Korzet coby znak zkušené milovnice?

Korzet Livia Corsetti - CarlotaBlíží se léto a před námi je i vidina slunečných dnů strávených u vody a zejména je doba na výlety a dovolené s vašimi miláčky. Co si kromě plavek, ručníku, kosmetiky a opalovacího krému zabalit sebou? Což takhle nový svůdný korzet? Budete krásně opálená, tak proč toho nevyužít ku prospěchu?

Mužům se opálené ženské tělo velice líbí. Zavítejte proto do obchodu, zakupte krásný a hříšně sexy korzet a okořeňte si tak celou dovolenou. Pokud jste o něco odvážnější, můžete sáhnout i po podvazcích nebo samodržících punčoškách s krajkovým lemem. Jestliže vám i nadále malinko přebývá odvahy, dolaďte vše botičkami na podpatku.

Podle průzkumů považují muži za nejvíce sexy barvy černou, tmavě červenou a růžovou. Prádlo mají nejraději se sexy krajkami. 45% mužů se přiznalo, že je na ženách velmi vzrušují krajkové punčochy. A 50% dotázaných mají rádi, když jejich partnerky nejsou při sexu celé nahé, ale mají na sobě něco, co je vzrušuje.

Avšak je pouze jen a jen na vás, jestli se pro korzet rozhodnete a jakou barvu případně v konečné fázi zvolíte, myslete na to, že nejdůležitější ze všeho je, abyste se v prádle cítila dobře a přirozeně především vy, jen tak zaujmete a mile překvapíte svého drahého.

Pokud se opravdu odvážíte zpříjemnit si horké letní noci žhavými sexy hrátky, kdy na sobě budete mít korzet či i další doplňky, myslete především na to, že byste měla být uvolněná. Pak už je jen na vás, jestli svému partnerovi dovolíte, aby vám korzet svléknul, nebo si jej ponecháte i během sexu.

TIP: muži dokážou ocenit a mají rádi, když jsou ženy dominantní. Zkuste pro jednou převzít vše do vašich rukou a vyhněte se typickým polohám. Když už máte odvahu si na sebe obléknout korzet, proč i nevyzkoušet netradiční polohy?

Několik korzetů od známých výrobců erotického prádla Liva Corsetti (zaměřuje se především na korzety) a Obsession (erotické prádlo):

Korzet Livia Corsetti - Carlota Korzet Obsessive Rebecca Gold Korzet Obsessive Amoresa

Petr

Petr

Šéfredaktor a zakladatel magazínu Lascivní.cz - zajímají ho netradiční hračky, které posouvají vnímání sexuálních hrátek na nové úrovně. Chce zbavit sexualitu zbytečného tabu, které v české kotlině je zakořeněno po desítky let. A snad se mu to i daří...
Petr
[supsystic-social-sharing id="1"]

Jeden komentář

  1. Vždycky sem si chtěla koupit nějaký korzet, protože můj přítel na ně má slabost. Ale ještě jsem nenašla takový, aby byl pohodlný a zároveň sexy. Škoda, ale budu hledat dál, co bych pro svého přítele neudělala že?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *