Vzdycháte při sexu, odvážete a až nekontrolovatelně křičíte, nebo naopak jste zcela potichu? Jak je to se zvuky při sexu a co si o nich myslí muži?

Vzdychání při sexu? Každá žena je jiná…

Jsou ženy, které při sexu nevydají ani hlásku a jsou ženy, které při sexu křičí tolik, že tím ruší sousedy. Do které skupiny patříte vy?

Mužům se líbí, když ženy při sexu projevují svou touhu a uspokojování milostným vzdycháním.

Mají tak pocit, že ženy jsou s ním jako se sexuální partnerem spokojené, a to jim samozřejmě dělá dobře. Úplně tichý sex je možná trošku divný, i když záleží na každém páru a na tom, co jim vyhovuje.

Je vzdychání při sexu vždy jen vyjádřením intenzity prožitku?

Odborníci to popírají. Je zřejmé, že do určité míry to s prožitkem souvisí, ale vzdychání také závisí na temperamentu ženy. Pokud jde o extrovertku, častěji projeví své emoce vzdycháním a vůbec se neostýchá, že tím probudí celý dům – někdy to je snad i pozitivem.

Introvertní ženy mnohdy nevzdychají jen proto, že se za tyto projevy stydí. Myslí si, že se to partnerovi nebude líbit, tak to v sobě dusí (přitom zbytečně – partnera by to jistě vyburcovalo k ještě intenzivnějším výkonům) Měly by si však uvědomit, že nemají za co. Naopak. Muže to více vzrušuje. Na druhou stranu se to nedá vynutit.

Jsou i takoví panové, kteří vyžadují, aby jejich partnerka vzdychala.

Pokud k tomu má sklony, pomůže ji to třeba překonat počáteční rozpaky. Je-li to ale partnerce proti vůli, naruší ji tato žádost sexuální prožitek. Místo na sex se tak bude soustředit na to, jestli vzdychá tak, aby to partnerovi dělalo dobře. A to je škoda, sex má být přirozený, bezmyšlenkovitý, jen plný vášně a lačnosti po dalších sexy doušcích.

Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Vaše názory 6 názorů

Připadá mi, že čím jsem starší, tím jsem tišší. Je mi něco přes 20 a vím, že se to může ještě mockrát změnit. Tohle prostě zatím můj pocit. Možná je to i partnerem. S divočejším se samozřejmě nedá být moc potichu, mohla jsem si vyřvat hlasivky. Dokonce se mi i stávalo, že jsem pak nemohla moc mluvit. S jiným jsem při tom všem dokonce i brečela a nebo se naopak smála. Teď jsem s mnohem klidnějším, opravdu citlivým a myslím, že už tolik neřvu. Mám to štěstí, že se mi daří dosahovat orgasmu několikrát po sobě a často mi připadá, že při tom spíš kňourám, než cokoliv jiného. Ani nevím. Při akci to zase tolik nevnímám, vnímám hodně protěšek, ale když se k tomu vracím ve vzpomínkách, tak jako bych se slyšela. A co mě dokáže hodně nabudit je to, když i on je slyšet. Když se tomu už neubrání, čapne mě (klidně i silou) a… nejen, že jeho blaho můžu prožít s ním, ale můžu si to i poslechnout. To je pro mě snad ta nejlepší hudba.

Závěrem: chtěla jsem tím říct, že (aspoň podle mě) vzdychání hodně souvisí s tím, jaký sex je, ale neznamená to nutně to, že čím hlasitější, tím lepší. A není to jen o temperamtentu jednoho, ale obou účastníků. „Spojení s jiným temperamentem“ pak bude mít jinou „zvukovou stopu“.

Zdravím,

děkujeme, že jste se podělila o své zkušenosti… a musím s vámi naprosto souhlasit: když je slyšet on (a ideálně i když je na něm to vzrušení vidět), je to ta nějvětší slast 🙂

myslim že někdy ten výkřik nejde zarazit. Nechápu ze některé ženy při sexu nekřičí, nejspíš jim to pomáhá s vyvrcholením to v sobě zadržet. Ale když mi dá muž pořádně do těla, tak o tom ví cela vesnice aniž bych chtěla, ten výkřik jde ven sám. I při největším ovládání se, musím alespoň vzdychat, konec konců je to tělocvik s rozkoší…

Zdravím,
projevy rozkoše jsou u každé ženy dost individuální – já ze sebe dlouhou dobu nedokázala při sexu vydat jediný vzdech nebo hlásku (prostě jsem se nedokázala uvolnit). Ale jak píšete, když vám dá muž pořádně do těla, musí to jít ven 😉
Za mě je naprostý nesmysl, aby žena při sexu řešila, jak vzdychá – měla by se uvolnit a sex si prostě užít 🙂

Já nevzdychám při sexu ani při orgasmu.Ale penis v sobě se mi strašně líbí a vzrušuje mě to.Nemuselo by se u nějakých žen vzdychat tak že to vědí všichni to mě připadá tak trochu zvláštní…:-)

Ono to je docela vtipné, když máte stěny tak tenké, že slyšíte vzdychat i sousedovic rybičky. 🙂
Každopádně bych měla doporučení pro pány: Proboha, když už chcete, abychom vzdychaly my, trocha mužného sténání vás taky nezabije.

Noraxus – zlepšit se v Č.J.

Opět musim říct že to je výborný článek. Ze svých zkušeností mohu říct že sem měl jak sexuální partnerku která je tzv dřevo tak i dračici (kteoru mám do teď)Partnerka která je v posteli potichu nedává tím s vím chováním na jevo že se jí to snad nelíbí ale jak je psáno ve článku třeba nemá potřebu a nebo to muž neumí.Moje nynější přítelkyně je Naopak naprostá Ďáblice která při orgasmu křičí tak že to ,a nyní mulvim odslovně i za své sousedy,křičí tak že o tom ví celá ulice.A to ani nemluvim o trvalých jizvách které se ani po 2 měsících nazatáhly.Hold každá žena je jiná 🙂 Přesně jak je v článku napsáno…

Spolupracujeme: