Sex ve vodě – jak si ho co nejvíce užít? 2 TIPY

sex ve vodě S přicházejícím létem je tu i možnost trávit více času venku a tak nalézat mnoho netradičních míst, na kterých si můžete zpestřit svůj sexuální život. Jednou z možností, která se nabízí, je sex ve vodě neboli aqua sex.

Jak si co nejvíce užít sex při vodních radovánkách?

Aqua sex je příjemným zpestřením vodních radovánek v horkých dnech. Avšak než se oddáte příjemnému dovádění, najděte si klidnější místo, kde si budete opravdu jisti, že vás nikdo nevyruší.

Mezi výhody zajisté patří vyzkoušení nových a netradičních poloh, ozvláštnění běžného sexuálního života a hlavní plusem vody je, že nadlehčuje, proto se pánové nemusejí obávat, že by svoji partnerku neunesli.

TIP 1: Při sexu ve vodě není vhodné se pouštět do příliš velké hloubky, přeci jen se určitě nechcete utopit.

Voda vás nechrání jak si myslíte…

Zároveň je také vhodné pamatovat na hygienu, voda v rybníku by mohla zejména ženám přivodit následné gynekologické potíže, proto je lepší zvolit chlorovanou vodu. Důležité je také pamatovat na antikoncepci, pokud si myslíte, že ve vodě nelze otěhotnět, jste na velkém omylu.

Kondomy, přerušovaná soulož ani spermicidní gely nejsou v tomto případě vhodnou a zároveň ani spolehlivou ochranou. Mezi spolehlivou ochranu lze zařadit hormonální antikoncepci a nitroděložní tělísko, ty voda nemůže nijak ovlivnit.

K bezbolestnému styku může dojít pouze tehdy, je-li pochva vlhká. Velkým paradoxem je, že právě voda může v některých případech způsobit, že pochva bude opravdu velice málo vlhká, dokáže odplavit poševní sekret, který je potřebný ke zvlhnutí. Samotná vody totiž vůbec neklouže.

TIP 2: Aby bylo milování příjemné, vyzkoušejte lubrikanty, které jsou založené na bázi silikonu.

Takovéto lubrikanty jsou odolné vůči vodě, nezasychají ani se nesmývají. A mají skvělou kluznost, takže si užijete ještě jemnější a intenzivnější hrátky. A to nejenom při vodním řádění, ale klidně i v klidu a suchu domova 🙂

Petr
Petr
Šéfredaktor a zakladatel magazínu Lascivní.cz - zajímají ho netradiční hračky, které posouvají vnímání sexuálních hrátek na nové úrovně. Chce zbavit sexualitu zbytečného tabu, které v české kotlině je zakořeněno po desítky let. A snad se mu to i daří...
Petr
[supsystic-social-sharing id="1"]

Jeden komentář

  1. Jistě bych si před samotným sexem zkusila vyhledat na netu, jestli vámi zvolená louže, nemá problémy se sinicemi a podobným zlořádstvem. Jistě by to mohlo působit zdravotní problémy. Ale stejně Sexu zdar a v létě obzvlášť.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *