Elektrosex – zakázané hrátky s elektřinou? PRŮVODCE

elektrosex Když se řekne elektrosex, spoustě lidí se postaví chlupy hrůzou a představí si nějakou sadomasochistickou praktiku. Například „frajera“ co si HO obalil alobalem, na špici udělal vidlici a zasunul do zásuvky – ne takhle to není.

To je stejné jako byste si pod pojmem autoerotika představili znásilnění vašeho dvoustopého přibližovadla.

Elektrosex zbavený všeho tajemství – průvodce:

Hračky pro eletro-sexování

Elektro-hračky fungují na stejném principu jako posilovadla nabízená v teleshopping obchodech. Zaměřují se na konkrétní oblast a pomocí impulzů stimulují svaly anebo v našem případě nervová zakončení. Výhodou je, že stimulace je naprosto cílená. Ovšem, ne každému to musí být příjemné.

Jak hračky na elektrosex vypadají? Základem je dvouokruhový generátor, na který pak můžete zapojit různé elektrody. Běží na 9V baterii. Prosím, generátor nevyrábějte doma a ani nepoužívejte ty z teleshoppingu na snadné cvičení, mohlo by to bolet.

Dvouokruhový generátor má možnosti volby intenzity, frekvence a délky frekvence (impulzy) no prostě jak je libo a co se komu líbí.

Na samotný generátor se pak připojují elektrody. Existují dva druhy:

Jednopólové elektrody

Elektrody musí být dvě. Do jedné vede kladný proud a do druhé záporný. Tyto typy jsou nejčastěji používané na svorky, na přikládací elektrody, nebo pro sadomasochistické hrátky.

Kdy na tělo se připojí jedna elektroda a druhá třeba k důtkám z řetězů. Těma se pak přejíždí přes tělo a místo bičování elektrizují 😉 v podstatě se zde hranice fantazii kladou až na hranici bezpečnosti. Patří sem například i elektro-svorky na bradavky, které jsme recenzovali.

Samozřejmě jednopólové elektrody se dají použít i jako „erekční“ kroužky na penis. Navléknou se dva, jeden ke kořenu, druhý tak do půlky penisu. Když se potom zapnou, dochází ke stahování na základě impulsů. Výsledně to pak dělá dojem tahací harmoniky 🙂

Bipolární (dvoupólové) pomůcky

Elektroda je opatřena oběma póly, tak že do ní vede jak záporný tak kladný proud. Většinou bývají silikonové, ale dělají se i kovové. Vyrábí se jak klasická vkládací dilda, tak anální kolíky, kroužky, prsní elektrody, padáčky (na varlata), elektro dilatátory, prostě vše co si člověk zamane. Nově díky Mystimu je na trhu i elektrostimulační vibrátor – recenze/test.

Pokud jsou používány elektrody přikládané na tělo (pásky, lepící polštářky, padáček…) je nutné používat elektrogel a nešetřit jím. Je to gel, který napomáhá vodivosti, protože mezi suchou kůží a elektrodou je jakási izolace. Naopak pokud jsou používány vkládací elektrody, elektrogel se příliš nedoporučuje, protože uvnitř je prostředí dost vlhké a vodivé.

Doporučení prověřeného prodejce

Z těchto specifických pomůcek jsme jich už několik vyzkoušeli (najdete je v našich recenzích a testech) a dopadly v našem redakčním řádění a testování dobře = můžeme je doporučit. Vybrali jsme je u prodejce, co má solidní nabídku generátorů, elektrod a dalších pomůcek, které jsou bezpečné a všechny doplněné o množství fotek, videí a dalších materiálů. Nemůžeme jinak, než ho doporučit.

Bezpečnost je nejdůležitější

U elektrohraček je nejdůležitější bezpečnost! Zde jsme pro vás připravili výčet nejklíčovějších pravidel, které byste neměli při těchto specifických hrátkách nikdy zapomenout. Jsou založené na našich zkušenostech a prověřené časem.

 1. Nikdy nesmí proud procházet hlavou, krkem a srdcem!!! Nikdy! Ani když jste stoprocentně zdraví a fit!
 2. Intenzitu proudu elektrohračky vždy reguluje ten, co má elektrodu zavedenou nebo na těle. A začíná od nejslabší frekvence!
 3. Nikdy nevytahujte nebo nezavádějte (to se vám stejně nepovede) elektrodu zapnutou! Proč? Při vytahování se zmenšuje plocha působení, tudíž se na menší ploše zvyšuje intenzita. Abyste taky nedostali takový malý kopanec.
 4. Nikdy by vám hrátky neměly být bolestivé nebo nepříjemné. Vše vždy v rámci toho, aby se vám to líbilo! Pokud něco bolí okamžitě vypnout a přestat!
 5. Nikdy nevyrábějte a nepoužívejte elektrohračky zavedené přímo do sítě!

Vaše zkušenosti

Tak co přiznejte se! Máte někdo doma elektrohračku? 

Agrrr
Agrrr
Jak se ze mě stal milovník erotických hraček? Během své pracovní kariéry jsem se dostala k práci v sexshopu. Díky věčným otázkám a zvědavosti jsem se dostala až ke školení a produktové specialistce. Stal se ze mně zmlsánek, který musel vlastnit ty nejhezčí a nejkvalitnější hračky, jen z těch nejlepších materiálů. A tak jsem, s k experimentům nadšeným manželem, nashromáždila sbírku nejrůznějších hraček od klasických vibrátorů až k elektrosexu.
Agrrr
[supsystic-social-sharing id="1"]

10 komentářů

 1. Ahoj na začátku textu je dost matoucich slov…baterie není 9W W-je výkon ale 9V V-jsou volty..a pak , na generátor se nepřipojují žádné diody ale pouze elektrody případně jiné vhodné vodive a bezpečné ukončení. Dioda je zcela jiná elektrotechnicka součástka k tomuto účelu nepoužitelná!! Na elektro gel také pozor když se to prezene a hodně zhoustne může zaschnout a pak špatně vede. Takže redit trochou vody…

  • Zdravím,

   máte samozřejmě pravdu! Děkujeme za upozornění. Tento článek jsme nedávno aktualizovali a rozšiřovali z původních 4, které jsme tu za posledních 5 let měli a tohle nám ušlo. Děkujeme za zlepšení a stejně tak i ohledně lubrikantu a elektrogelu.

   Petr za Lascivní.cz

  • Hezký den,

   silnější už budou jen generátory impulzů od značek typu MyStim (třeba modely Elektro sex Digital, Elektro sex Analog, Tension lover, …), ElectraStim (Flick Duo, …). Velký výběr má sexshop Sexshopik.cz.

  • Ano – testovali jsme tyto: https://www.lascivni.cz/tag/elektrosex/ a teď nově i Fetish Fantasy – kromě vibrátoru jsou to bipolární elektrosex hračky na přikládání na tělo – na prsa, zadeček, klín – ze zaváděcích klasických hraček jsme jich moc neměli – jen namátkou: Tension Lover a Mystim Elektro Sex John – kolík.

   Tvarově je ten kolík john hodně zajímavý – a hodně intenzivní nejenom při zavádění, ale i při nošení v rámci hraní v domácnosti.

 2. Hezký den,

  osobně nemám s touhle sadou osobní zkušenosti, ale dle referencí přátel, tak nepatří mezi nejslabší. Zde bych se tedy řídil tím, co máte v návodu u této elektrosexuální sady – případně se řídil citem a začal s malými a slabými impulzy pro plnou bezpečnost.

 3. Dobry den koupil jsem si orion sadu elektrosex se 4 polstarky a chci se zeptat zda si muzu ty polstarky dat na penis?

 4. Ohledně cen bych u elektrosexu začal například se svorkami – jsou malé, ale ránu umí dát solidní (při větší intezitě): https://www.lascivni.cz/eroticke-hracky-pomucky/a-ted-dostanes-ranu-elektrickou-elektrostimulacni-svorky-v-testu/

  Ohledně sad máme dobré zkušenosti s sadami vibrátorů sexshopiku. Konkrétně víme o kvalitních: vše od LELO a Smile Crazy Colection. Najdete tam levnější i dražší, takže si pravděpodobně vyberete:)

 5. rád by som našiel sadu erot. hračiek pre mna apriateľku čo mi odporučite prosím ? a ohľadom elektro sexu ako začiatočnici ? aj pre elektro sex aj inú pre bežný sex

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *