Termín pissing označuje sexuální praktiku, jejíž podstatou je močení na sexuální partnera nebo partnerku.Erotické hrátky obsahující lidskou moč se nazývají piss (pissing či pising – nesprávně označované jako piesing či pysing), zlatý déšť, zlatá sprcha nebo vodní sporty. V průběhu pissingu je hlavním zdrojem sexuální vzrušení teplá tekutina – moč (její stékání po těle, její vůně i chuť).

Kdo miluje močení na ostatní?

Moč zdravého člověka je zdravotně nezávadná, takže hrátky s ní nemusí mít žádné zdravotní dozvuky. Doporučuje se oddávat podobným praktikám například v koupelnách, kde se dají lehce odstranit následky hrátek.

Rovněž pití moči zdravého člověka nepředstavuje riziko. Moč zdravého člověka je sterilní a bez bakterií. Ovšem moc je výrazně slaná, proto se její pití nedoporučuje při dehydrataci člověka.

Peeing je forma pissingu, kdy se partneři zaměřují na to, jak druhý z nich močí.

Pissing a partnerství

Lidé libující se v pissingu mohou mít v některých případech problémy, aby pro tuto praktiku nalezli vhodného partnera nebo partnerku. V těchto případech jim k uspokojení často stačí masturbace spojená s močením ve sprše nebo vaně. Dále může uspokojení přinést močení do kalhotek, konzumace nebo polévání se močí.

S pissingem se mohou pojit také různé sexuální praktiky

  • BDSM a pissing – zde je vhodné zmínit termín tzv. toaletní otrok. Pokud se chce Paní na záchod, zavolá svého otroka a načůrá mu do úst. Otrok všech vypije a poté ještě svoji Paní vylíže dosucha. Pokud je dominantním partnerem muž, pojem toaletní otrokyně příliš častý není.
  • Voyerismus a pissing – voyera vzrušuje, pokud může pozorovat nebo si natáčet neznámou osobu při močení. Piss voyera může také vzrušovat pohled na osobu, která potřebuje nutně na záchod.
  • Fetišismus a pissing – osoby s fetišem na pomočování sexuálně vzrušuje pocit mokrého spodního prádla nebo rovněž močení na oblečení někoho jiného. Ovšem i pohled na jinou osobu, která se pomočila, je pro ně sexuálně přitažlivý. Někteří fetišisté mají navíc na tyto praktiky vyhrazeno speciální oblečení.
  • Urofagie, uropotie – pojem označující sexuální touhu po pití vlastní moči nebo moči jiných osob (této osobě se říká tzv. močohlt). Pokud nejsou tyto osoby schopny bez moči dosáhnout sexuálního vzrušení, lze hovořit o sexuální deviaci.
  • Urolalie – sexuálně motivovaná potřeba neustále mluvit o tématu týkající se moči (o svém močení nebo močení jiných osob).

Pissing a partnerství

Netradičně a i nás samotné to překvapilo, existují na českém trhu erotické pomůcky, které se dají s touto netypickou praktikou kombinovat. Jsou typicky duté či průchozí, aby mohl proud moči někudy procházet.

Spolupracujeme: