Dilatátor má podobu železné tyčinky (může mít rozdílné průměry), kterou se dráždí a roztahuje zevnitř mužská močová cesta uvnitř penisu. V základu se používá jako zdravotnický materiál vhodný pro gynekologické/androgynní vyšetření. Používá se v erotice při clinic praktikách.

Co vlastně dilatátor roztahuje?

Před použitím je vhodné dilatátor navlhčit gelem – variací na klasický dilatátor jsou pomůcky, které umožňují elektrosex – po zavedení do penisu dráždí močovou trubici malými elektrickými šoky.

Existují i ženské dilatátory

Existuje však i dilatátor pro ženy, sloužící především k uvolnění svalstva při potížích s pojmutím penisu a vztahující se s bolestmi při souloži.

Ten nakonec může působit enormě, a žena bude schopna pojmout i něco navíc.

I když dilatátor vypadá spíše jako nástroj používaný ve středověkých mučírnách, nenechte se zmást. Můžete si s ním užít spoustu specifického vzrušení, kterého by se vám jinak nedostalo. Jedná se o poměrně oblíbenou sexuální hračku, která zaručí mužům spoustu rozkoše. Dilatátor je záležitostí opravdových fajnšmekrů – tedy těch, kteří mají rádi ostřejší sexuální koření.

Klady

Zápory

Existují v nerezových, silikonových i plastových variantách Jen pro odvážné
Dají se vhodně kombinovat s elektrosexem Vyžaduje pečlivost
Varianty s kuličkou dokážou zastavit výstřik sperma Musíte zachovat perfektní sterilitu (vyžaduje speciální lubrikant)
Dutá varianta je vhodnější pro delší nošení
Typická pomůcka v rámci BDSM / CBT / klinik hrátek
Alternativně mohou vibrovat pro příjemnější zavádění

Využití dilatátorů je široké – nejoblíbenější je jeho přítomnost u klasické „hře na doktory“. Z obyčejného škádlení se tak stane skvělá předehra. Každopádně, při jejich používání byste měli být velice obezřetní a pořádně si nastudovat, jak se s nimi má vlastně zacházet.

Rozdělení dilatátorů

Samotnou hračku můžeme dokonce rozdělit do dvou dostupných možností na:

  • plugy neboli zátky,
  • sondy.

  Jak se od sebe liší?

  Obě tyto varianty se samozřejmě zasouvají do penisu, nicméně rozdíl se skrývá v jejich užívání. Plug je hlavně erotická hračka či dokonce jakýsi druh šperku. Sonda je delší a používá se dokonce i v medicíně na rozšíření močové trubice.

  Navíc je mnohem tenčí než plug a tudíž se dostane při cestě močovou trubicí o dost dál a tím dokáže stimulovat dokonce i prostatu a močový měchýř.

  Spolupracujeme: