Blíží se léto a před námi je i vidina slunečných dnů strávených u vody a zejména je doba na výlety a dovolené s vašimi miláčky. Co si kromě plavek, ručníku, kosmetiky a opalovacího krému zabalit sebou? Což takhle nový svůdný korzet? Budete krásně opálená, tak proč toho nevyužít ku prospěchu?

Mužům se opálené ženské tělo velice líbí. Zavítejte proto do obchodu, zakupte krásný a hříšně sexy korzet a okořeňte si tak celou dovolenou. Pokud jste o něco odvážnější, můžete sáhnout i po podvazcích nebo samodržících punčoškách s krajkovým lemem. Jestliže vám i nadále malinko přebývá odvahy, dolaďte vše botičkami na podpatku.

Stahovací korzet, který je neskutečný svůdný

Podle průzkumů považují muži za nejvíce sexy barvy černou, tmavě červenou a růžovou. Prádlo mají nejraději se sexy krajkami. 45 % mužů se přiznalo, že je na ženách velmi vzrušují krajkové punčochy. A 50 % dotázaných mají rádi, když jejich partnerky nejsou při sexu celé nahé, ale mají na sobě něco, co je vzrušuje.

Avšak je pouze jen a jen na vás, jestli se pro korzet rozhodnete a jakou barvu případně v konečné fázi zvolíte, myslete na to, že nejdůležitější ze všeho je, abyste se v prádle cítila dobře a přirozeně především vy, jen tak zaujmete a mile překvapíte svého drahého.

Běžně dostupné značky, které vyrábějí konfekční erotické korzety:

Sexy korzety – vhodné pro svlékání?

Pokud se opravdu odvážíte zpříjemnit si horké letní noci žhavými sexy hrátky, kdy na sobě budete mít korzet či i další doplňky, myslete především na to, že byste měla být uvolněná. Pak už je jen na vás, jestli svému partnerovi dovolíte, aby vám korzet svléknul, nebo si jej ponecháte i během sexu.

Hlavně stáhnutý korzet není vhodný pro svůdné svlékání, protože nelze rychle a jednoduše sundat – pokud nemá v předu háčky pro rychlo-svlékání. Ty však najdete jen na levnějších kouscích. Ty pravé lze sundat jen povolením šněrovačky na zádech.

Svůdný korzet pod prsa – sázka na jistotu?

Alternativu k plnému korzetu, který zakrývá a stahuje i prsa existuje tzv. pod prsa – stáhne boky (v zádu pevnou šněrovačkou), ale nechá volná prsa, takže tolik neovlivňuje dýchání a umožňuje větší provokaci. Tyto kousky si často oblíbily burlesky a klubové tanečnice, protože ulehčuje pohyb a s menšími dekoracemi na bradavkách je i velmi svůdný a lascivní.

TIP: muži dokážou ocenit a mají rádi, když jsou ženy dominantní. Zkuste pro jednou převzít vše do vašich rukou a vyhněte se typickým polohám. Když už máte odvahu si na sebe obléknout korzet, proč i nevyzkoušet netradiční polohy?

Několik korzetů od známých výrobců erotického prádla Liva Corsetti (zaměřuje se především na korzety) a Obsession (erotické prádlo):