S přicházejícím létem je tu i možnost trávit více času venku a tak nalézat mnoho netradičních míst, na kterých si můžete zpestřit svůj sexuální život. Jednou z možností, která se nabízí, je sex ve vodě neboli aqua sex.

A proč vyzkoušet sex ve vodě? Odpověď je jednoduchá – voda nadnáší.

Což jistě ocení především ty páry, pro které jsou některé polohy obtížnější, protože mají nějaký ten kilogram navíc nebo naopak dvojice, které si na složitější polohy na souši netroufnou.

Dalším důvodem je to, že milování ve vodě vám zaručeně přinese silnější zážitek. Kapky vody stékající po kůži promění celý prožitek v mnohem silnější, partnerovy dotyky tak budete pocínovat výrazně intenzivněji.

Jak si co nejvíce užít sex při vodních radovánkách?

Aqua sex je příjemným zpestřením vodních radovánek v horkých dnech. Avšak než se oddáte příjemnému dovádění, najděte si klidnější místo, kde si budete opravdu jisti, že vás nikdo nevyruší.

Mezi výhody zajisté patří vyzkoušení nových a netradičních poloh, ozvláštnění běžného sexuálního života a hlavní plusem vody je, že nadlehčuje, proto se pánové nemusejí obávat, že by svoji partnerku neunesli.

TIP 1: Při sexu ve vodě není vhodné se pouštět do příliš velké hloubky, přeci jen se určitě nechcete utopit.

Voda vás nechrání jak si myslíte…

Zároveň je také vhodné pamatovat na hygienu, voda v rybníku by mohla zejména ženám přivodit následné gynekologické potíže, proto je lepší zvolit chlorovanou vodu. Důležité je také pamatovat na antikoncepci, pokud si myslíte, že ve vodě nelze otěhotnět, jste na velkém omylu.

Kondomy, přerušovaná soulož ani spermicidní gely nejsou v tomto případě vhodnou a zároveň ani spolehlivou ochranou. Mezi spolehlivou ochranu lze zařadit hormonální antikoncepci a nitroděložní tělísko, ty voda nemůže nijak ovlivnit.

K bezbolestnému styku může dojít pouze tehdy, je-li pochva vlhká. Velkým paradoxem je, že právě voda může v některých případech způsobit, že pochva bude opravdu velice málo vlhká, dokáže odplavit poševní sekret, který je potřebný ke zvlhnutí. Samotná vody totiž vůbec neklouže.

TIP 2: Aby bylo milování příjemné, vyzkoušejte lubrikanty, které jsou založené na bázi silikonu.

Takovéto lubrikanty jsou odolné vůči vodě, nezasychají ani se nesmývají. A mají skvělou kluznost, takže si užijete ještě jemnější a intenzivnější hrátky. A to nejenom při vodním řádění, ale klidně i v klidu a suchu domova 🙂

Poddejte se vášni na pláži

Pokud si chcete užít příjemné radovánky v moři, je třeba sledovat vlny a dát si pozor na zvědavé potápěče, medúzy a mořské ježky. Příjemnou pomůckou může být nafukovací lehátko. Stačí se jen nestydět a udržet na něm dostatečně dlouhou dobu rovnováhu.

Vášeň doma ve vaně

Zde je hlavní výhodou obrovské soukromí. Příjemným pomocníkem pro vás může být sprchová hadice, jejíž proud dokáže ženě zpříjemnit celý sex. Pro větší zábavu si můžete vzít na pomoc i nějakou erotickou pomůcku, oblíbené jsou například vibrační mycí houbičky. Při sexu ve sprchovém koutě by se mohli hodit i přísavková madla a opěrky.

Sexování ve vodě ve filmových snímcích – VIDEO

Nejoblíbenější „vodní“ polohy

Sex ve veřejném bazénu prakticky nepadá v úvahu – ale pokud si chcete užít intimitu ve vlastním bazénu, to už je jednodušší. Ale! Chlorová voda není moc přátelská k prostředí ve vagíně a ženy poté trpí různorodými nepříjemnými záněty. Vyvarujte se jich orálním sexem. Vhodnou variantou je, když se partner usadí na okraj bazénu a žena ho obšťastňuje ústy z vody. Samozřejmě, že následně je třeba role vyměnit, abyste měli požitek z pobytu v bazénu oba.

V případě, že máte doma malou vanu, nepokoušejte své kosti v krkolomných polohách, raději zvolte sprchový kout, ve kterém si to můžete rozdat vestoje. Voda nebude zatékat tam, kam má a vy se můžete věnovat pouze tomu skvělému prožitku. Ale neměli byste zapomínat na protiskluzové podložky.

Takové uklouznutí ve sprše ve dvou nemusí vždycky dopadnout bez zranění. Proto byste měli do své sprchy také instalovat nějaká držadla, která usnadní stabilitu těla a žena se pak bude cítit pevnější a tím pádem schopnější přirážet. Sex ve sprše už pro ni bude pouze intimním prožitkem a nejenom fyzickou zátěží.

Dovádění v bazénu

Skvělým místem pro aqua sex je také bazén. Z důvodu chlorované vody je mnohem lepší oddat se v bazénu orálnímu sexu (např. už může vysadit partnerku na okraj bazénu či naopak). Vyzkoušet můžete i náročnější polohy:

  • Pokud bude partner odpočívat na schůdkách, můžete jej požádat, aby se usadit tak, aby mu sahala voda pouze do pasu. Žena si sedne na klín, zakloní se, chodidly se opře o hranu bazénu a pevně chytí lýtka svého partnera. Pak už jen stačí správně pohupovat pánví.
  • Žena se také může o okraj bazénu opřít lokty, chodidla zapře o stěnu a lehce vystrčí zadeček. Muž ji zezadu obejme a mezi její stehna vloží svoje nohy. Pokud se budete pohupovat velice pomalu, nikdo ani nepozná, že se jen nemazlíte, ale pořádně si to užíváte. Vzrušující je také to, že vás všichni vidí, ale nikdo nic netuší.