Termín klinik sex je označení pro různé sexuální praktiky, které alespoň zdánlivě souvisejí s lékařským prostředím. Může se jednat o hru na paní doktorku/pana doktora, vyšetření vagíny/análního otvoru či jiné zkoumání a kontrolování tělesných tekutin, klystýr, injekce, skrotální infuze apod.

Ordinace jako mučírna aneb Pojďme si hrát na doktora

Kouzlo těchto hrátek je v odosobněném prostředí, ve kterém se odehrávají – gynekologické křeslo, nebo lékařské klinika. Na to jste ale jistě přišli – název hrátky je solidní nápovědou.

Při těchto praktikách jsou využívány jak klasické pomůcky využívané při gynekologických vyšetřeních (gyn. zrcátko, teploměry, speciální křeslo, stetoskopy, cévky apod.) ale také všechny ostatní které vás napadnou (velmi časté je spojení clinic sexu například s bondage – svázáním).

Zjistěte kolik stojí výbava pro vyšetření
ZJISTIT CENU

Cévkování, křeslo i zrcátko…

Gynekologické zrcátko může sloužit jako novodobá „hruška úzkosti“, skrze kterou společným úsilím vás i partnerky, prorazíte krom svého roztouženého pohlavního údu i vibrátor navíc. Cévkování močového měchýře je především výsadou lékařů, v poslední době se ale tato praktika rovněž dostává „do postele“. Další využívanou součástí klinik sexu jsou násilné klystýry.

Klinik sex v podobě videa

Štípat kolíky pak můžete naprosto cokoli, co přináší rozkošnou bolest, vedou samozřejmě bradavky, na které jsou především ženy nadměrně citlivé. Už jen ta představa vás oba prokrví, a pokud ne, přivažte si tu uličnici, ať pozná, kdo je tu pánem!

Pornografické snímky označené jako klinik video jsou velmi vyhledávaným artiklem i na českém internetu.

Ruku ale na srdce, kdo z vás si stihne zasouložit u doktora, a kdo z vás k tomu stihne přemluvit samotného doktora? To ale neznamená, že si doma nemůžete vyhradit pokoj na ordinaci. Uniformy jsou vzrušující, uvazování k „posteli bláznů“ také, co teprve ale přiškrcení zlobivé pacientky, která až přespříliš křičí… Sexuální fantazie nezná mezí, ale vždy, než si na něco budete hrát, je třeba oboustranně souhlasit.

Klady

Zápory

Mohou podporovat sexuální zdraví Vyžadují pečlivost a trpělivost
Hra na doktory je pro mnohé silný fetiš Typicky potřebujete vícero různých produktů
Často součástí BDSM seancí
Šíře produktů (dilatáty, irigátory, zrcadla, ...)
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
Flagranti.cz Sexshop.cz Spoutaná.cz Růžovýslon.cz

Mezi nejčastější klinik praktiky patří:

  • Cévkování – čili katetrizace je označení pro lékařský zákrok, kdy dochází k zavedení cévky přes močovou trubici. Dochází tak k odtoku moči. Při sexu se cévkování užívá především pro příjemné dráždění močové trubice (tj. způsob stimulace). Další využití může být odvod moči při dlouhodobější bondage. Při cévkování je vždy důležité myslet na hygienu. Alternativou k cévkování je zavedení dilatátoru močové trubice
  • Pissing – čili hrátky s močí. Jedná se o jednu z erotických a fetiš praktik, které se i v současné době považují celkem za jisté tabu. Podoba piss může být různorodá – močení během pohlavního styku, používání plenkových kalhotek nebo samotná konzumace moči.
  • Klystýr – v erotice se nejčastěji využívá jako prevence před análním stykem. V BDSM a klinik praktikách se využívá i tzv. trestný klystýr, kdy je trestaná osoba „napuštěna“ a ponechána tak dlouho, dokud si „úlevu“ nezaslouží.
  • Vyšetřovací náčiní a klinik doplňkygynekologická zrcadla (umožňují pohled do vagíny nebo konečníku), ústní rozpěrka, stetoskop, zdravotnické oděvy, vyšetřovací rukavice (třeba z latexu), apod.

VIDEO z rozbalování klystýrové sady

VIDEO z rozbalování setu dilatátorů močové trubice

Spolupracujeme: