Už jste někdy provozovali sex na veřejnosti? Láká vás to? Co je na tom tak vzrušujícího? Zkusíte to, nebo to pro vás navždy zůstane tabu?

Sex na veřejnosti láká…

Když se řekne sex na veřejnosti, můžeme si milostné páry rozdělit do tří skupin. První skupinou jsou ti, kteří o tom vůbec neuvažují. Dalšími jsou ti, které to láká, ale nemají odvahu to zkusit, a tak to zůstává jen v jejich sexuálních představách. A pak je tu skupina těch nejodvážnějších. Tyto páry hledají různá místa, na kterých si dopřávají sexu. Někteří volí místa, kde přistiženi pravděpodobně nebudou, jiní riskují více…

Co páry láká na sexu na veřejnosti? Pro někoho je to zkrátka oživení běžných postelových scén, vytrhnutí z milostného stereotypu a nevšední zážitek. Jiné vzrušuje riziko, že by mohli být odhaleni.

A kde si sex na veřejnosti můžete dopřát? Míst je mnoho. Vyhněte se takovým, kde je odhalení téměř jisté, např. náměstí nebude to pravé ořechové

Inspirace pro konkrétní místa

Páry si většinou dopřávají milostných hrátek v telefonních budkách, ve zkušebních kabinkách v obchodech, v autě… V létě je oblíbená příroda.

Dalšími oblíbenými místy pro veřejné řádění jsou:

Scénáře pro milování ve vlaku

Konkrétní místo záleží už jen na vaší fantazii a na tom, jestli budete mít odvahu své fantazie proměnit ve skutečnost.

1) Sex v lůžkovém/lehátkovém vlaku

Chcete ozvláštnit sex? Vyzkoušejte jízdu lůžkovým vlakem. Vyberte si nějaký méně obsazený spoj, kde se lidé do kupé neumisťují podle pohlaví. Za příplatek si můžete zamluvit celé kupé, a mít tak dostatečný prostor pro milostné hrátky.

Už samotná změna prostředí přináší vzrušení. Drncání vagonu po kolejových pražcích dodává sexu atmosféru a dynamiku. Na prostředním lehátku, přituleni jeden k druhému, sledujete za oknem ubíhající krajinu.

Přitom lehce začnete hladit partnerovo tělo a vychutnáváte se jeho budící se touhu.

A pro milovníky adrenalinu je velkou výzvou možnost, že vstoupí do kupé rozhodčí, revizor, nebo zbloudilý spolucestující.

2) Sex na vlakovém záchodě

Zažitá představa vlakových záchodů je místnost, kam člověk jde, jen když opravdu musí. Doba však pokročila, a i vlakové záchody se pozvolna mění a dostávají kulturnější tvář. Některé dvojice neváhají zaplatit si cestu letadlem jen proto, aby vyzkoušeli sex v úzké kabině letadla.

Dopřejte si tedy takový zážitek na wc vlaku. Na frekventované trase vynaložíte spoustu úsilí už jen na to, aby se vám podařilo záchod obsadit. Pak vás čeká rychlovka pravděpodobně ozvláštněná bušením nervózních spolucestujících na dveře kabiny. Moc prostoru si tam také neužijete, úzká kabina vás donutí k velmi úzkému kontaktu.

Drncání pražců dodá sexu rytmus a špatně zamalovaným oknem zřejmě zahlédnete i kousek rozmazané přírody.

Musíte však postupovat opravdu rychle, jinak hrozí možnost, že průvodčí otevře záchod náhradním klíčem na žádost rozlícené fronty, či z podezření, že se v kabině skrývá černý pasažér. Spěchejte tedy, ať průvodčího přivítáte nevinnými úsměvy a vysvětlením, že se dveře zasekly.

3) Sex v osobním vlaku

Osobní vlak zpravidla obsahuje sedadla uspořádaná do kupé a nebo volně po vagonu. Ve volném uspořádání sedadel pokvete pšenka asi jenom lidem s exhibicionistickými sklony. Přistižení, vykázání a možná i pokuta, jsou v tomto případě téměř jistotou.

V méně obsazených či nočních spojích se nabízí k využití kupé.

I zde je však vysoké riziko přistižení průvodčím nebo přistoupivšími cestujícími. Zatáhnuté záclonky u kolem jdoucích často probouzejí zvědavost. Ideální prostředí pro jedince, které riziko přistižení motivuje k nebývalým výkonům.

4) Sex v odstaveném vagonu

Odstavené vagony nejsou rájem jen pro sprejery a bezdomovce, na své si přijdou i příznivci opuštěných objektů a sběratelé nevšedních sexuálních zážitků. Hlavní roli zde hraje atmosféra. Vlaky mohou být pouze odstavené v depu, nebo určené na likvidaci.

V obou případech bývají velmi dobře a pohodlně vybaveny sedačkami.

K oživení sexu se výborně hodí průnik do vagonu. Vášni se můžete oddávat na pohodlné sedačce, a plně při tom využívat industriálně ponurou atmosféru opouštěného vlaku.

Sexování ve výtahu – inspirace

Malá kabina jezdící nahoru a dolů, váš mikrosvět pro milostné hrátky. Dvojice nastoupí do výtahu a ví, že na sexuální akt má třeba jen pár vteřin, než dojede výtah do místa určení nebo přistoupí další lidé. Zamilovaný pár se na sebe žádostivě vrhne, ale oba vědí, že z časového hlediska nemají šanci.

Dostávají tedy nápad a stiskávají nouzové zastavení výtahu.

Zaseklý výtah visí v mezipatře a ospalý vrátný neochotně zaznamenává hlášení o poruše. Získáváte čas. Trvá pouhých pár minut, než někdo ze servisní firmy zjistí, že výtah se nezasekl a dá se snadno přivolat.

Pod vlivem adrenalinu jste zvládli vše, co jste zvládnout měli. Z kabiny výtahu vystupujete klidní a dokonale spokojení. Dojatě děkujete vrátnému za vysvobození.

Snažte se být neviditelní… nebo ne?

Patříte i vy mezi ty, kteří chtějí zkusit sex na veřejnosti? Tak směle do toho, ale… Snažte se nebýt odhaleni. Určitě netoužíte po tom přivodit někomu šok a také jistě nechcete mít problémy se zákonem.

Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Vaše názory 2 názory

Myslím že je to mnohem jednodušší… Prostě když musíš, tak musíš, v tu chvíli je jedno kde

Zdravím,
líbí se mi váš přístup 🙂

Děkujeme za komentář.

Podporuju sex na veřejnosti na diskotéce kde je tak 2000 lidí mám to za sebou :-)na pódiu 😀 ale už jsem s toho vyrost 🙂 Jinak jsem stydlín 🙂

Spolupracujeme: