5 tipů pro sex na veřejnosti – když chcete více vzrušení

pár zamilovaných lidí Už jste někdy provozovali sex na veřejnosti? Láká vás to? Co je na tom tak vzrušujícího? Zkusíte to, nebo to pro vás navždy zůstane tabu?

Sex na veřejnosti láká…

Když se řekne sex na veřejnosti, můžeme si milostné páry rozdělit do tří skupin. První skupinou jsou ti, kteří o tom vůbec neuvažují. Dalšími jsou ti, které to láká, ale nemají odvahu to zkusit, a tak to zůstává jen v jejich sexuálních představách. A pak je tu skupina těch nejodvážnějších. Tyto páry hledají různá místa, na kterých si dopřávají sexu. Někteří volí místa, kde přistiženi pravděpodobně nebudou, jiní riskují více…

Co páry láká na sexu na veřejnosti? Pro někoho je to zkrátka oživení běžných postelových scén, vytrhnutí z milostného stereotypu a nevšední zážitek. Jiné vzrušuje riziko, že by mohli být odhaleni.

A kde si sex na veřejnosti můžete dopřát? Míst je mnoho. Vyhněte se takovým, kde je odhalení téměř jisté, např. náměstí nebude to pravé ořechové

Inspirace pro konkrétní místa

Páry si většinou dopřávají milostných hrátek v telefonních budkách, ve zkušebních kabinkách v obchodech, v autě… V létě je oblíbená příroda.

Dalšími oblíbenými místy pro veřejné řádění jsou:

  • podchod,
  • veřejné toalety,
  • park,
  • na pláži (ale nedoporučujeme to kvůli písku),
  • letadlo (aneb tolik známý „mílový klub“).

Konkrétní místo záleží už jen na vaší fantazii a na tom, jestli budete mít odvahu své fantazie proměnit ve skutečnost.

Patříte i vy mezi ty, kteří chtějí zkusit sex na veřejnosti? Tak směle do toho, ale… Snažte se nebýt odhaleni. Určitě netoužíte po tom přivodit někomu šok a také jistě nechcete mít problémy se zákonem.

Veronika
Veronika
Nespoutaná a zvídavá (stále) slečna, která si do redakce Lascivní.cz našla cestu přes své samovzdělávání v milostných hrátkách. Nebojí se ani kamarádek v posteli, takže se není čemu divit, že jsme ji uvítali s otevřenou náručí.
Veronika
[supsystic-social-sharing id="1"]

3 komentářů

  1. Podporuju sex na veřejnosti na diskotéce kde je tak 2000 lidí mám to za sebou :-)na pódiu 😀 ale už jsem s toho vyrost 🙂 Jinak jsem stydlín 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *