Miluji sex: Jsem nymfomanka?

krásná žena na pohovce Jakou ženu můžeme označit za nymfomanku? Kde je ta hranice mezi „mít v oblibě sex“ a sexuální posedlostí? Pojďme se na toto téma podívat blíže.

Co je to nymfomanie?

Nymfomanii můžeme charakterizovat jako hypersexualitu, tedy zvýšenou sexuální aktivitu na základě zvýšeného sexuálního pudu. Jde o závislost na sexu. Když ho dotyčná žena nemá, je frustrovaná a může docházet až k abstinenčním příznakům, které se projevují zvýšenou zvýšené nervozitou. To nymfomanku vede k hledání stále nových sexuálních partnerů.

Tolik k přiblížení nymfomanie. Popis této odchylky má však jeden podstatný háček. Co lze považovat za zvýšenou sexuální aktivitu? Kolik pohlavních styků za týden, potažmo za den je považováno za normu? Těžko říct. Každý to vidí jinak. Co je pro někoho hodně, pro jiné může být málo.

Pokud však nevydržíte s jedním sexuálním partnerem a stále potřebujete nové muže a s nimi více a více sexu, asi vše v pořádku nebude.
Když o někom řekneme, že je nymfomanka, má to většinou hanlivý podtext. A jak je to s muži? Mají rádi nymfomanky? Ti, kteří žádnou nezažili, mají pocit, že to musí být něco úžasného – žena, která se nikdy nevymlouvá na migrénu a požaduje sex tak často, jak jen to je možné.

Pánové pozor, abyste se na bolest hlavy nezačali vymlouvat vy. Ono po čase, kdy jste kvůli nadměrnému souložení nevyspalí a prakticky ničím jiným se ve volných chvílích nezabýváte, to začne lézt na nervy.

Veronika

Veronika

Nespoutaná a zvídavá (stále) slečna, která si do redakce Lascivní.cz našla cestu přes své samovzdělávání v milostných hrátkách. Nebojí se ani kamarádek v posteli, takže se není čemu divit, že jsme ji uvítali s otevřenou náručí.
Veronika
[supsystic-social-sharing id="1"]

8 komentářů

    • Nemyslím si – jen se potřebujete pořádně vybouřit. Kdyby vás vaše sexuální chuť omezovala a bylo vám jedno, s kým se denně vyspíte, to by možná hraničilo s nymfomanií.

  1. Jsem totální nymfomanka! MILUJU SEX a myslím na něj každou vteřinu…nemůžu si pomoct, čím více ho mám tím mám větší chuť..I když mám sex 2x za den tak si to musím udělat ještě 2x sama 😀

      • Zdravím, je mi líto, ale reagujete na 5 let starý komentář, takže není moc pravděpodobné, že slečna „Martina“ na vás bude reagovat = hlavně nejsme ani sex seznamka = to musíte na jiné erotické portály/seznamky.

  2. Ten pojem „nymfoman“ me pobavil. Mj. jsem erotoman a jsem z Brna, rád poznám oprvdovou nymfu, která je pracovně vytížená jako já 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *