Sex na netradičních místech = co třeba v autě? 4 TIPY a polohy

Návod se milovat v automobiluJe to jistě vzrušující představa vyjet s vaším parterem a motorovým miláčkem (automobilem) někam do zátiší lesa či na venkov. Někam do přírody kde vás nikdo nebude rušit. Nebo ne?

Pro náročnější milence co mají rádi špetku exhibicionismu mohou posloužit pro akt sexu i noční městská parkoviště. Tam je však vždy pravděpodobnost, leč malá, že vás někdo přistihne při „činu“.

Jak si užít sex v autě?

Základem pro sex v autě je jistě automobil větší než MINI Cooper (přestože v něm si jde užít sex ve dvou také = vyzkoušeno za vás). Nejlepší jsou „rodinné“ kombíky, které poskytují dostatek prostoru na zadních sedačkách. Někomu bude vyhovovat spíše menší prostor, díky kterému se budete s partnerkou tulit a tlačit k sobě, což není nikdy nuda.

Jak si více užít sex v autě?

Každopádně sex v autě je velmi zajímavou obměn oproti „klasickému“ postelovému milování. V přírodě či městě ucítíte naprosto jiné vjemy a vůně. Dokonce ale v lese se můžete „bát“, že vás někdo načapá. Je sice začínající jaro, ale za čas vezmou les útokem houbaři, borůvkáři a rodinky s dětmi.

3 ideální polohy do auta

Zkoušeli jsme mnohé a to v nejednom autě a tohle je náš nejlepší výcuc sexuálních poloh pro letní automobilové hrátky.

Ty ideální co jsme zkusili:

  • čelem na koníčka na sklopeném sedadle,
  • zezadu u kufru/pevné kapoty,
  • holka zády ke klukovi na odtaženém spolujezdcově sedadle

4 TIPY z praxe pro milování v autě

TIP 1: Dobře si dávejte pozor, kde parkujete váš automobil, který chce využít k milování. Jistě byste neměli parkovat u žádných lesních cest, či odpočívadel. Přestože to někdo jistě udělá naschvál, aby byl přistižen, či aby byl „náhodným“ kolemjdoucím sledován (voyérství).

TIP 2: Určitě je vhodnější volit „klidnější“ sexuální polohy, protože ve většině aut není nazbyt. To platí samozřejmě pro milenecké páry, které nedisponují limuzínou, kde si můžou provádět sebe divočejší milování a sexuální praktiky.

TIP 3: Bezpečnost především (ač to ve chvílích nadrženosti není na prvním místě) = nezapomeňte na vypnutí motoru a zatažení ruční brzy, jinak se můžete objevit po pár přírazech v rybníku, či při pádu ze skály…

TIP 4: Pozor na opírání o kapotu – je to možná krásná představa být opřená o kapotu bouráku a zezadu nabíraná od přítele, ale… ta promáčká kapota za to mnohdy nestojí. Takže zkuste si vybrat pro rajtování pevnější opěrný bod.

Vaše zkušenosti s sexováním v autě?

A co vy? Máte nějaké zkušenosti z hrátek v autě, či kolem/na něj?

Natálie

Natálie

Natálie je členem našeho týmu již několik let. Sice je tato dívka velice stydlivá, ale i přesto se ráda věnuje lechtivým tématům. Recenze pomůcek nejsou jejím oblíbencem, za to ráda zpracovává nová hesla do slovníčku. Čerpá inspiraci nejen u nás, ale i v zahraničí. Její nové články budou plné sexuálních poloh - těšte se na její „seriál“ erotických poloh s praktickými informacemi a někdy i vtipnými historkami.
Natálie
[supsystic-social-sharing id="1"]

2 komentářů

  1. Já a Má partnerka máme sex v autě velice v oblibě, z počátku to chce vychytat polohy a způsoby jak na to, ale rozhodně to stojí za to. Po určité době jsme si troufli na sex při jízdě ale vzhledem k bezpečnosti to nedoporučuji. Nejlépe se osvědčilo náměstí města v nočních až ranních hodinách.

  2. Mě osobně vyhovuje spíše sex na klasických místech jako postel, či vlastně celý byt. Takže mě neláká si to s ní rozdat na nepohodlných zadních sedačkách auta, ale každý jistě dává přednost něčemu jinýmu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *