S přicházejícím létem je tu i možnost trávit více času venku a tak nalézat mnoho netradičních míst, na kterých si můžete zpestřit svůj sexuální život. Jednou z možností, která se nabízí, je sex ve vodě neboli aqua sex.

A proč vyzkoušet sex ve vodě? Odpověď je jednoduchá – voda nadnáší.

Což jistě ocení především ty páry, pro které jsou některé polohy obtížnější, protože mají nějaký ten kilogram navíc nebo naopak dvojice, které si na složitější polohy na souši netroufnou.

Dalším důvodem je to, že milování ve vodě vám zaručeně přinese silnější zážitek. Kapky vody stékající po kůži promění celý prožitek v mnohem silnější, partnerovy dotyky tak budete pocínovat výrazně intenzivněji.

Jak si co nejvíce užít sex při vodních radovánkách?

Aqua sex je příjemným zpestřením vodních radovánek v horkých dnech. Avšak než se oddáte příjemnému dovádění, najděte si klidnější místo, kde si budete opravdu jisti, že vás nikdo nevyruší.

Mezi výhody zajisté patří vyzkoušení nových a netradičních poloh, ozvláštnění běžného sexuálního života a hlavní plusem vody je, že nadlehčuje, proto se pánové nemusejí obávat, že by svoji partnerku neunesli.

TIP 1: Při sexu ve vodě není vhodné se pouštět do příliš velké hloubky, přeci jen se určitě nechcete utopit.

Voda a antikoncepce = nechrání vás tak, jak si myslíte…

Zároveň je také vhodné pamatovat na hygienu, voda v rybníku by mohla zejména ženám přivodit následné gynekologické potíže, proto je lepší zvolit chlorovanou vodu. Důležité je také pamatovat na antikoncepci, pokud si myslíte, že ve vodě nelze otěhotnět, jste na velkém omylu.

Kondomy, přerušovaná soulož ani spermicidní gely nejsou v tomto případě vhodnou a zároveň ani spolehlivou ochranou. Mezi spolehlivou ochranu lze zařadit hormonální antikoncepci a nitroděložní tělísko, ty voda nemůže nijak ovlivnit.

K bezbolestnému styku může dojít pouze tehdy, je-li pochva vlhká. Velkým paradoxem je, že právě voda může v některých případech způsobit, že pochva bude opravdu velice málo vlhká, dokáže odplavit poševní sekret, který je potřebný ke zvlhnutí. Samotná vody totiž vůbec neklouže.

TIP 2: Aby bylo milování příjemné, vyzkoušejte lubrikanty, které jsou založené na bázi silikonu.

Takovéto lubrikanty jsou odolné vůči vodě, nezasychají ani se nesmývají. A mají skvělou kluznost, takže si užijete ještě jemnější a intenzivnější hrátky. A to nejenom při vodním řádění, ale klidně i v klidu a suchu domova 🙂

Klady

Zápory

Extrémní kluznost kdekoliv Náročnější čištění z povlečení
Odolává i vodě Nejsou vhodné pro silikonové pomůcky
Nezasychají rychle
Stačí menší množství pro maximální účinek
Vhodné i pro anální sexování
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
Sexshopp.cz Růžovýslon.cz Sexshopik.cz Další inspirace Sexshop.cz

Hlavní rozdělení vodních erotických hrátek

Aneb když už voda, tak si pojďme kompletně srovnat o co se jedná:

Domácí:

 • sprcha,
 • vana,
 • vířivka,
 • bazén.

Venkovní / veřejné:

 • veřejný bazén,
 • pláž/moře,
 • řeka,
 • pod jezem,
 • rybník.

Venkovní vodní sexování

Aneb to, co můžete jednoduše a přirozeně zažít v české (i zahraniční) přírodě. Takže sem počítáme všechny přírodní vodní úkazy – byť tam můžeme započítat i moře a jejich písčisté pláže (které ale najdete i na mnohých českých písákách).

Poddejte se vášni na pláži

Pokud si chcete užít příjemné radovánky v moři, je třeba sledovat vlny a dát si pozor na zvědavé potápěče, medúzy a mořské ježky. Příjemnou pomůckou může být nafukovací lehátko. Stačí se jen nestydět a udržet na něm dostatečně dlouhou dobu rovnováhu.

Sex v řece

Vzhledem k tomu, že v řece je obvykle studenější voda, přichází toto místo pro sexuální hrátky zejména v létě. Ocení ji zejména romanticky založení lidé, pro které divoká příroda dotváří scenérii vhodnou pro přirozené hrátky. Velmi dostupnou přírodní rekvizitou pro sex v řece jsou velké a ploché kameny, na kterých se dá vymyslet mnoho neobvyklých sexuálních poloh.

Pokud se dvojice neobává přistižení a najde dostatečně opuštěné místo, za pěkného počasí lze využít sluneční energii pro milostnou předehru. Nahá těla ulehnou na rozehřáté říční balvany. Když je jim teplo, ochladí se v říčním proudu. Když se dostaví patřičné vzrušení, ulehnou společně na široký kámen, vzájemně hladí svá nahá těla až k úplnému spojení. Na závěr si dopřejí osvěžující koupel v tekoucí vodě.
 

Zjistěte kolik stojí nejlepší lubrikant do vody
ZJISTIT CENU

Sex v rybníku

Sex v rybníku je zvláštní tím, že pokud je rybník hlubší, střídají se zde pásma různě prohřáté vody. Dvojice se tedy může oddávat podvodním radovánkám na prohřáté mělčině, ve studenější hloubce anebo během aktu náhodně využívat vodní proudy. Moment překvapení a střídavé teploty sex ve vodě příjemně zpestří.

Zajímavou záležitostí je také využití sexu na hloubce, bez opory o dno.

Je to sice trošku náročnější na provedení, ale výsledek rozhodně stojí za to. Oba účastníci milostných hrátek by však měli být zdatnými plavci. Je také vhodné nevzdalovat se od břehu příliš daleko v případě křeče či jiných problémů. Při sexu v rybníku je vhodné dbát na čistotu vody, aby milostné hrátky nezanechaly zdravotní následky v podobě poševních infekce, ekzému atd. Podobné zážitky s výrazně čistší vodou skýtají také pískovny, lomy nebo přírodní jezera.


 

Rybník s povolením rybaření

V místech, kde se pohybují rybáři, lze sex ozvláštnit hned dvěma způsoby. Pro milovníky adrenalinu, které vzrušuje možnost přistižení, bude lákadlem sex v ranních hodinách, před příchodem rybářů. Pod vidinou spěchu zažije pár velmi intenzivní rychlovku. Potřebují přece vše stihnout, než si první rybář začne rozbalovat své náčiní a popíjet ranní kávu. Koneckonců takovou rychlovku si může dopřát třeba párek rybářů.

Obsadí nejvhodnější místo, nahodí udice a ještě stihnou sex před příchodem kolegů.

Druhé lákadlo ocení lidé s BDSM zaměřením. Na břehu rybníků se často povalují vlasce, někdy i háčky, po neukázněných rybářích. Nalezený vlasec použitý k aspoň symbolickému znehybnění partnera vnořeného do hluboké vody dodá jeho bezmoci nečekaný rozměr. Pokud hodláte do aktu zařadit i píchání rybářskými háčky, rozhodně si doneste vlastní. Riziko infekce za pocit autenticity v tomto případě nestojí, riziko je příliš veliké.
 

Sex pod jezem

Jezy, postrach vodáků, vám poslouží jako originální místo pro romantické hrátky. Možná jste se jako děti také ukrývali pod malým vodopádem vznikajícím na jezu. I jako dospělí se tam můžete ukrýt, před zraky zvědavých kolemjdoucích. Vodní stěna vytvoří neprůhledný závěs, který odcloní vaši komůrku lásky. Rozhodně si však vyberte jezy bezpečné, vyhýbejte se vodám se zvýšeným průtokem.

Sex v koupelně – tajemství zbavený

Ne každý si chce užívat někde venku v přírodě se svým partnerem. Někteří se chtějí milovat ve skrytu svého bytu, protože jim to více vyhovuje. Jenže sex v posteli časem omrzí. Co s tím? Vždyť byt nabízí tolik možností jak se vyřádit s partnerkou / partnerem.

 1. Nebojte se živočišnosti – experimentujte s polohami.
 2. Ve sprše to ne vždy dobře klouže – nezapomeňte na lubrikační gely.
 3. Pro bezpečnost a lepší užívání zkuste držátka a stupínky.
 4. Do sprchy patří jen vodotěsné hračky – dilda s přísavkou, vibrátory a jiné.

Sprcha, nebo vana?

Například jestli máte doma sprchový kout, tak máte vyhráno. Kdo by odmítl osvěžující sprchu, při které se budete moci mazlit se svojí přítelkyní? Ono přitisknout se rozpálenými těly k sobě a líbat se ve sprše rozhodně není k zahození.

Natož když si vaše přítelkyně obtočí kolem vašich boků nohy a vám tak umožní lehký průnik do jejího lůna?

Samozřejmě lascivních hrátek s vodou nebudete ušetřeni ani v případě, že budete mít jen vanu. I ta je dobrá pro sexování, ale záleží na její velikosti. Na „water torture“ bude málokdo (a tato praktika patří spíše do jiného článku s BDSM tematikou), takže si užijete spíše opření o ni, než přímo v ní.

Rozhodně ideální bude poloha zezadu, kdy vám přítelkyně nabídne své roztažené nožky a přístupné obě dírky. A je jen na vás, se kterou z nabídnutých si užijete – jako první v pořadí 🙂

KDE se dají koupit vhodné pomůcky a doplňky – tipy:

Klady

Zápory

Široký sortiment (od vodotěsných vibrátorů po vonné bomby, ...) Mnohdy jen na pár použití
Afrodiziakální složky u mýdel, solí, ... Cenovky u některých kusů
Vodní hrátky, nejen jako předehra
Hračky do vany pro něj i ji
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
Sexshop.cz Sexshopp.cz Růžovýslon.cz

Ideální polohy pro sexování v koupelně

Nejvýhodnější je v této poloze opřít partnerku zády o zeď sprchy, protože si tak oba ulehčíte část námahy a můžete si v klidu užívat. Nebo se vaše partnerka může otočit k vám zády, opřít se rukama o zeď a vyšpulit na vás zadeček. Tento pohled nenechá jistě žádného muže chladného a každý ví, jak to bude pokračovat.

Můžete ji nejdříve jen laskat v klíně, držet si za boky a přitisknout se těsně k ní. Odvážnější si ji chytí za krk a stáhnou si ji k sobě a nepustí. Kór když jí budete kroužit volnou rukou kolem poštěváčku = ta už vám rozhodně neuteče. Nebude vůbec chtít – bude chtít jedinou – abyste se co nejdříve zabořil zezadu do ní.

Konkrétní scénáře pro milování v koupelně

Aromatická wellness klasika

Pomůcky: aromatické sprchové a masážní gely a oleje

Zamilovaný pár vchází do sprchy. Sprcha pro ně neznamená pouze zdroj očisty, ale také přípravný rituál na milostné hrátky. Do sprchové kóje vcházejí oblečeni, pouští hudbu. Žena se začíná vlnit v rytmu hudby a pomalu odkládá svrchní část oděvu.

Svůdně tančí ve spodním prádle a předvádí partnerovi striptýz. Když je partner dostatečně nažhaven, pomáhá ženě vysvléci spodní prádlo. V momentě, kdy je žena zcela nahá, chystá se muž začít sexuální akt. Žena ho však zastaví a vyžaduje na oplátku striptýz od svého partnera.Když jsou nazí oba, pouštějí příjemně teplou vodu a vzájemně začínají s očistnou masáží celého těla.

Jeden druhého dlaní nebo žínkou omývá pod tekoucí vodou, postupně přecházejí až k intimním partiím. Následuje buď sex přímo ve sprše, nebo se odeberou do ložnice či na jiné vhodné místo.

Zjistěte kolik stojí ideální koupelnové pomůcky
ZJISTIT CENU

BDSM tvrdší varianta

Pomůcky: ideálně ruční sprcha s silnějším proudem

Žena ve sprše předvádí striptýz. Natěšený muž se chystá připojit se k ní, je však zchlazen proudem ledové vody namířené do rozkroku. Pak je přinucen k taneční produkci končící vysvlečením oblečení. Má za úkol dostat svůj penis do použitelného stavu.

V momentě, kdy cítí vzrušení a ztopoření, je opět zchlazen proudem vody. Jeho paní se baví sváděním svého otroka. Předvádí se před ním a přitom pečlivě pozoruje jeho rozkrok. Jakmile se otrok vzruší, je ztrestán proudem vody. Následně je nucen se pouze dívat, jak jeho paní používá sprchu ve svém rozkroku ke dráždění klitorisu.

Střídá různé teploty vody a soustředí se jen sama na sebe. Otrok má zakázáno něco dělat, musí se pouze dívat. Pokud se vzruší, je opět ztrestán proudem vody. Poruší-li zákaz opakovaně, může mu jeho paní svázat ruce tak, aby si jimi nedosáhl do rozkroku.

Je na uvážení paní, zda se sama přivede až k vyvrcholení a svého otroka bude trápit tím, že ho nechá dívat bez možnosti do procesu vstoupit, anebo použije výše uvedený postup jako úvod ke společně dokončené akci.

Jaké hračky se hodí do sprchy?

Zajímavou pomůckou do sprchy jsou speciální úchytky, které se pomocí přísavky připlácnete na zeď a umožní vám tak variabilnější polohy při milování se ve sprše. Některé umožní nastavit i různé úhly, takže vám ulehčí jakkoliv krkolomnou sexuální polohu.

Samozřejmě také díky nim budete mít větší jistotu, že na kluzkých kachličkách neuklouznete a neublížíte si. Tyto úchytky můžou zajímavě oživit vaše vodní sexování. A také jsme jich pro vás pár otestovali.

Sexování ve vířivce

Pobyt ve vířivce (někdo ji nevhodně píše jako výřivka) je i pro jednotlivce dokonalá relaxace. Správná teplota vody a vířivá masáž člověka dokáže naprosto uvolnit a naladit na intimnosti. Využijte toho i v sexuálním životě. Oddává se váš partner odpočinku ve vířivce? Přepadněte ho. Přineste mu dobré pití a hupsněte za ním.

Nedejte mu čas přemýšlet vůbec o ničem. Využijte partnerovy uvolněnosti a vláčnosti a chopte se iniciativy. Láskyplné doteky po těle ještě zvýší uvolnění a navodí vzrušení. Žádné otázky, žádné řešení rodinných provozních záležitostí. Jen vy dva, tady a teď, uvolnění a naprosté soustředění jeden na druhého. Vyvrcholení sexuálního aktu v teplé vodě jemně masírující objímající se těla je dostatečně romantický plán na večer.

Možná vás však partner zlobí? Pak ho potrestejte. Vířivou lázeň si dopřejte pouze vy, partner se může pouze dívat. Abyste se nemuseli obtěžovat jeho hlídáním, přivažte ho. Pokud vyznáváte BDSM praktiky, jistě nějaký ten obojek na otroka doma najdete. A aby se nemohl uspokojovat při pohledu na vás, uvažte mu ruce tak, aby nedosáhl.

Před tím svého otroka můžete využít pro přípravu drobného občerstvení do vířivky.

Jste-li společenští, pozvěte si jiného partnera či partnerku, se kterými strávíte hezký večer ve vířivce za žádostivých pohledů přivázaného otroka. Ale i pokud si vystačíte sami, můžete otroka provokovat pohledem na vaše nahé tělo slastně se nastavující vířivým proudům.  Záleží pak na vaší dobrosrdečnosti, jestli otrokovi dovolíte uspokojit vás třeba orálním sexem nebo vám poskytnout masáž nohou. Pak otroka určitě využijete při úklidu zbytků občerstvení a mytí nádobí.

Budete-li mít náladu se ještě zabývat svým otrokem, můžete ho potrápit ve vířivce. Spoutaný otrok strčený do vířivky se dá dobře trápit směrováním citlivých oblastí na vířivé proudy vody. Otrok se spolehlivě vzruší, ale záleží jen na vás, kdy a jestli vůbec mu dopřejete vyvrcholení.

Každý pokus o sebeuspokojení bude krutě trestán ranou bičem a oddálením svolení k orgasmu.

Nechte otroka trpět nejistotou, kdy a jestli vůbec jeho utrpení skončí. Pak už záleží čistě na vašem rozhodnutí, kolik pozornosti a času se rozhodnete svému otroku věnovat. On vám nikam neuteče, pokud ho dobře spoutáte.  

Vášeň doma ve vaně

Zde je hlavní výhodou obrovské soukromí. Příjemným pomocníkem pro vás může být sprchová hadice, jejíž proud dokáže ženě zpříjemnit celý sex. Pro větší zábavu si můžete vzít na pomoc i nějakou erotickou pomůcku, oblíbené jsou například vibrační mycí houbičky. Při sexu ve sprchovém koutě by se mohli hodit i přísavková madla a opěrky.

Konkrétní fantazie / inspirace pro vanu

Pomůcky: podobné jako u sprchy.

Napuštěná vana se dá ozvláštnit o efekty pomocí barev nebo se dá voda ochutit např. rozmícháním většího množství pití v prášku. Pro pohodlí je potřeba lehací vana aspoň standardní délky. Pokud má vana sokl, hodí se i vonné svíčky pro navození atmosféry.

Na úvod probíhá opět společné svlékání. Buď formou striptýzu jednotlivců, nebo mohou oba partneři spolupracovat. Je volba mezi suchou variantou, kdy k odložení oděvu dochází ještě před samotnou koupelí, případně se partneři napřed namočí do napuštěné vany a odkládají mokrý oděv. (V případě různých sladkých a barevných přísad je ovšem nutné počítat, že se může oděv ušpinit i zničit).

Partneři mohou mít již přichystanou vanu a přímo zanořit.

alší variantou je zahájení hrátek v suché vaně, za pomoci sprchy. Vana je pak napouštěna průběžně. Pokud je u vany k dispozici ruční sprcha s regulovatelnou silou proudu, je praktické ji použít pro předehru. Směrováním sprchy na intimní partie a střídání teploty a síly proudu vody má zpravidla velmi vzrušující účinek. Výhodou postupného napouštění vany je možnost využít polohy v leže, což ve sprchovém koutu není úplně pohodlné.

Jeden z partnerů si lehne na dno vany, druhý sprchou provádí „masáž“ těla. Pokud mají účastníci hrátek stresové a náročné zaměstnání (což má skoro každý), velmi pravděpodobně pociťují strnutí šíjových a ramenních svalů a zad. Před samotným sexem stojí za námahu tyto ztuhlé partie uvolnit. Vhodná je k tomu masáž prudkým proudem horké vody, která danou oblast zahřeje a promasíruje.

Masírující partner efekt ještě podpoří za pomoci ruční masáže.

Pozor však na citlivost kůže vystavené teplejší vodě, kombinujte s masážním olejem. Po uvolnění problematických částí se snáze uvolní celé tělo, a sexuální zážitek tak bude bezprostřednější a intenzivnější. Po uvolnění celého těla již je možné směle přejít na intimní oblast a k sexuálnímu aktu. Do postupně zaplňující se vany se přidáním různých přísad tvoří barevné i chuťové efekty přímo na místě. Kromě hmatu a zraku tak do sexu zapojíte i další smysly.

Základem je větší vana

Dostatečně prostorná vana je místo, odkud se zpravidla člověku nechce vylézat. Lhostejno, jestli dáváte přednost již napuštěné vaně s bohatou pěnou nebo vanu zaplňujete postupně. Jak tam jednou vlezete, budete pobyt protahovat. Tak proč čas nevyužít k experimentování? Možná ještě nepoužíváte žádné erotické pomůcky a chtěli byste nějaké vyzkoušet? Teplá voda je ideální prostředí.

Tělo naložené v teplé vodě je uvolněné, spokojené a přístupné pokusům. Atmosféra uzavřené provoněné koupelny dodává pocit důvěry a intimity. Pěnová vrstva navíc skrývá tajemství vodní hladiny a dodává odvahu i stydlivějším jedincům. Začátečníci můžou zkusit hrát hru na překvapení. Jeden z partnerů použije na toho druhého erotickou pomůcku, ten nevidí, co se pod vodou chystá, je tudíž nepřipraven a vzrušen z očekávání.

Je ovšem třeba správně odhadnout míru, tato hra je vhodná spíše pro pár, který už se trošku více zná.

I zkušenější uživatelé erotických pomůcek mohou tuto hru hrát, tam už mohou použít i důraznější techniky, třeba vibrátor do konečníku, zkrátka dle vlastních preferencí. Pěna kromě pocitu soukromí navozuje i určitý časový limit.

Po určité době pěna opadne a dění pod vodou je vidět. Stydlivější jedinec je tedy popoháněn a zároveň vzrušován časovou tísní.

Svádí v sobě souboj a ví, že za chvíli ztratí výhodu soukromí.

Práci s pěnou je možné do milostné předehry zapojit třeba jejím pozvolným odebíráním, a tím vyvíjet malý a přijatelný tlak na partnerovu nerozhodnost.

Ve vaně se může odehrávat i pohlavní styk až k závěrečnému vyvrcholení, případně je možné vanu použít pouze za účelem předehry a na samotný sex se přesunout na pohodlnější místo. Nebo samozřejmě obě varianty zkombinovat. Ať už zvolíte jakoukoliv možnost, nezapomeňte při vylézání z vany na společné utírání a vzájemné doteky. Prohloubíte tím společný zážitek. Po koupeli jsou dobrou volbou velké, měkké osušky.

Je-li k dispozici v koupelně otopný žebřík, je vhodné na něm nechat osušky nahřát a zabalit se do nich ještě do teplých. Pak už záleží na každém, zda zvolí příjemnou relaxaci a zklidnění nebo naopak se v něm po vanových zážitcích probudí zvíře a bude chtít v milostných záležitostech pokračovat.

Sexování ve vodě ve filmových snímcích – VIDEO

Nejoblíbenější „vodní“ polohy

Sex ve veřejném bazénu prakticky nepadá v úvahu – ale pokud si chcete užít intimitu ve vlastním bazénu, to už je jednodušší. Ale! Chlorová voda není moc přátelská k prostředí ve vagíně a ženy poté trpí různorodými nepříjemnými záněty. Vyvarujte se jich orálním sexem. Vhodnou variantou je, když se partner usadí na okraj bazénu a žena ho obšťastňuje ústy z vody. Samozřejmě, že následně je třeba role vyměnit, abyste měli požitek z pobytu v bazénu oba.

V případě, že máte doma malou vanu, nepokoušejte své kosti v krkolomných polohách, raději zvolte sprchový kout.

Ve kterém si to můžete rozdat vestoje. Voda nebude zatékat tam, kam má a vy se můžete věnovat pouze tomu skvělému prožitku. Ale neměli byste zapomínat na protiskluzové podložky.

Takové uklouznutí ve sprše ve dvou nemusí vždycky dopadnout bez zranění. Proto byste měli do své sprchy také instalovat nějaká držadla, která usnadní stabilitu těla a žena se pak bude cítit pevnější a tím pádem schopnější přirážet. Sex ve sprše už pro ni bude pouze intimním prožitkem a nejenom fyzickou zátěží.

Dovádění v bazénu

Skvělým místem pro aqua sex je také bazén. Z důvodu chlorované vody je mnohem lepší oddat se v bazénu orálnímu sexu (např. už může vysadit partnerku na okraj bazénu či naopak). Vyzkoušet můžete i náročnější polohy:

 • Pokud bude partner odpočívat na schůdkách, můžete jej požádat, aby se usadit tak, aby mu sahala voda pouze do pasu. Žena si sedne na klín, zakloní se, chodidly se opře o hranu bazénu a pevně chytí lýtka svého partnera. Pak už jen stačí správně pohupovat pánví.
 • Žena se také může o okraj bazénu opřít lokty, chodidla zapře o stěnu a lehce vystrčí zadeček. Muž ji zezadu obejme a mezi její stehna vloží svoje nohy. Pokud se budete pohupovat velice pomalu, nikdo ani nepozná, že se jen nemazlíte, ale pořádně si to užíváte. Vzrušující je také to, že vás všichni vidí, ale nikdo nic netuší.

Konkrétní scénáře pro bazénové milování

Sex v zahradním bazénu

Sex v zahradním bazénu má svá specifika. Zahradní bazén oproti vaně skýtá větší prostor, teplota vody však je mnohem nižší. Málokdo si také bude do bazénu lít barviva a ochucovadla. Zahradní bazén je zpravidla již napuštěn a není vybaven sprchou. Pokud se tedy rozhodnete pro sex v zahradním bazénu, musíte počítat s výše uvedenými faktory, které se sice změnit dají, je to však poněkud obtížné a ne zcela běžné.

Zahradní bazén je určen spíše pro rychlejší a intenzivnější sex než pro dlouhé vylehávání.

Pokud bazén svými rozměry nebo protiproudem umožňuje plavání, zkuste sex pojmout jako skvělou relaxační aktivitu po sportovním výkonu. Velkou výhodou po plavání je, že se partneři nemusejí zdráhat k intimnostem kvůli zpocenému tělu.

Čerstvý pot sice na partnera často působí přitažlivě až vábivě, mnoho lidí má však problém tento fakt přijmout. Po cvičení v posilovně nebo po běhání se jdou napřed osprchovat a až potom jsou ochotni k milostným hrátkám. Tento problém u plavání odpadá. Můžete si s partnerem dopřát rychlý sex bezprostředně po sportovním výkonu. 
Co může být lepší završení sportovní lekce než parádní vyvrcholení?

Zahradní bazén oceníte také v případě, jestli vás láká pocit věnovat se sexu na místech, kde byste mohli být přistiženi.

Pokud je zahradní bazén přístupný pro více lidí, nemáte dostatečné odclonění od sousedů nebo hrozí předčasný návrat dětí ze školy, případně nečekané návštěvy, je rychlovka v bazénu ideální dobrodružství.

Zahradní bazén se rázem stává nepřátelským územím, na které se musíte nenápadně vplížit, rychle se s partnerem potěšit vědomi si všudypřítomného rizika přistižení. Po akci rychle zahladit stopy a zmizet, jako by se nic nestalo. A musíte být připraveni i na improvizaci v případě přistižení.

Zjistěte kolik stojí nejlepší lubrikant do vody
ZJISTIT CENU

Zahradní bazénová afterpárty

Zahradní bazén je také vhodným místem pro milostné hrátky po pokročilou hodinu po zahradní party. Lehce alkoholem či krásou světa opojení partneři stojí na kraji bazénu a dívají se na hvězdy. Žena na vysokých podpatcích v přiléhavých letních šatech náhle padá/skáče do bazénu. Studená voda probouzí její smysly.

To už se však pro ni i v obleku vrhá její partner, zachytává ji a pevně drží její hlavu nad hladinou.

I zastřené smysly vlivem studené vody bystří, romantický letní večer probouzí smyslnost a touhu. Dle situace a počtu účastníků okolo buď ze sebe strhávají mokré šaty hned ve vodě, nebo se chvatně přesouvají na bezpečnější místo, kde jejich objímající se těla splynou v jedno a nic už nebrání průchodu živočišné vášně.


 

Sex v domácím krytém bazénu

Domácí krytý bazén má výhodu nerušeného soukromí. Pokud velikost bazénu umožňuje v něm plavat, je vhodné zařadit do předehry pronásledování. Jeden z páru se snaží tomu druhému uplavat a zvyšuje tak v něm vzrušení z lovu. Když je partner dostižen, mohou toho využít k letmým dotekům, které vzrušení ještě umocní a pokračovat v honičce tak dlouho, dokud to oběma bude přinášet potěšení. Krytý bazén poskytuje příležitost k pomalému sexu s dlouhou předehrou.

Partneři nejsou omezování rozměrem bazénu tolik, jako je tomu v případě vany.

Krytý bazén dává příležitost vyzkoušet různé pozice, které potřebují více prostoru. Jako inspirace poslouží třeba kamasutra. Sexuální akt v různých pozicích se dá obohatit o potápění a zadržování dechu. Při těchto aktivitách je však nezbytné dbát na bezpečnost a musí být příjemné pro oba zúčastněné.

Erotický zážitek umocní relaxace na lehátkách, kdy oba partneři spočinou vedle sebe, zabaleni do teplé velké osušky. Pro dokonalou relaxaci a vychutnání intimních chvilek se hodí i nějaké dobré pití.

Zjistěte kolik stojí nejlepší lubrikant do vody
ZJISTIT CENU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Vaše názory 3 názory

Voda je hodně specifická, drhne, špinavá někdy, nemáte soukromí – pokud to není to co zrovna potřebujete, ale vzhledem k tomu zdraví a komfortu si můžete představit x jiných a lepších míst na seznamání s kompatibilnějšími protějšky. Ač u té vody rovnou vidíte jak kdo vypadá. Plavky (kor u dívek) toho moc neskryjí, takže to je určitě plus!

Souhlas, hned vidíte, na čem jste. :)) Ale někoho ta rurálnost a přírodnost prostě baví a užívá si ji.

Musím přiznat že z tohoto důvodu (sexu ve sprše) jsem přemluvila partnera, abychom místo velké rohové vany koupili spíše sprchový kout obdařený pár úchyty

Jistě bych si před samotným sexem zkusila vyhledat na netu, jestli vámi zvolená louže, nemá problémy se sinicemi a podobným zlořádstvem. Jistě by to mohlo působit zdravotní problémy. Ale stejně Sexu zdar a v létě obzvlášť.

Spolupracujeme: