Praktika, při které vám partner (muž či žena) klečí obkročmo na obličeji. Tato poměrně netradiční praktika je oblébená zejména u mužů. Může být oblečený, či nahý. Pro muže je přitažlivá právě kvůli těsnému styku s vagínou, či análkem slečny.

Facesitting bývá často kombinován také s dušením, zejména v BDSM komunitě.

Pro ležícího partnera vzrušuje při facesittingu několik různých faktorů – chuť a vůně intimních partií, váha těla partnera/partnerky a také tma. Facesitting může být také doplněn znehybněním ležícího partnera – oralboxem/smotherboxem nebo třeba bondáží, což umocňuje pocit bezmoci.

Facesitting bývá také někdy nazýván facesit, dušení klínem nebo queening.

Nasednutí na obličej, které každý miluje

Facesitting (mnohdy nazývaný queening) může být i součástí BDSM hrátekspoutaný muž se nemůže bránit a chtě nechtě bude dominantní partnerka orálně uspokojována.

Pomocí těsného nasednutí může být ovládán i přísun vzduchu do plic – dávejte si však pozor, může dojít k neštěstí.

Nejde jen o nasednutí klínem…

Krátkodobé zastavení přívodu vzduchu se může ovládat pomocí speciálních roubíků, nebo „ručně“ – překrytím pusy a stisknutím nosu. Mimochodem takto se dají probouzet i spáči, kteří se nechtějí probudit – stačí chvilka a bez kyslíku se hned probudí.

Nedržte je však dlouho – nemuseli by se už nikdy probudit. Takže s těmito hrátkami dávejte opravdu pozor.

Jakou zvolit polohu?

Pro facesitting je nejlepších několik erotických poloh:

  1. ve dřepu, v pokleku – vhodná pro páry, které se chtějí věnovat orálně-vaginální nebo orálně-anální stimulaci. Při této poloze jsou nohy partnera/partnerky, který je nahoře více roztaženy.
  2. polohy podpořené erotickým nábytkem – nejčastěji sezení na oralboxu; lze jej využít k orální stimulaci nebo také k přidušování.
  3. v sedě, nasedání – v průběhu nasedání je ležící partner více znehybněn a lze snadněji regulovat váhu dosednutí, než je tomu při poloze v dřepu.

Spolupracujeme: