Oživte sex vzrušujícím striptýzem

striptýz Chcete oživit svůj sexuální život? Jak na to? Možností je mnoho. Záleží jen na vás a na tom, co bude pro vás i pro váš protějšek přijatelné. Co takhle předvést partnerovi či partnerce striptýz?

Udělejte svému protějšku striptýz

Dámy, co takhle partnerovi předvést před sexem striptýz? Zkoušela jste to někdy? Jak se na striptýz vybavit? Určitě ještě více nažhavíte svého partnera, pokud si pořídíte sexy prádlo, které na vás ještě neviděl. Striptýz můžete předvést klidně i bez hudby, ale možná se právě díky zvukové kulise lépe uvolníte a vaše pohyby budou ladnější a svádivé.

Během striptýzu nikam nespěchejte. Dejte si načas. Svádějte partner pomalu, drážděte ho, napínejte. Uvidíte, že si tuto hru budete užívat oba. Mnohé ženy nepředvádějí striptýz, protože mají pocit, že když je jejich sexuální partner zná, ztrácí to své kouzlo. Není to pravda. Striptýz má v sobě cosi podmanivého a tajemného.

Jak předést striptýz partnerovi?

Proč by ale striptýz měly předvádět jen ženy? Určitě partnerka ocení, když jí její milý předvede své tělo. I muž si může na tuto „show“ pořídit zajímavé sexy prádlo. Tím nejsou vždy myšlená jen tanga. Jsou ženy, kterým nepřijdou na muži příliš sexy a nepotřebují v nich vidět svého partnera. Dejte si tedy pozor, ať nepřestřelíte. To samé samozřejmě platí i pro ženy.

Přichystejte svému milému či milé striptýz. Jistě to bude vzrušující oživení, které ten druhý ocení.

Veronika

Veronika

Nespoutaná a zvídavá (stále) slečna, která si do redakce Lascivní.cz našla cestu přes své samovzdělávání v milostných hrátkách. Nebojí se ani kamarádek v posteli, takže se není čemu divit, že jsme ji uvítali s otevřenou náručí.
Veronika
[supsystic-social-sharing id="1"]

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *