Je to jistě vzrušující představa vyjet s vaším parterem a motorovým miláčkem (automobilem) někam do zátiší lesa či na venkov. Někam do přírody kde vás nikdo nebude rušit. Nebo ne?

Pro náročnější milence co mají rádi špetku exhibicionismu mohou posloužit pro akt sexu i noční městská parkoviště. Tam je však vždy pravděpodobnost, leč malá, že vás někdo přistihne při „činu“.

Osobně sex v autě nevyhledávám, ale během letní dovolené by mohlo jít i o příjemné zpestření. Podle jednoho zahraničního magazínu se Anglie řadí na první příčky, kde lidé zažívají sex v autě nejčastěji. Průměrně jej každý Angličan zažije šestkrát za život.

V České republice vyzkouší sex v autě okolo 60 % lidí, avšak vUSA úplně každý. Tím, že je užívání v automobilu opravdu velice specifický, co se týče možnosti poloh, jednotlivé polohy je možné hledat v tzv. kárasútře. Tu jsem pro naše čtenáře pročetla a vybrala jsem ty nejlepší.

Kolik existuje poloh pro milování v autě?

  • Sex na zadní sedačce: patří mezi nejběžnější způsoby milování v autě. Čím větší auto, tím je vyšší pohodlí a možnost různých variant.
  • Sex v kufru: paří mezi méně časté techniky. Zde berte v potaz, že vám může hrozit nebezpečí, pokud byste si do kufru vlezli a kufr se zavřel.
  • Sex na sedačce spolujezdce: i zde je možné volit z několika poloh. Sedačku je možné polohovat (např. sklopením opěradla, posunutím sedačky, apod.).
  • Sex na sedadle u řidiče: u polohování vám bude pravděpodobně překážet volant, ale i tak může být sex pro oba partnery na tomto místě velice příjemný. Aktéři mají výhodu, pokud jsou menšího vzrůstu a štíhlejší postavy. V opačném případě by měli počítat s různými oděrkami a modřinami.
  • Sex s výhledem ze střešního okna: lze využít jako příjemný pohled při orálním sexu. Nemějte však hlavu zakloněnou příliš dlouho, abyste si nezablokovali krční páteř.
  • Sex na kapotě auta: je jednou z nejvariabilnějších částí auta. Ženu může na kapotu auta posadit, položit, popřípadě se o ni jen opřít. Nejprve však vyzkoušejte pevnost plechů, abyste si sexem nepoškodili auto.

Jak si více užít sex v autě?

Jak si užít sex v autě?

Základem pro sex v autě je jistě automobil větší než MINI Cooper (přestože v něm si jde užít sex ve dvou také = vyzkoušeno za vás). Nejlepší jsou „rodinné“ kombíky, které poskytují dostatek prostoru na zadních sedačkách. Někomu bude vyhovovat spíše menší prostor, díky kterému se budete s partnerkou tulit a tlačit k sobě, což není nikdy nuda.

Každopádně sex v autě je velmi zajímavou obměn oproti „klasickému“ postelovému milování. V přírodě či městě ucítíte naprosto jiné vjemy a vůně. Dokonce ale v lese se můžete „bát“, že vás někdo načapá. Je sice začínající jaro, ale za čas vezmou les útokem houbaři, borůvkáři a rodinky s dětmi.

Názorné video s tipy na milování v automobilu

6 ideálních milostných poloh do auta

Zkoušeli jsme mnohé a to v nejednom autě a tohle je náš nejlepší výcuc sexuálních poloh pro letní automobilové hrátky.
Máme pro vás konkrétní sexuální polohy – s náročností i riziky.

Poloha první: lehátko

Přední sedadlo spolujezdce sklopte a žena si na něj lehne. Muž se obrátí čelem k ní, obkročmo si sedne na partnerku a zasune dovnitř penis.

Jedná se asi nejběžnější polohu praktikovanou v autě, která není nijak obtížná ani nebezpečná. Obměnou může být, když si žena zvedne nohy na sedačku a posune svoje chodidla až pod zadeček. Muž tak do ní může proniknout mnohem hlouběji. Dejte si jen pozor, aby žena svýma nohama při nechtěném kopnutí do palubní desky neaktivovala airbag.

Poloha druhá: řidička

Muž si sedne na sedadlo řidiče a partnerka si sedne na jeho klín, zády ke svému partnerovi. Poté do ní může partner vniknout penisem. Pokud si chce žena trochu pomoci, aby se mohla na partnerovi pěkně hýbat, může se pevně přidržet volantu. Muž může svoji partnerku přidržovat jemně za boky a pomáhat jí se pěkně pohybovat, může ji k sobě tisknout nebo si pohrát s jejími bradavkami nebo klitorisem.

Tato poloha je středně obtížná a i stupeň rizika je střední. Mezi nevýhody této polohy patří, že může žena zavadit o houkačku nebo dálková světla a upozornit tak na své dovádění s partnerem.

Poloha třetí: zadní sedadlo

Muž si lehne na záda na zadní sedadlo a partnerka si na muže sedne. Nejedná se však o klasickou polohu na koníčka! Žena nemůže sedět příliš vzpřímeně, protože by se bouchala hlavou o střechu. Musí proto téměř ležet na svém partnerovi, což ještě posílí vaše vzájemné příjemné pocity. Velkou výhodou je, že žena bude mít skloněná ňadra na obličejem svého partnera, který je může dráždit nebo si jen užívat exkluzivní výhled.

Tato poloha je málo obtížná a riziko nebezpečí je střední. Velkou nevýhodou je plátěná střecha u auta, kterou by žena mohla svojí hlavou poškodit nebo v nejhorším případě protrhnout.

Poloha čtvrtá: zezadu

Partnerka si klekne šikmo na zadní sedačku a muž je za jejím zadečkem čelem k partnerce. Společně se kolébejte dopředu a dozadu, podle potřeby můžete zrychlovat.

Obtížnost polohy je riziko nebezpečí nízké. Hlavní nevýhodou je, že při této poloze bude mít žena pravděpodobně obličej přilepený k okýnku.

Poloha pátá: automobilová 69

Muž si lehne na zadní sedadlo, žena si svým klínem sedne na obličej svého partnera a svůj obličej bude mít v úrovni rozkroku partnera. Užijte si laskání od partnera/partnerky a svůj protějšek zasypte taky kupou polibků, při kterém do hry zapojíte i váš mlsný jazýček. Snažte se být po celou dobu nohama na sedadle, jinak byste mohli spadnout.

Obtížnost této polohy je nízká a stupeň rizika je poměrně vysoký.

Poloha šestá: pánové, buďte romantici

Sklopte až dolů přední sedadlo a poté se muž přitiskne z zádům svojí partnerky a vezměte si ji zezadu. Tato poloha bude pro ženu velice romantická při výhledu na západ slunce nebo na pláž. I zde můžete ke dráždění své partnerky využít volné ruce. Můžete překvapit její klitoris, zadeček nebo bradavky.

Náročnost i rizika této polohy jsou malá. Třeba pro mě je tato poloha nejlepší pro pohodlný sex v jakémkoliv autě. Vyzkoušeno za vás 🙂

4 TIPY z praxe pro milování v autě

TIP 1: Dobře si dávejte pozor, kde parkujete váš automobil, který chce využít k milování. Jistě byste neměli parkovat u žádných lesních cest, či odpočívadel. Přestože to někdo jistě udělá naschvál, aby byl přistižen, či aby byl „náhodným“ kolemjdoucím sledován (voyérství).

TIP 2: Určitě je vhodnější volit „klidnější“ sexuální polohy, protože ve většině aut není nazbyt. To platí samozřejmě pro milenecké páry, které nedisponují limuzínou, kde si můžou provádět sebe divočejší milování a sexuální praktiky.

TIP 3: Bezpečnost především (ač to ve chvílích nadrženosti není na prvním místě) = nezapomeňte na vypnutí motoru a zatažení ruční brzy, jinak se můžete objevit po pár přírazech v rybníku, či při pádu ze skály…

TIP 4: Pozor na opírání o kapotu – je to možná krásná představa být opřená o kapotu bouráku a zezadu nabíraná od přítele, ale… ta promáčká kapota za to mnohdy nestojí. Takže zkuste si vybrat pro rajtování pevnější opěrný bod.

Vaše zkušenosti s sexováním v autě?

A co vy? Máte nějaké zkušenosti z hrátek v autě, či kolem/na něj?

Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Vaše názory 4 názory

Pro mě je tedy sex v autě dost přeceňovaný. Když si vezmu, že musíte mít dostatečně velké, mít nějaké klidné místo venku (tedy pokud vás právě nerajcuje ta možnost, že vás někdo načapaá, nebo potajnu sleduje), pak je to typicky příroda, takže brebery. Raději bych si vzala nějaký hodinový hotel na tajňačku, že jste záhadný milenecký pár a tam jste jen na hodinu pro sexování a vypadnete pryč… Prostě si z toho udělat nějakou atmosféru, zážitek… Opřít mě o rozpálenou kapotu někde na lesní cestě, to mě asi nerajcuje. CO vás?

Díky moc za zkušenost – souhlas, sexování v autě je hodně specifické hraní = typicky z naší zkušenosti vázané spíše na mladší páry, které nemají třeba dostatek soukromí, protože nemají vlastní byt. :)) Tam to sedí – tedy v letních či teplejších měsících (i teď duben je absurdně teplý = píšeme tenhle komentář po snad rekordně teplém víkendu kdy bylo 28 stupňů u nás a nádherné slunečné počasí). A hotel na tajno je určitě varianta, jak si nerušeně užít! 🙂 Díky

Zaparkovat auto nějak rozumně je velice složité a ošemetné. Každopádně je to velice pěkné zpestření.
Jediné co mi tu chybí je orál řidiči při řízení. Ale zase to chce mít na zřetel bezpečnost 🙂 Ne dálnici nebo zatáčky v Alpách 🙂

To kouření při řízení je mnohdy poslední aktivita obou z toho páru, na to bych si dával pozor raději. :)) Jsou zdokumentované případy, že v lepším případě to skončilo smrtí té osoby, co kouřila, takže nejčastěji (byť ne pravidlem) ženy.

Já a Má partnerka máme sex v autě velice v oblibě, z počátku to chce vychytat polohy a způsoby jak na to, ale rozhodně to stojí za to. Po určité době jsme si troufli na sex při jízdě ale vzhledem k bezpečnosti to nedoporučuji. Nejlépe se osvědčilo náměstí města v nočních až ranních hodinách.

Mě osobně vyhovuje spíše sex na klasických místech jako postel, či vlastně celý byt. Takže mě neláká si to s ní rozdat na nepohodlných zadních sedačkách auta, ale každý jistě dává přednost něčemu jinýmu.

Spolupracujeme: