Facesitting v překladu znamená sezení na tváři svého partnera. Jedná se o praktiku oblíbenou zejména u mužů. Pokud na muže nasedá žena, může být buď nahá, nebo na sobě může mít i kalhotky. Muž poté dráždí ženě vaginu, pokud to jeho partnerce nevadí a je jí to příjemné, může ji takto dráždit i zadeček.

Facesitting tajemství zbavený

V BDSM komunitách je facesitting (špatně označovaný jako Facecitting) spojován i s dušením. Pokud je nahoře žena, jsou celá mužova ústa i nos překryta stydkými pysky. Jestliže si žena takto na muže sedne plnou vahou, její partner může dýchat pouze obtížně. Žena může svého partnera přidušovat klínem i v případě, že je oblečená.

Facesitting je velice oblíbený u mužů, kteří bývají spíše submisivní a přidušování jim způsobuje rozkoš.

Přidušování je často prováděno tlustými nebo plnoštíhlými ženami – právě ty mají největší křivky, kterými překryjí obličej muže a tím ho začnou lačně a intenzivně dusit. On, aby se dostal z ženského sevření se musí jazykem hodně činit, aby dostal (aspoň na pár chvil) doušek vzduchu. Jestliže facesitting provádějí muž se ženou (žena je v tomto případě dole) nebo dva muži, úlohou pro toho, kdo je dole, je lízání varlat a análu, což přináší muži maximální vzrušení a slast.

VIDEO: jak může vypadat přidušování muže klínem? (přes 7 minut)

VIDEOvysvětlení detailů nasedání na obličej (přes 7 minut)

Proč se jim to líbí?

Pro partnera, který je dole, přináší facesitting hned několik druhů vzrušení – chuť a vůně intimních partií partnera, váha těla partnera, naprostá tma a minimální přívod kyslíku. Pokud je submisivní partner ještě navíc znehybněn (ať už váhou svého partnera nebo svázáním), přináší mu facesitting i naprostý pocit bezmoci.

TIP redakce:

Pro facesitting jsou vhodné polohy zejména ve dřepu, v pokleku, sedě nebo tzv. nasedání.

Pěkně si dřepni…

Páry, které chtějí vyzkoušet orálně-anální nebo orálně-vaginální styk, měly by zvolit polohu ve dřepu (nohy partnerky jsou více roztažené). Nevýhodou je, že je pro delší dobu tato poloha nepohodlná.

Pokud se pár rozhodne pro nasedání, ležící partner je téměř znehybněn. Partnerka, která je nahoře, tak může sama regulovat sílu dosednutí. Pro ni je poloha velmi pohodlná. Nasedání je vhodné pro ty, kteří chtějí vyzkoušet přidušování.

Už jste si ho také užili?

Je to sice netradiční praktika, ale užít si ji mohou i mnohé vanilkové páry, které jinak b-d-s-m obcházejí oklikou. Už jste si zkusili také nasednout na vašeho partnera či partnerku a užít si ten pocit? Nebo jste to zažili z druhé strany?

Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: