Venku se nám krásně oteplilo a předpovědi na příští týdny vypadají také pozitivně. Tak co toho s vaším partnerem nevyužít a zkusit něco nového? Třeba sex v přírodě. Sex v přírodě může být skvělým a vzrušujícím zpestřením, která zajisté stojí za vyzkoušení.

Na sexu v přírodě je vzrušující především ten strach, že vás někdo uvidí nebo načape v tom nejlepším. Ale právě po tom lidé podvědomě touží, důležitá je hlavně spontánnost. To je přesně to, co je na sexu mimo běžně zajeté koleje tak lákající.

Jak si více užívat sexování v přírodě?

Milování v přírodě je poměrně netradiční kratochvíle a občas obtížně proveditelná. Obzvláště v našich českých lesích, kde se pořád potulují houbaři, borůvkáři, či rodinky na kolech. Takže je dobré si vybrat nějaké nenápadné místečko, kde si vás nikdo nevšimne a vy se nebudete muset strachovat o „přistižení při činu“.

Samozřejmě někoho bude rozpalovat právě ta možnost, že na něj někdo přijde, ale to už je na každém z vás čemu dá přednost.

Zapojte fantazii

Sex v přírodě může mít samozřejmě tolik podob, kolik máte vy fantazie. Někoho napadne třeba partnerku položit na louce do trávy a pomilovat se s ní. Další svého miláčka opře o strom a užije s ním. Nebo si užije sex ve vodě (myslím tím rybníky, či podobné velké louže), přestože to má určitá nebezpečí, kterým budu věnovat některý z příštích článků.

Je tedy nepřeberné množství jak si užít sex v přírodě. Tak na co čekáte? Hupky šupky do přírody užívat si teplého počasí. Můžete také zkusit vyrazit na výlet na kole. Pak už jen stačí najít odlehlé místečko a kolo využijete rovnou i pro různé polohy. Partnerka se o něj může při sexu ve stoje opírat, může si o něj opřít jednu nohu nebo se na něj rovnou celá položit.

Další místa, kde si užijete přírodní hrátky:

  • jeskyně,
  • hluboký les,
  • seník,
  • myslivecký posed,
  • u jezera.

A víte co? Tolik slavný a proklamovaný sex na pláži vám nedoporučíme – všude písek, všechno poškrábané (hlavně to citlivé a při sexu obnažené) a ještě všude otravně vlhko. To nechcete zažít – přestože je to tolikrát promované ve slavných filmech!

TIP: zkuste své oblíbené přírodní místo navštívit jak ve dne, tak v noci – pokaždé si to užijete diaemtrálně jinak. Hlavně v noci je to v přírodě neskutečně drsné a dráždivé.

Každé netradiční místo pro vaše milování je skvělý erotizující stimulant. Koho by nerozdovádělo milování s partnerem například v lese při příjemné procházce?

A co sexování ve stanu?

Představa sexu ve stanu při první myšlence není svůdná snad vůbec ničím. Typicky letní noc někde v kempu u rybníka, kde se ve stísněném prostoru s vydýchaným vzduchem věnuje pár oné aktivitě. Při pokusu o vyvětrání jsou vyrušeni rojem komárů.

Rovněž v hlasitosti vyjadřování svých prožitků jsou zpravidla omezeni blízkostí sousedních stanů a nezletilých dětí. Nedejte se však zmýlit, i obyčejný stan skýtá mnoho možností. Zkuste si ho postavit třeba v obýváku. V zimě. Možná se divíte, proč byste to měli dělat? Budete příjemně překvapeni, jak pouhá drobnost, kterou uděláte jinak, zdánlivě bez logiky, vás přiměje ke kreativnímu přemýšlení.

„Máme tu stan, aha. Co s ním budeme dělat?”

Zalezte si do něj, prohlaste ho dočasně za své výsostné území a oddejte se snění. Pokud bydlíte ve společnosti dětí, tchyně nebo dalších příbuzných, získáte tak prostor jen pro sebe. Odcloňte zvuk televize i okolního světa.

Nemusíte se hned oddávat hlasitým sexuálním radovánkám, ale nalaďte se na sebe, připomeňte si vůni léta, jen tak se držte za ruce a vybavujte si, co krásného jste pod stanem prožili nebo byste prožít chtěli. A v noci, až budete mít klid, můžete své plány směle uskutečnit.

V letní sezóně se dá stan využít ke hrám v terénu.

Žena si vyjede do přírody a tráví noc sama. Sedí u ohně, kochá se hvězdami a přemítá o životě. Probudí však vášeň v neznámém muži, který se rozhodne zmocnit se jí násilím. Přiskočí k ní, zatáhne ji do stanu a tam se může odehrávat cokoliv, od jemných náznaků až po prvky a pomůcky z BDSM praktik.

Nebo poněkud romantičtější verze. Opět žena sama v divočině (samozřejmě může to být i muž s mužem, žena s ženou nebo obrácené role). Náhle uslyší praskání v křoví a divné zvuky. Blíží se nějaké divé zvíře, možná medvěd nebo divočák, nebo ještě něco mnohem děsivějšího. Žena zoufale křičí, na poslední chvíli se objevuje statečný muž, zahání domnělého dravce a odnáší ženu do bezpečí stanu. Ta se uvnitř vyčerpaně schoulí do jeho náruče a projevuje mu svou vděčnost a oddanost.

Se stanem lze improvizovat ohledně netradičních umístění. Jiné sexuální dobrodružství přinese stan určený pro střechy aut. Provizorní stanový úkryt se dá zbudovat v korunách stromů, na romantické vyhlídce. Milovníci adrenalinu a rychlovek mohou vyzkoušet sex ve stanu postaveném u frekventované cyklostezky.

Co s sebou?

Pokud na vašem výletě do přírody už předem plánujete nějaké do sexuální dovádění, může se vám sebou hodit nějaké to občerstvení, pikniková deka, repelent, vlhčené ubrousky a nezapomeňte i na igelitový sáček na použitý kondom (ten do přírody rozhodně nepatří).

Úskalí sexu mimo domov

Avšak sex v přírodě má jistá úskalí jako případné odřeniny od lesního porostu, jehličí a smůla ve vašem oblečení, či různé breberky v podobě mravenců, či dokonce klíšťat. Proto dbejte na ochranu a přibalte si s sebou i repelent.

Potrápit vás však může i obyčejné počasí. Pobyt v přírodě vám může zkomplikovat déšť či bouřka, ale i extrémní horko. Užívat si radovánky a být přitom celý zpocený, není přitažlivé ani moc příjemné.

Dejte pozor na své okolí

Sex v přírodě je bezesporu vzrušující zábava, ale musíte myslet na to, že příroda kolem vás také žije svým životem. A to znamená nejenom zvířátka, ale také rostliny a všechny živé organismy. Taková kopřiva v kontaktu s nahým zadkem není nic příjemného – stejně tak jehličí či bodláky.

Takže pokud les – vybírejte například mýtiny či paloučky, které si dopředu pořádně projdete, jestli tam nějaké takové nebezpeční nehrozí. Samozřejmě – klíšťata na intimních místech, to už je extrémní, ale i to se stává a ne ojediněle.

Dále si vzpomeňte třeba v létě na krávy, jak neustále mrskají ocasem a odhání nepříjemný hmyz. Ne, že by to byla asociace, ale neustále se ohánět rukama okolo obličeje při polibku také není nic příjemného. Ano, také bodanec od komára svědí – to víme všichni.

Většinou jsou takové kousance na rukou a nohou – ale komár si nevybírá, kouše prostě tam, kde je volno. Takže s nějakým takovým kousancem prostě budete muset počítat. Takže – pořádně prozkoumat terén, nezapomenout na deku a můžete se vrhnout do víru vášně pod širým nebem.

Takže je důležité vhodně vybírat místo pro milování, přestože jde většinou o náhlé zbláznění smyslů při pokojné venkovní procházce.

Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Vaše názory 2 názory

Sex v přírodě – ať žije! Je to nádhera,

Mě osobně vyhovuje spíše sex na klasických místech jako postel, či vlastně celý byt. Takže mě nějak neláká vyrazit se slečnou do přírody a tam si to s ní rozdat na jehličí. Ale každému vyhovuje něco jiného holt:)

Spolupracujeme: