5 tipů na sex v přírodě – aneb není nouze o netradiční hrátky

sex v přírodě Venku se nám krásně oteplilo a předpovědi na příští týdny vypadají také pozitivně. Tak co toho s vaším partnerem nevyužít a zkusit něco nového? Třeba sex v přírodě.

Jak si více užívat sexování v přírodě?

Milování v přírodě je poměrně netradiční kratochvíle a občas obtížně proveditelná. Obzvláště v našich českých lesích, kde se pořád potulují houbaři, borůvkáři, či rodinky na kolech. Takže je dobré si vybrat nějaké nenápadné místečko, kde si vás nikdo nevšimne a vy se nebudete muset strachovat o „přistižení při činu“.

Samozřejmě někoho bude rozpalovat právě ta možnost, že na něj někdo přijde, ale to už je na každém z vás čemu dá přednost.

Sex v přírodě může mít samozřejmě tolik podob, kolik máte vy fantazie. Někoho napadne třeba partnerku položit na louce do trávy a pomilovat se s ní. Další svého miláčka opře o strom a užije s ním. Nebo si užije sex ve vodě (myslím tím rybníky, či podobné velké louže), přestože to má určitá nebezpečí, kterým budu věnovat některý z příštích článků. Je tedy nepřeberné množství jak si užít sex v přírodě. Tak na co čekáte? Hupky šupky do přírody užívat si teplého počasí.

Další místa, kde si užijete přírodní hrátky:

  • jeskyně,
  • hluboký les,
  • seník,
  • myslivecký posed,
  • u jezera.

A víte co? Tolik slavný a proklamovaný sex na pláži vám nedoporučíme – všude písek, všechno poškrábané (hlavně to citlivé a při sexu obnažené) a ještě všude otravně vlhko. To nechcete zažít – přestože je to tolikrát promované ve slavných filmech!

TIP: zkuste své oblíbené přírodní místo navštívit jak ve dne, tak v noci – pokaždé si to užijete diaemtrálně jinak. Hlavně v noci je to v přírodě neskutečně drsné a dráždivé.

Každé netradiční místo pro vaše milování je skvělý erotizující stimulant. Koho by nerozdovádělo milování s partnerem například v lese při příjemné procházce?

Avšak sex v přírodě má jistá úskalí jako případné odřeniny od lesního porostu, jehličí a smůla ve vašem oblečení, či různé breberky v podobě mravenců, či dokonce klíšťat.

Takže je důležité vhodně vybírat místo pro milování, přestože jde většinou o náhlé zbláznění smyslů při pokojné venkovní procházce.

Natálie
Natálie
Natálie je členem našeho týmu již několik let. Sice je tato dívka velice stydlivá, ale i přesto se ráda věnuje lechtivým tématům. Recenze pomůcek nejsou jejím oblíbencem, za to ráda zpracovává nová hesla do slovníčku. Čerpá inspiraci nejen u nás, ale i v zahraničí. Její nové články budou plné sexuálních poloh - těšte se na její „seriál“ erotických poloh s praktickými informacemi a někdy i vtipnými historkami.
Natálie
[supsystic-social-sharing id="1"]

2 komentářů

  1. Mě osobně vyhovuje spíše sex na klasických místech jako postel, či vlastně celý byt. Takže mě nějak neláká vyrazit se slečnou do přírody a tam si to s ní rozdat na jehličí. Ale každému vyhovuje něco jiného holt:)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *