Co si budeme vyprávět, je společnice a společnice. Na první pohled mezi nimi není patrný rozdíl, ovšem při bližším ohledání zjišťujeme, že se dělí na společnice slušné a ty druhé, neslušné – poskytující erotické služby. Společnice služné poskytují pouze a jen společnost, doprovod, příjemně strávené chvíle, bez erotických praktik. Neslušné jsou všechny ostatní a především ty, které sex provozují za plného vědomí veřejnosti a netají se tím.

Společnice nejenom na dovolenou

Pokud si řekneme, že jistě mezi neslušnými najdeme sem tam nějaké ty vychovanější, je to nečasté, avšak možné. Samozřejmě budeme pravděpodobně pociťovat rozdíl, setkáme-li se s dívkou v klubu nebo na ulici. Jiný dojem dívka udělá, když bude jen plaše hledět a nenápadně svádět a jiný, když to vybalí rovnou naostro. Možností je nepřeberně, záleží na vkusu každého jednotlivce. Někdo dává přednost romantice, jiný vulgaritě a drsnějšímu projevu.

Když podnikneme průzkum mezi praktiky, které dámy nabízejí, častokrát budeme velmi zmateni.

Jsou dívky, které naslibují hory doly, aby měly kšeft a pak skutek utek. Pak jsou i také, které se sice zprvu tváří a chovají odtažitě, ale ve finále poskytnou nejlepší servis, jaký jste kdy dostali.

Záleží na mnoha faktorech. Ne vždy jsou rozhodující finance, určitou roli hrají také sympatie dotyčných.

Jak si vybrat správnou erotickou partnerku?

Ukážeme si na příkladu: starý, skoro impotentní děda a mladý chlípný sportovec. Mladší ročníky téměř vždy vyberou sportovce, přestože to pro ně znamená, že si čas strávený s mladíkem budou muset skutečně tvrdě odpracovat. Oproti tomu zralejší dámy se zkušeností v oboru sáhnou po dědovi a to z toho důvodu, že s ním není téměř žádná práce, penízky mají za hubičku a ještě se díky vlídnému chování rád vrací…

Každá společnice má také svou nabídku služeb, které poskytuje a co se v takovém meníčku skrývá? Záleží na každé.

Některá upřednostňuje líbání, jiná raději provede orální sex. Další se s radostí zhostí análku, jelikož pissing jí přijde naprosto odporný. V poslední době jsou ve velké oblibě i femdom / B-D-S-M praktiky, po kterých mnozí muži dost lační. Nechybí ani různé erotické masáže penisu, tantra a mnohé další.

Spíše je lépe vybrat si dámu, která má úzký, leč zajímavý repertoár, zatímco společnice, která poskytuje vše od A do Z nemusí být zrovna terno, o čemž se dotyčný zákazník dozví o nějakou dobu později na kožním oddělení…

Kde hledat luxusní společnice?

Další možnost, jak si ověřit práceschopnost konkubíny, je internetové forum zkušených návštěvníků, kteří se svými zážitky netají. Takových erotických fór je na českém internetu hned několik, stačí si vybrat jen to první a postupně se prokousat zkušenosti tisíců štamgastů, kteří vyzkoušeli dívčiny před vámi.

Dostanete tipy, kde najít schopnou a šikovnou ženštinu, za laciný peníz a vysokou spokojenost. Tedy vlk se nažere a koza (či kozy?) zůstane celá.

Najdete zde dokonce i recenze jejich služeb, co nabízí, v jaké kvalitě, mnohdy se dočkáte i autentických fotek či dokonce videí (mnohdy i přímo z akce).

Prostě vše na podnose a vy už si můžete vyzobávat jen ty nejlepší – ale ty rozumné dívčiny už chápou svou cenu, takže to nemusí být vždy tak levné, jako z příspěvku jednoho ze zákazníků z roku 2005.

I domácí priváty ukrývají zlato

Pokud se tedy chystáte poprvé zamířit za profesionálkou, přeci jen by bylo lepší dát na rady zkušenějších (a spokojených) rozkoukat se, porozhlédnout se, co trh nabízí a poté vybírat, jinak můžete dojít zklamání a to by přeci byla škoda, hned prvním pokusem si zkazit iluze o tom, že můžete zažít dokonalý uragán vášně s opravdovou ženou, která ví, co a jak má udělat, aby jste sténal blahem.

Co myslíte? Vyplatí se jít do erotické společnice a užít si s ní? Máte s nimi bohatší zkušenosti než my?