“ Snažila se prodavačka.
„To je jedno, nějakou levnou a rychle já opravdu spěchám.“
„Tak mi řeknete aspoň jakej typ, ať vím co vám nabídnout.“ Opět se snažila kolegyně upřesnit výběr.
„To je jedno co my dáte, to beru.“ Odpověděl zákazník a už vyndával peněženku.
Kolegyně tedy sáhla pro jednu z panen ve střední cenové kategorii, schovala do tašky, namarkovala a pán odešel. Ona sama se pak dál věnovala svým povinnostem na prodejně. Zhruba za dvacet minut se pán vrátil.
„Dobrý den, já jsem vám jen přišel poděkovat.“
„To jsem ráda, že se líbila.“ Odpověděla nadšená kolegyně, které tak stouplo sebevědomí.
Zákazník se usmál. „Víte, že zrzku jsem ještě neměl? Skvělý. Ještě jednou děkuju. Nashledanou.“Kolegyně počkala, až pán odejde a vyprskla smíchy. Přemýšlela, kde ve městě jí stihla pán nafouknout a použít.

Kde koupit luxusní pannu?

Klady

Zápory

Extra realistický vzhled Vyšší cena
Vyměnitelné prvky Náročnější péče
Upravitelnost vzhledu
Reálná velikost
Nahradí ženu
Vyhřívané
Aktuální ceny a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
Sexíčekshop.cz Sexshopp.cz Sexshop51.cz

Tak co? Máte doma nafukovací pannu? A jakoupak?

Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Vaše názory 5 názorů

A ty nafukovací panny jsou jaké asi na nic ne?

Nafukovací jako takové rozhodně spíše sranda na párty, než na užitek = je to prostě prdlost. Hlavně jde o problém s obličeje, je natisklý na té gumě = nic moc typicky. V klínu ty levné mají jen otvor dovnitř, bude to vrzat reálně = ale některé mají vložené honítko silikonové = takže na pocit/omak a zásun super příjemné.

Ty ale realistické silikonové „sex dolls“ (tak se označuje ta kategorie luxusnějších panen) to je jiná hra. Velmi realistické – jako honítko od Fleshlightu, Boomu, … na omak tužší, ale poddajná. Je to už jiná jízda, ale jsou neskladné a dražší. Ale zase si je vytvoříte jak chcete – když si nevyberete z hotových co jsou skladem.

Erotická povídka: Nafukovací panák

Konečně začalo léto, ale nemusíte se bát, to vůbec neznamená, že se budeme celé dny slunit u vody a zapomeneme pro Vás testovat hračky. Ba naopak, v tomto krásném počasí je svět veselejší, vše nás víc baví a tak i do toho řádění s erotickými pomůckami se vrháme po hlavě a ničeho se nebojíme.

Minulý týden jsem jedné z našich zákaznic posílala hračky, které si objednala. Mezi nimi i nafukovacího panáka. A jak jsem ho tak dávala do té krabice, říkala jsem si, že je to vlastně asi jediná hračka, kterou doma ještě nemám a ani jsem ji vlastně nikdy nezkusila. A jelikož v shopu razíme heslo, že zkusit se musí vše, nesla jsem si ho domů ještě ten den.

Doma jsem nelenila a pana Konstruktéra nafoukla. Když jsem chtěla do jeho rozkroku umístit přiložené dildo, měla jsem trochu problémy, ale s použitím lubrikačního gelu, který mi doma nesmí nikdy chybět, jsem to hravě zvládla.

Chvíli jsem se na svého opraváře jen dívala a přemýšlela, co spolu vyvedeme, ale dlouho jsem nevydržela a začala se lehce hladit na ňadrech. Představa, že večer strávím zkoumáním této hračky už nebyla tak vzdálená. Zajela jsem si rukou pod blůzu a mezi prsty mnula bradavky.

Uložila jsem Konstruktéra do postele a předvedla mu malý, soukromý striptýz. Jako první ležela moje blůza, která mi beztak pouze překážela v laskání bradavek, hned za ní podprsenka a ani sukně s kalhotkami na sebe nenechali dlouho čekat.

Mé zvědavé ruce tak už nebránilo nic v tom, aby zajela do klína a dráždila můj poštěváček i mušličku, aby byla co nejlépe připravena na opravářův nástroj. Vydrážděná na doraz jsem dildo potřela lubrikantem a obkročmo si klekla nad panáka.

Pomalu jsem nasedala na jeho úd, který pomalu zajížděl do mojí jeskyňky, přesně tak rychle a hluboko, jak jsem mu dovolila. Nejprve jen na okraj a pomalu, ale tohle tempo mi brzy přestalo vyhovovat a chtěla jsem tenhle pevný 20 centimetrů dlouhý nástroj v sobě cítit celý.

Užívala jsem si každý centimetr a zatínala poševní svaly, aby tohle dildo naplnilo celou mojí lasturku až po okraj. Když jsem zajela rukou do klína a přejela si přes klitoris, bylo jasné, že orgasmus na sebe nenechá dlouho čekat.

Po vlně extáze jsem se zachumlala do pelíšku a usnula spokojeným spánkem v obětí mého nového společníka, který mě velmi mile překvapil a hlavně potěšil tím, že když se v noci probudím touhou, on už bude vždy připraven…

Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli je normální když si můj přítel objednal silikonovou sex Dolls, mně to vadí ale jemu to je jedno ještě je naštvaný že mám k tomu připomínky, asi pro něj nic už neznamenám, teď si bude. užívat sex jen z umělou a já budu bokem .Je mi z toho nanic nevím co mám dělat,jestli mám vůbec ve vztahu pokračovat a to má sex kdy chce a jak chce.

Zdravím,

hlavně tu SexDolls nevnímejte jako konkurenci, je to prostě jenom další hračka na honění. A to, že si ji pořídí, neznamená, že vy budete stranou. Nechte ho, ať si hraje, není na tom nic divného nebo nenormálního. Je možné, že pak bude víc pozorný k vám a při sexu déle vydrží

A pokud vám tak moc vadí, že si bude užívat bez vás, kupte si taky nějakou super hračku – osobně doporučuju womanizer (toho se zase bojí muži, protože se bojí, že budou nahrazeni )

Trénink fyzický je klíčový (třeba s hračkou – STU, Flight, Flip Hole a další), případně pomáhá jako taková berlička myslet na něco co vás „ochladí“ – sníh, stromy, led, hory… abyste přišel na jiné myšlenky… Nedá se říci, že čím rychleji, tím lépe – každá žena to má ráda jinak, a spíše jde o určitý mix rychlosti, pomalosti, dotyků, slov, atmosféry a nálady…

chtěl bych vydržet aspon 15 20 minut takhle to vydržím to sice ano ale nejpomalejš co to jde :/ chci přirážet rychle klidně co nejrychlejš to sem právě zkoušel a sem do 2 minut moc mě to vzrušuje no budu na tom trénovat
čím rychlejš tím lepší pro ženu nebo ne ?

Spolupracujeme: