Ne pro všechny peníze je potřeba chodit do sexshopu. Stačí zavítat do běžného obchodu s nábytkem a donést si domů zrcadlo. Pokud ho správně umístíte, budete ho zajisté považovat za zatraceně dobrou koupi.

Náhražka za skupinový sex nebo možnost nového úhlu pohledu? Tak na to vám neodpovím. Rozhodně, ale říkám, zkuste to!

Jak si ještě víc užít sex před zrcadlem?

Zrcadlo nám dává možnost pozorovat nejen sebe sama, ale dává nám i iluzi, že nás sleduje někdo jiný, iluzi být pozorován a pozorovat. Nevzrušovalo vás nikdy nechat se sledovat jiným milujícím se párem? Pokud ano, ale nechcete si do intimního života vpouštět cizí lidi i toto je možnost.

V dřívějších dobách bylo zrcadlo spojováno s různými legendami a věšteckými výklady. Již v období starověku bývaly místnosti obloženy zrcadly, což výrazně zvyšovalo milostnou touhu nápadníků tehdejších kurtizán. Především pro muže, kteří jsou výrazně vzrušovány vizuálními podněty, bude tento blyštivý poklad velkým přínosem.

Německý sexuolog Ernest Borneman uvádí, že každý člověk je před zrcadlem současně exhibicionista i voyer, ovšem jeho počínání není nijak škodlivé.

Využití zrcadla v průběhu milostných hrátek vám odhalí to, co jindy až zas tolik nespatříte – pevný zadeček, zatínání svalů, výrazy plné rozkoše, apod.

Přesto zrcadlo skýtá další mnohá potěšení

Možnost sledovat partnerku i při polohách, kdy si její tělo nemáte možnost prohlédnout. Dívat se jí do očí i tehdy, kdy jinak to není možné.

Nejlepší sexuální polohy pro sex před zrcadlem

A jaké sexuální polohy si před zrcadlem vychutnáte nejlépe? Vybrali jsme ty nejzajímavější, které jsme si i v redakci pořádně do hloubky vyzkoušeli. A věřte, že pro tyhle účely tam máme moc pěkné zrcadlo O:)

Které je umístěna na stěně:

 • poloha „lžičky“, při které žena může vidět partnera, jak ji dráždí rukama na pohlaví nebo ňadrech,
 • pozice „69“ v jakékoliv obdobě (klasika, na boku, apod.), muž může být očku kontrolovat, jak žena pěkně pokuřuje penisve stoje, zezadu či na všech čtyřech,
 • poloha „obrácený koníček“, kdy muž leží na zádech a žena na něho nasedne tak, že je otočená zády; partnerovi se tak nabízí pohled nejen na prdelku ženy, ale stačí hlavu pootočit směrem k zrcadlu a nabízí se pohled na svůdné křivky,
 • poloha „zezadu“, díky zrcadlu uvidíte pohupující se ňadra nebo výraz partnerky plný rozkoše,
 • poloha „zezadu ve stoje“, maximální blízkost odrazu v zrcadle je pěkně rajcovní (pokud to chcete vyzkoušet, přitiskněte partnerku přímo na něj, sice bude celé zapatlané, ale za ten prožitek to zajisté stojí).

Které je opřeno o pelest postele:

 • žena je na všech čtyřech a muž do ní proniká shora,
 • pozice „křeslo“, kdy jsou oba partneři čelem k zrcadlu (muž sedí s nataženýma nohama a žena se na něho pohodlně usadí),
 • pozice „zadním vchodem“, při které žena leží na břiše, nohy má od sebe a muž do jejího klína proniká zezadu, současně se oba partneři dívají čelem přímo do zrcadla (poloha je vhodná také pro anální sex).

Které je umístěné na stropě:

 • pozice „koníček v protisměru“, při které má žena obličej zády ke svému partnerovi ležícího na zádech (pokud se žena nakloní více dozadu, zároveň se opře o své ruce a zakloní hlavu, uvidí oba partneři to, co potřebují),
 • klasický „misionář“, pokud chce mít žena pěkný výhled na prdelku svého partnera,
 • poloha „X“, kdy oba partneři leží na zádech propletení stejně jako toto písmenko.

Kam zrcadlo pro sex nejlépe umístit?

Další úžasnou možností je sledování průniku z úhlu, z kterého to jinak není možné. Je vidět detaily z vnějšího pohledu a partneři si tak mohou vychutnávat nejen styk samotný, ale i pohled na něj.

Zrcadlo je vhodné umístit do úrovně výšky postele (například na zeď nebo šatní skříň). Velkým sexuálním gurmánům můžeme doporučit umístění zrcadla na strop, přímo nad postel.

Ovšem zrcadlo není vhodné pro každého. Pro někoho může být nahlédnutí na své tělo i frustrující. Je nutno počítat s tím, že všechny nedostatky budou prostě vidět. Základem je určitě spokojenost se svým tělem. Pokud to chcete ale přece jen trochu obelstít, zkuste vytvořit takové přítmí, abyste v zrcadle viděli pouze siluety – zhasněte, zapalte svíčky a jednoduše si to užijte.

Muž sedí na kraji postele a žena na něm zády k němu ale čelem k zrcadlu. Pohupuje se v rytmu pravidelných přírazů a on si může hrát jak s jejím poprsím, tak s jejím klínem. Navíc to všechno může sledovat v odrazu zrcadla a vychutnávat si tak veškeré optické prožitky plnými doušky.

Hlavně se nezačněte stydět a uvolněte se

Samozřejmě ne každému může, být pohled do zrcadla na své tělo příjemný. Z jakýchkoliv důvodů se nám pohled může příčit ať už kvůli fyzickým nedostatkům (což osobně považuji za neopodstatněné), nebo kvůli přirozenému stydlínství.

Vždycky je důležité se do ničeho netlačit, ale určitě pro lepší sebevědomí i lepší psychické zdraví si zkuste uvědomit, že žádný nedostatek není na škodu a každý faldík umí být neuvěřitelně sexy.

A pak hurá no obchodu s nábytkem pro obrovské zrcadlo.

Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: