V sobotu 3. března 2018 proběhne již třetí ročník akce zvané OtheR DRESS SHOW. Jde o platformu sdružující nezávislé umělce, alternativní výtvarníky, designéry a fotografy. Více nám prozradila její organizátorka Anna Franková.

Jak zajímavá bude účast letos?

Opět budou představeny nejnovější kolekce z produkce tvůrců včetně bohatého doprovodného programu s překvapením. Především se jedná o originální, někdy i extravagantní, oděvy a doplňky z kůže, saténu, latexu a dalších tradičních i méně využívaných materiálů.

Ateliér: Riwaa Nerona

Co všechno bude k vidění?

Korzety a výrobky z kůže Sedlářství Kairon Jana Louckého, kolekce spodního prádla s důrazem na podvazkové pásy od korzetiérky Riwy Nerony ve spolupráci s punčochovým zbožím Timea.cz. Předvede se také Manon – studio zaměřené jen na černé dámské oblečení, šperky a doplňky; chybět nebudou masky, harnessy, obojky a další doplňky z kůže ateliéru SIKRA.

Účast slibná, nicméně to asi nebude vše…

Nebude. Na řadu přijde Danny WormBORN !N PORN – s tvorbou prošpikovanou tématy, které ho fascinují, inspirují a ovlivňují – zlo, muzika, drogy, tělesné modifikace, minimalismus, opulence, emoce, kontroverze a sex. Překvapením se jistě stane souhrnná Latex show od Adrienne Latex Design, AdeMa Fetish Fashion, Sharene Latex a PVC Fashion, Latex Vogue, Latex Fashion s.r.o. Praha.

Ateliér: Manon

V jakém duchu se akce ponese?

Celý večer se bude týkat hlavního tématu – Jungle – v nejširším pojetí od panenských pralesů až po dekadentní džungli velkoměst.

V úvodu jste zmínila doprovodný program. Můžete ho přiblížit?

Půjde o celovečerní kompozici fascinující a omamné atmosféry, kterou stylově doplní vystoupení žonglérů, akrobatů, tanečníků a dalších performerů například s tekutým latexem. Modelky nazují extravagantní a designovou obuv od eshopu ExtraBoty.cz…

Kde se bude akce konat konkrétně?

V klubu Kotelna (ulice Služeb 3A, Praha 10, zastávka Depo Hostivař).
Zahajujeme v 19.00, akce je rozdělena do tří bloků.
I. blok 20.30 – 20.50
II. blok 21.30 – 21.50
III. blok 22.30 – 22.50
Poté následuje party do ranních hodin.

Ateliér: Manon

Jaké bude vstupné?

V předprodeji vyjde vstupenka na 200 korun, na místě požadujeme 250 korun, předprodej je možný v klubu Kotelna nebo formou platby na účet: 886589001/5500 (do zprávy je třeba zadat jméno/nick, které nahlásíte u vstupu, včetně jeho sdělení odesláním na email info@otherdress.cz

P.S.: KOTELNA je centrem alternativní scény. Její prostory se nacházejí na okraji průmyslové čtvrti, což poskytuje dostatek soukromí a zároveň nikoho neruší. Výhodou je jak těsné sousedství se stanicí metra A, Depo Hostivař, tak parkování ve slepé ulici, která bývá večer a přes víkendy prázdná (bez parkovacích zón). Někteří mohou zanechat vozidlo na odstavném parkovišti P+R u metra, plánují-li výjezdy do centra Prahy MHD.

Ateliér: Sedlářství Kairon Jana Louckého

Fotografie: jsou zapůjčeny produkcí přehlídky. Dávají nám nahlédnout na produkty, které budou představovány letos.

Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: