Vzdycháte při sexu, odvážete a až nekontrolovatelně křičíte, nebo naopak jste zcela potichu? Jak je to se zvuky při sexu a co si o nich myslí muži?

Vzdychání při sexu? Každá žena je jiná…

Jsou ženy, které při sexu nevydají ani hlásku a jsou ženy, které při sexu křičí tolik, že tím ruší sousedy. Do které skupiny patříte vy?

Mužům se líbí, když ženy při sexu projevují svou touhu a uspokojování milostným vzdycháním.

Mají tak pocit, že ženy jsou s ním jako se sexuální partnerem spokojené, a to jim samozřejmě dělá dobře. Úplně tichý sex je možná trošku divný, i když záleží na každém páru a na tom, co jim vyhovuje.

Je vzdychání při sexu vždy jen vyjádřením intenzity prožitku?

Odborníci to popírají. Je zřejmé, že do určité míry to s prožitkem souvisí, ale vzdychání také závisí na temperamentu ženy. Pokud jde o extrovertku, častěji projeví své emoce vzdycháním a vůbec se neostýchá, že tím probudí celý dům – někdy to je snad i pozitivem.

Introvertní ženy mnohdy nevzdychají jen proto, že se za tyto projevy stydí. Myslí si, že se to partnerovi nebude líbit, tak to v sobě dusí (přitom zbytečně – partnera by to jistě vyburcovalo k ještě intenzivnějším výkonům) Měly by si však uvědomit, že nemají za co. Naopak. Muže to více vzrušuje. Na druhou stranu se to nedá vynutit.

Jsou i takoví panové, kteří vyžadují, aby jejich partnerka vzdychala.

Pokud k tomu má sklony, pomůže ji to třeba překonat počáteční rozpaky. Je-li to ale partnerce proti vůli, naruší ji tato žádost sexuální prožitek. Místo na sex se tak bude soustředit na to, jestli vzdychá tak, aby to partnerovi dělalo dobře. A to je škoda, sex má být přirozený, bezmyšlenkovitý, jen plný vášně a lačnosti po dalších sexy doušcích.