Luxusní letovisko, ženská hrdinka, komplikovaný sexuální vztah a špetka magie – tak přesně takový lákavý koktejl pro vás připravila česká autorka Sylva Lauerová. Román Hračka zaujme především ženy, které se jistě dokážou vcítit do niterně popsaných citů hlavní hrdinky Markéty. Pánové si knížku také mohou přečíst (přeci četl jsem ji i já), ale nemusí to být jejich šálek kávy. Ale bude to pro ně zajímavý výlet do ženské mysli.

Erotická hračka v podobě české knihy

Jak jsem se ke knížce dostal, když je směřována spíše na něžnou polovinu obyvatelstva? Přes jiné dílko Sylvy Lauerové – knížku Otrok. Ta vynikla syrovým (a někdy i surovým) soužitím dominantní ženy a jejího mužského otroka. Zalíbila se mi natolik, že byla skoro povinnost si přečíst i její první knihu – Hračku.

Příběh Hračky vypráví o několika týdnech na Seychelech očima tamní terapeutky Markéty, která pochází z Čech. Je to žena v nejlepších letech (ani 18letá mladice, ani shrbená stařena). Jednoho dne se na ostrově objeví její „idol“ – slavný americký herec. Ač je Markéta vdaná, tak se ho bude snažit „klofnout“.

Cituji:

…palčivá bolest na pravé šíji mi projela celým tělem, a než jsem si při té šílenosti stačila uvědomit, že mne bestiálně kousl do krku, cítila jsem, jak stříká. Byl zase tak horký, natlačený na mně, že se nedalo pohnout, sténal a stále ještě nepovolil stisk zubů. Přes tu všechnu bolest a surovost, co mi za posledních pár minut dal pocítit, jsem vnímala jeho lásku a zranitelnost. Je už tak daleko, že by mne z chtíče snad i zabil, my ten rituál spolu musíme udělat. Musíme!

Konec citace

Sexuální rituál, který se nezapomíná…

Brzo zjistí, že její sympatie jsou opětovány. Pro stvrzení jejich vášnivého románku chce „mágyně“ Markétka nalákat svého „idola“ do magického krvavého rituálu, který je navždy spojí. Už jednou provedla stejný rituál a na toho muže nemůže zapomenout. A přesně stejnou chybu chce udělat znovu – tentokrát v okouzlení maskulinním Američanem.

Tímto děkuji Nakladatelství van Aspen a autorce Sylvě Lauerové za možnost použít fotografie obálky a citace z knihy.

Oficiální stránky Sylvy Lauerové – Sylvalauerova.cz

Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: