Chcete oživit svůj sexuální život? Jak na to? Možností je mnoho. Záleží jen na vás a na tom, co bude pro vás i pro váš protějšek přijatelné. Co takhle předvést partnerovi či partnerce striptýz?

Udělejte svému protějšku striptýz

Nepřemýšlela jste někdy nad žhavým striptýzem, který by vašemu miláčkovi udělal radost? Snad každý muž o striptýzu své partnerky tajně sní, ale jen málokterý si o něj v konečné fázi řekne. Samozřejmě, pokud jste stydlivá, je pochopitelné, že se vám do erotického svlékání moc nechce, ale jestliže máte k partnerovi důvěru, není proč se bát. Navíc, svlékáte se před ním často, při každém milování, jen si vás váš miláček tolik neprohlíží.

Jak se připravit na svádivé svlékání?

Pro ty, které budete odvážné a striptýzu se chopíte, základem by mělo být nové krásné sexy prádélko (nejlépe černé krajkové). Pokud máte odvahy na rozdávání, sáhněte po korzetu a rajcovních podvazkách, ty muže extrémně provokují!

Oblečte si spodní prádlo, popř. svůdný sexy korzet a jako svrchní oblečení volte něco, co se bude dobře svlékat (košile, šaty, sukně,…) a rozhodně volte lodičky, velikost podpatku závisí na vás.

Jestliže s podpatky příliš nekamarádíte, nevolte sandálky na 12cm podpatku, na kterých se budete akorát klátit, to vám na sex-apealu příliš nepřidá.

Uvolněte se prosím a vše hoďte za hlavu

Před striptýzem byste měla být uvolněná, v případě že vám to napomůže, posilněte se jednou skleničkou vína. Dále si vyberte pokoj, kde své mistrovské dílo budete chtít předvést, vhodný je obývací pokoj, ložnice nebo také pracovna vašeho miláčka, kde ho můžete překvapit při práci. Případně místnost, kde je velké nástěnné zrcadlo, které ještě umocní váš svádivý taneček.

TIPY na sexy svádivou hudbu

Jako třešničku na dortu můžete zvolit vaši oblíbenou hudbu, avšak i zde pamatujte, že tvrdý rock nebo hip hop nebude to pravé ořechové. Kdybyste se chtěli inspirovat, tak vyhledávejte třeba na Youtube.com klíčová spojená Erotic Lounge, Striptease music či Strip music.

Vyberte raději pomalou erotickou hudbu a svádění může začít!

Tipem může být i tato hudba na striptýz:

Pomalu ho drážděte a …

Během striptýzu nikam nespěchejte. Dejte si načas. Svádějte partner pomalu, drážděte ho, napínejte. Uvidíte, že si tuto hru budete užívat oba. Mnohé ženy nepředvádějí striptýz, protože mají pocit, že když je jejich sexuální partner zná, ztrácí to své kouzlo. Není to pravda. Striptýz má v sobě cosi podmanivého a tajemného.

VIDEO: inspirace pro pomalé svlékání (+ 2 minuty)

Proč by se měla svlékat jen ONA?

Proč by ale striptýz měly předvádět jen ženy? Určitě partnerka ocení, když jí její milý předvede své tělo. I muž si může na tuto „show“ pořídit zajímavé sexy prádlo. Tím nejsou vždy myšlená jen tanga. Jsou ženy, kterým nepřijdou na muži příliš sexy a nepotřebují v nich vidět svého partnera. Dejte si tedy pozor, ať nepřestřelíte. To samé samozřejmě platí i pro ženy.

Přichystejte svému milému či milé striptýz. Jistě to bude vzrušující oživení, které ten druhý ocení.

Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Vaše názory 1 názor

To není vůbec, ale vůbec špatný nápad díky za tip, myslím že přítel nebude protestovat

Spolupracujeme: