Natáčíte se při sexu? A líbí se vám to?

žena s podvazky Mnohé jedince láká natočit si své vlastní erotické video. Patříte i vy mezi ně? Co na tom páry nejvíce vzrušuje?Půjdete do toho? Nebojíte se, že se toto video dostane do nechtěných rukou?

Natáčet se při sexu může být vzrůšo

Láká vás natočit sebe a partnerku, potažmo partnera při vašich sexuálních hrátkách? Mnoho lidí to dělá. Proč? Co z toho mají?

Některé rajcuje dívat se zpětně, jak si s partnerem užívali, ale mnozí to dělají jen pro ten pocit, že jsou při sexu natáčení.

Mají rádi, když se někdo na ně dívá, neskutečně je rajcuje představa, že jsou chyceni při činu – i to může v krásné jednoduchosti simulovat kamera, fotoaparát či mobilní telefon. Menší část párů má tendence své video se sexuální tématikou šířit dál. A to například na různé erotické seznamky (třeba pro hledání protějšku do trojky, či na swingers), nebo na amatérské porno-servery. Chtějí dávat své tělo a své sexuální řádění na obdiv a nebojí se, že si je někdo s erotickým snímkem spojí.

Pokud mezi tuto skupinu nepatříte, měli byste si dát velký pozor na to, s kým se rozhodnete natočit své erotické video.

Důvěřuj, ale prověřuj svého partnera

Ve vzduchu je riziko, že vaše partnerka či váš partner mohou video ukazovat dalším lidem či ho rovnou dát na internet. Možná o tuto popularitu nestojíte a chcete, aby natočený „erotický materiál“ zůstal jen mezi vámi dvěma.

Jste přesvědčeni, že by vám to váš protějšek neudělal? Ne že bychom chtěli být cyničtí, ale nespoléhejte na to. Ještě nevíte, co si navzájem provedete a jak bouřlivý bude váš případný rozchod. Pokud vás riziko možného rozšíření erotického videa neděsí, tak směle do toho. S partnerem si díky videokameře můžete užít mnoho chvilek, které dodají tu správnou jiskru vašim erotickým hrátkám. Necháte vklouznout oko videokamery do vaší ložnice?

Veronika
Veronika
Nespoutaná a zvídavá (stále) slečna, která si do redakce Lascivní.cz našla cestu přes své samovzdělávání v milostných hrátkách. Nebojí se ani kamarádek v posteli, takže se není čemu divit, že jsme ji uvítali s otevřenou náručí.
Veronika
[supsystic-social-sharing id="1"]

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *