Jakou ženu můžeme označit za nymfomanku? Kde je ta hranice mezi „mít v oblibě sex“ a sexuální posedlostí? Pojďme se na toto téma podívat blíže.

Co je to nymfomanie?

Nymfomanii můžeme charakterizovat jako hypersexualitu, tedy zvýšenou sexuální aktivitu na základě zvýšeného sexuálního pudu. Jde o závislost na sexu. Když ho dotyčná žena nemá, je frustrovaná a může docházet až k abstinenčním příznakům, které se projevují zvýšenou zvýšené nervozitou. To nymfomanku vede k hledání stále nových sexuálních partnerů.

Nymfomanie je označení pro zvýšenou sexuální aktivitu u žen, naproti tomu existuje i satyriáza, což je její obdoba u mužů.

To že někdo miluje sex, není podle mého nic špatného. Když někdo střídá partnery, jen kvůli tomu že chce „vyzkoušet“ dalšího v posteli není podle mého také špatné. Je to jen o přístupu k intimitě a samotnému sexu. To, že muži často sní o přítelkyni, která bude nymfomanka, je celkem běžné. Kdyby však věděli, že pro její ukojení by se museli snad rozkrájet a stejně by to nestačilo, tak by své „snové představy“ jistě změnili.

Myšlenka to je sice pěkná – mít krásnou slečnu, která bude „chtít“ kdykoliv, kdekoliv. Jenže když jí časem nebudete stačit (a že to není v mužských silách ji uspokojit na dlouhou chvíli), tak ke „kdykoliv, kdekoliv“ bychom mohli přidat s kýmkoliv.

Není totiž vůbec neobvyklé, když slečna-nymfomanka (jak to netradiční tvor) není ukojená se vším všudy, tak šáhne po tom nejbližším. Jenže ten jí často také nebude stačit. Právě ještě méně, než její „vytrénovaný“ přítel.

Kolik sexu za týden, či za den je považováno za standard?

Tolik k přiblížení nymfomanie. Popis této odchylky má však jeden podstatný háček. Co lze považovat za zvýšenou sexuální aktivitu? Kolik pohlavních styků za týden, potažmo za den je považováno za normu? Těžko říct. Každý to vidí jinak. Co je pro někoho hodně, pro jiné může být málo.

Pokud však nevydržíte s jedním sexuálním partnerem a stále potřebujete nové muže a s nimi více a více sexu, asi vše v pořádku nebude.

Když o někom řekneme, že je nymfomanka, má to většinou hanlivý podtext. A jak je to s muži? Mají rádi nymfomanky? Ti, kteří žádnou nezažili, mají pocit, že to musí být něco úžasného – žena, která se nikdy nevymlouvá na migrénu a požaduje sex tak často, jak jen to je možné.

Jedině bez výmluv!

Pánové pozor, abyste se na bolest hlavy nezačali vymlouvat vy. Ono po čase, kdy jste kvůli nadměrnému souložení nevyspalí a prakticky ničím jiným se ve volných chvílích nezabýváte, to začne lézt na nervy.

Setkali jste se někdy s nymfomankou?

Tak jak z našeho začarovaného kruhu? Pokusit se zvládnout nymfomanku-přítelkyni, nebo ji přenechat jinému ať se snaží do zemdlení? Jaký je na to váš názor?

Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Vaše názory 6 názorů

Přílišné milování sexu, kontaktů a randění = to zní jako moje mladé já, které už se trochu uklidnilo, ale stejně ho tolik miluji. Takže za mě ta nymfomanka ve mě byla drážděná hormonami v 18-23 letech. 🙂 To se řádilo

Souhlas, v mladším věku je to sexuální pnutí/řádění násobně větší, jak jsme v rozpuku. :)) Ale u někoho se to projeví až ve vyšším věku. Ale do nymfomanie to bude asi dost daleko = tam jde o ten neřízený pud, kdy musíte mít neustále sexuální kontakty, nejen penetraci a narušuje vám to už běžný „společenský a pracovní“ život. 🙂 Užívejte!

honím si kundu tak 10x denně,jsem nymfomanka?

To je správně…Jste nymfomanka =)

Nemyslím si – jen se potřebujete pořádně vybouřit. Kdyby vás vaše sexuální chuť omezovala a bylo vám jedno, s kým se denně vyspíte, to by možná hraničilo s nymfomanií.

Jsem totální nymfomanka! MILUJU SEX a myslím na něj každou vteřinu…nemůžu si pomoct, čím více ho mám tím mám větší chuť..I když mám sex 2x za den tak si to musím udělat ještě 2x sama 😀

Ahoj jsem Jožka má rád sex každí den a rád bych stebou zažil sex každí den stebou stačí mě prozvonit na to číslo 721 159 074 a uděláme si to spolu každí den

Jste stále nymfomanka?? :p
Kolik je vám let?

ahoj miluji sex moc a chci pořad mužu s tebou těšim se na odpověd

Zdravím, je mi líto, ale reagujete na 5 let starý komentář, takže není moc pravděpodobné, že slečna „Martina“ na vás bude reagovat = hlavně nejsme ani sexuální seznamka = to musíte na jiné erotické portály/seznamky.

Sám jsem těžký erotoman, ale bohužel žádnou nymfomanku neznám… škoda 🙁

Ten pojem „nymfoman“ me pobavil. Mj. jsem erotoman a jsem z Brna, rád poznám oprvdovou nymfu, která je pracovně vytížená jako já 🙂

rozhodne bych jednou nepohrdnul .) a vymlouvat se taky to u me nehrozi 😀

Spolupracujeme: