Nádherné ženské smyslné tělo v krásné krajce, která ho těsně obepíná. A pánům se tají dech. Přesně takové zážitky vám může zajistit značka Livia Corsetti. Věnuje se výhradně erotickému smyslnému prádlu, které hrde nosí mnohé ženy po celém světě.

Livia Corsetti

Na jaké krásné prádelko pro intimní chvíle se můžet těšit? Saténové košilky, obepínající korzety, svůdné punčošky (se sexy podvazky), rukavičky a klasické svůdné komplety – to vše z dílny Livia Corsetti.

Značku LivCo Corsetti můžete znát i pod jejím starším názvem Livia Corsetti a nabízí dámské erotické prádlo, košilky, sexy soupravy, korzety, župany, body, podvazky, podvazkové pásy, tanga nebo lepítka na bradavky.

Všechny produkty jsou romantické a zároveň sexy. Nabídka značky LivCo Corsetti je opravdu široká, můžete si vybrat z rozmanitých druhů erotického spodního prádla – jako jsou eroticky svůdně průhledné, krajkové, saténové nebo síťované košilky, díky nim okouzlíte srdce každého muže. Košilky můžete doplnit i síťovanými, průhlednými nebo saténovými župany, které pomohou zvýraznit a podtrhnout vaše ženské a smyslné křivky.

Spolupracujeme: