Co si budeme vyprávět, je společnice a společnice. Na první pohled mezi nimi není patrný rozdíl, ovšem při bližším ohledání zjišťujeme, že se dělí na společnice slušné a ty druhé, neslušné – poskytující erotické služby. Společnice služné poskytují pouze a jen společnost, doprovod, příjemně strávené chvíle, bez erotických praktik. Neslušné jsou všechny ostatní a především ty, které sex provozují za plného vědomí veřejnosti a netají se tím.

Společnice nejenom na dovolenou

Pokud si řekneme, že jistě mezi neslušnými najdeme sem tam nějaké ty vychovanější, je to nečasté, avšak možné. Samozřejmě budeme pravděpodobně pociťovat rozdíl, setkáme-li se s dívkou v klubu nebo na ulici. Jiný dojem dívka udělá, když bude jen plaše hledět a nenápadně svádět a jiný, když to vybalí rovnou naostro. Možností je nepřeberně, záleží na vkusu každého jednotlivce. Někdo dává přednost romantice, jiný vulgaritě a drsnějšímu projevu.

Když podnikneme průzkum mezi praktiky, které dámy nabízejí, častokrát budeme velmi zmateni.

Jsou dívky, které naslibují hory doly, aby měly kšeft a pak skutek utek. Pak jsou i také, které se sice zprvu tváří a chovají odtažitě, ale ve finále poskytnou nejlepší servis, jaký jste kdy dostali.

Záleží na mnoha faktorech. Ne vždy jsou rozhodující finance, určitou roli hrají také sympatie dotyčných.

Jak si vybrat správnou erotickou partnerku?

Ukážeme si na příkladu: starý, skoro impotentní děda a mladý chlípný sportovec. Mladší ročníky téměř vždy vyberou sportovce, přestože to pro ně znamená, že si čas strávený s mladíkem budou muset skutečně tvrdě odpracovat. Oproti tomu zralejší dámy se zkušeností v oboru sáhnou po dědovi a to z toho důvodu, že s ním není téměř žádná práce, penízky mají za hubičku a ještě se díky vlídnému chování rád vrací…

Každá společnice má také svou nabídku služeb, které poskytuje a co se v takovém meníčku skrývá? Záleží na každé.

Některá upřednostňuje líbání, jiná raději provede orální sex. Další se s radostí zhostí análku, jelikož pissing jí přijde naprosto odporný. V poslední době jsou ve velké oblibě i femdom / B-D-S-M praktiky, po kterých mnozí muži dost lační. Nechybí ani různé erotické masáže penisu, tantra a mnohé další.

Spíše je lépe vybrat si dámu, která má úzký, leč zajímavý repertoár, zatímco společnice, která poskytuje vše od A do Z nemusí být zrovna terno, o čemž se dotyčný zákazník dozví o nějakou dobu později na kožním oddělení…

Kde hledat luxusní společnice?

Další možnost, jak si ověřit práceschopnost konkubíny, je internetové forum zkušených návštěvníků, kteří se svými zážitky netají. Takových erotických fór je na českém internetu hned několik, stačí si vybrat jen to první a postupně se prokousat zkušenosti tisíců štamgastů, kteří vyzkoušeli dívčiny před vámi.

Dostanete tipy, kde najít schopnou a šikovnou ženštinu, za laciný peníz a vysokou spokojenost. Tedy vlk se nažere a koza (či kozy?) zůstane celá.

Najdete zde dokonce i recenze jejich služeb, co nabízí, v jaké kvalitě, mnohdy se dočkáte i autentických fotek či dokonce videí (mnohdy i přímo z akce).

Prostě vše na podnose a vy už si můžete vyzobávat jen ty nejlepší – ale ty rozumné dívčiny už chápou svou cenu, takže to nemusí být vždy tak levné, jako z příspěvku jednoho ze zákazníků z roku 2005.

I domácí priváty ukrývají zlato

Pokud se tedy chystáte poprvé zamířit za profesionálkou, přeci jen by bylo lepší dát na rady zkušenějších (a spokojených) rozkoukat se, porozhlédnout se, co trh nabízí a poté vybírat, jinak můžete dojít zklamání a to by přeci byla škoda, hned prvním pokusem si zkazit iluze o tom, že můžete zažít dokonalý uragán vášně s opravdovou ženou, která ví, co a jak má udělat, aby jste sténal blahem.

Co myslíte? Vyplatí se jít do erotické společnice a užít si s ní? Máte s nimi bohatší zkušenosti než my?

Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Vaše názory 3 názory

Dobrý den,

ráda bych u Vás objednala 3 společnice na 3.6.2024, jako doprovod obchodního jednání.

Děkuji za odpověď.

Dana Kalašová

Hezký den, bohužel to není možné, nejsme portál, kde byste si mohla objednával společnice – jen reagujete v komentářích pod článkem, který o tématu profesionálních společnic jen píše, ale nejsme platforma a ani agentura, která by vám takové setkání mohla zprostředovat. Zkuste to prosím na jiných portálech, které k tomu jsou více uzpůsobené. 🙂

Děkuji.

Petr šéfredaktor.

Ten článek beru jako dost outdated, přeci jenom dnes už to bude hodně internetová aktivita, či v kombinaci s Tinderem a Amatéry to vidím dnes a denně, že bude nejvíce zákazníků – potřebujete si prostě to prožít ještě dnes, abyste to mohli aktualizovat = chcete s tím pomoci? Věděla bych jak vás nasměrovat či provést dnešními kurtizánami!

Díky moc za vhled – určitě by nás to zajímalo, jak dnes vypadá výběr společnic, dívek na 1 noc, … erotických masérek v daném městě, rádi se spojíme! Děkujeme za nápad a nabídku!

Hledáme nová děvčata. Jsme stabilní a rozrůstající soukromý privát s širokou klientelou. Rády mezi sebe přivítáme nové slečny, začátečnice/amatérky nebo studentky ve věku 18 až 30 let.

Nabízíme krásné prostředí,maximální diskrétnost,vysoké výdělky,skvělý kolektiv,pracovní dobu dohodou, placenou reklamu, možnost ubytování.

Neslibujeme každé 100 000, jako jiné priváty. U nás záleží jen na tobě, jak budeš šikovná a vyděláš si.

Denně si můžeš vydělat 5000 Kč až 10 000 Kč. Jediné co požadujeme je atraktivní vzhled, příjemné vystupování, slušné jednání a spolehlivost.

Pošli nám foto, zastav se na nezávaznou schůzku, zeptej se na veškeré detaily a rozhodni se sama. Nástup možný ihned a to i bez časového omezení tohoto komentáře

Společnice – kde je najít

Kde však vhodnou společnici najít? Možností máte hned několik. Můžete dát přednost „soukromé“ společnici, která tzv. pracuje na své triko, tj. není vedena pod žádnou agenturou. Nebo si můžete vybírat ze společnic od určité agentury. V druhém případě máte jistotu, že Vám bude doporučena společnice poskytující služby na vysoké úrovni. Agentura za své dívky ručí a Vás nebude čekat žádné nepříjemné překvapení. V prvním případě je to tak trochu sázka do loterie. Zvláště, pokud se dopředu s dívkou, ženou nesejdete a nemáte možnost ji spatřit, alespoň na základě fotografií uveřejněných na příslušném webovém portálu apod. Samozřejmě však můžete být také překvapeni mile. O to více si pak můžete den, večer, či noc užívat. Ozvěte se nám…

Dobrý den,

chtěla bych si u Vás objednat tři společnice jako doprovod na obchodní jednání, které se bude konat 3. června 2024.

Děkuji za Vaši odpověď.

Hezký den, děkujeme za vaši poptávku, ale bohužel nejsme služba, která by tyto možnosti nabízela. Zkuste svou poptávku poslat na jiný portál, který se tomu snad věnuje.

Děkuji

Petr

Profesionální společnice nejsou jen panenkami, které je možné obdivovat. Společnice se také mohou v řadě případů pochlubit organizačními, asistentskými dovednostmi. Můžete tak jejich služeb použít při pořádaných veletrzích, seminářích, společenských akcí, konferencích aj. Společnice tak nejsou jen pro ozdobu, ale mohou uplatnit své vzdělání, zkušenosti a znalosti. Mezi společnicemi jsou i dívky, ženy, které disponují nejen středním, ale dokonce i vyšším odborným, či univerzitním vzděláním. Rozhodně není na místě si plést profesionální společnice například s prostitutkami.

Děkujeme za netradiční doplnění k tématu – typicky se jedná o subjektivní zkušenosti, vy jste se spíše rozhodl/a rozšířit náš článek. Děkujeme za váš komentář a ať se vám v branži daří!

Děkujeme za reklamní komentář k našemu článku, ale toto místo neslouží k inzerci, takže doporučujeme najít na propagaci efektivnější a funkčnější způsoby.

Spolupracujeme: