Oproti dřívějšímu seriálu rozhovorů, kdy jsme vyzpovídali v posledních dvou letech hlavně tvůrce amatérských OnlyFans / Patreon / Fansonly autorů, jsme tentokrát zabrousili do více fetish a kinky tématu.

Povídali jsme si primárně o přeměně těla a mysli v hermafroditní klisnu, která pro některé může být z říše erotických snů a pro jiné z tíživého hororu. Určitě nás bude zajímat vaše reakce, vaše pocity – ať už jen při pohledu na její tělo, ale i po přečtení jejích důvodů, které ji vedou nejen k této roli, ale i k přeměně reálného těla. A máte k tomu dostatek prostoru, celou situaci navnímat, rozhovor má přes 12 A4.

V době přípravy našeho rozhovoru měl @BretonTheBeast na Twitteru přes 5 000 sledujících, další obsah tvoří pro svůj OnlyFans profil (pro získání prostředků na přeměnu) a také na ManyVids.

Kapitoly

Zdravíme, můžete se našim čtenářům nějak stručně představit?

Moc zdravím čtenáře i redakci. Vystupuji pod pseudonymem Breton the Beast a zosobňuji kombinaci různých lidských a zvířecích znaků, které považuji za fascinující. 

Jméno vychází z plemene těžkých tažných koní a odkazuje na nespoutanost zvířat. Chci posouvat hranice estetiky i erotiky a ukázat, že i v extrémech může být elegance a krása.

Autorka první fotografie: Veronakiphoto.com

V profilu píšete, že jste: antromorfní hyper bestie, noční můra vaši snů, Bohyně divokých fetišů, na cestě stát se shemale v reálném životě = takže vaše zálibě v přetvoření lidského těla skrze „koňský převlek“ je pro vás jen začátek?

Baví mě hrátky se slovy, takže by se dalo říct, že jsem noční klisna vašich snů. A ano, tento převlek je pro mě jen začátek. Je to katalyzátor. 

Pomohlo mi to si uvědomit, jakou chci jít životní cestou. Že chci, aby mé fyzické tělo bylo odrazem mé duše, mých preferencí a nástrojem k dosažení nezvyklých podob krásy.

A stejně tak z shemale popisku chápeme, že aktuálně jste pohlavím ještě muž?

Je to tak. Pokud jsem tedy skutečně tím stereotypním „mužem“ někdy byl. Jsem na začátku tranzice, ale ještě v práci a před širším okolím vystupuji jako muž. V současnosti šetřím na zákroky, trénuji hlas, hledám vhodné lékaře a tak podobně. 

Nechci kompletní tranzici. Nemotivuje mě přímo averze ke svému biologickému pohlaví. Spíš je to způsob pokroku, růstu, dosahování souladu mezi mým vnitřkem a vnějškem.

Proto je mým snem být fyzickým zosobněním obou pohlaví, třebaže společenskou roli (gender, chcete-li) chci převzít vysloveně ženskou – ta ke mně sedí mnohem víc.

V připnutém příspěvku na vašem TW profilu je vidět váš vývoj za poslední 3 roky – z pravděpodobně fanouška Pony playe v dnešní „hyper bestii“ – co se za ty tři roky událo?

Můžu popisovat emotivní příběh o hledání sebe sama, odvahy a tak dál, ale nebylo by to úplně výstižné. Hlavní důvod změny je mnohem prozaičtější: Mám teď víc peněz na rekvizity ke kostýmu

Ano, už nemám obavy ukazovat sebeextrémnější podoby, ale tyto mé preference tu byly vždy. Nejvíc se zmenilo to, že mám konečně odvahu začít realizovat změny svého skutečného těla, které by se měly mému kostýmu do určité míry podobat. 

Tedy s maximálně zvětšeným poprsím, zadečkem, rty, penisem a tak dál. Být nositelem toho, čemu se v etologii říká superstimuly. Chci tedy v jednom těle zosobňovat prvky, které si pozitivně spojujeme s mužským pohlavím, a zároveň i prvky, které si spojujeme s pohlavím ženským. Ale vše dotažené do extrémů.

Autoři: foto vpravo Veronakiphoto.com (Instagram.com/veronaki_photo/), foto uprostřed Bymatess.com

Prostetické doplňky – typu obrovských prsou, masky koně, obří varlata = vyrábíte si je sama, nebo se dají běžně takto koupit?

Maska, varlata a harness jsou vlastní výroba. Koňské penisy jsou od amerických firem specializovaných na fantasy a zvířecí dilda. A prsa jsou od několika čínských společností vyrábějících silikonové crossdresser doplňky.

Určitě by se nabízelo, kdybyste měla v rámci vaší skupiny úspěch, jestli nevyrábět podobné prostetické pomůcky dalším z hyper aestetics? A tím si rozšiřovat stádo dalších hyperrealistických koníků? Třeba i pro sebe?

Nečtete mi náhodou myšlenky? Ano, výrobu některých pomůcek mám v plánu. V současnosti řeším hlavně prostory a technologie pro jejich výrobu. Zatím mohu říct jen to, že chci vyrábět věci, které bych sama chtěla, ale na současném trhu je nenacházím.

Máme už pár let podobnou myšlenku, ale vy jste v tom plánu napřed, vzhledem k našemu nulovému postupu! Držíme palce! Třeba něco otestujeme, pokud budeme mít dostatečně „otevřené“ testery…

Moc děkuji za podporu! Budu se snažit! A držím palce i Vám.

Jaká může být cena vaší celé výbavy pro přeměnu sebe sama na Breton the Beast?

Když započítám všechny sady prsou, dilda, zadek, silikonové břicho, masky, chomout, oblečení a další rekvizity, které běžně používám při točení videí, tak se dostávám asi na 108.000 Kč.

Máte těch doplňků více? Různá ňadra, vycpávky zadku, …?

Uf, skoro už o všem ani nemám přehled. Dvě koňská dilda (včetně jednoho odlitého dle naskenovaného skutečného koně), pět párů prsou (a budu teď objednávat další), vycpávky zadku a boků na různé velikosti, chystám se kupovat silikonovou klisní vulvu, kravské vemeno a tak dál.

Všechny krabice s rekvizitami a vybavením už teď zaberou pětipatrový regál přes půl stěny pokoje.

Máme pravdu, že je váš kostým těžký na nošení? Z videí typu „jiggle jiggle“ vypadá, že má solidní váhu – jaké je to nosit ho?

Znáte ten pocit, když vás něco šíleně omezuje, ale vy ten pocit milujete, protože se vám neustále připomíná, že ta úžasná věc se prostě opravdu děje? Takové to je. 

Ta váha, každý problém s rozměry, vše je nakonec neuvěřitelně příjemné „utrpení“. A že to není nic lehkého: ten největší kostým na fotce odkazované v článku má asi 35 kg.

Jak nejdéle v těle „Bretona Bestie“ vydržíte? 

Jak ve které podobě kostýmu. V menším mnoho hodin až klidně přes noc, v největším tak do dvou hodin. 

Záleží hlavně na tom, jak brzy mě začne štvát, že prsama a ocasem všechno shodím a nevejdu se ke stolu. Nebýt ale takových přízemních omezení, vydržela bych v tom pořád – cítím se tak konečně sama sebou.

Vnímáme vás jako součást „stáda“ kolem pony play = zůčastňujete se nějakých jejich akcí? Parkouru? Nebo je to spíše rozvinutí furry play (takže přeměňování sebe v zvířecí sexuální postavu)? Případně nás napadá, že na akcích typu VENUS (erotický berlínský festival – report píšu typicky já) či jeho pražské variaci, byste v jejich Kinky scéně měl úspěch! Případně pražský Fetish weekend nás napadá!

Hmm, dobrá otázka, na kterou sama nemám jednoznačnou odpověď. Spíš je to furry play. Ráda bych rozšířila katalog zvířat, která mohu zosobňovat, přinejmenším ještě o krávu a lvici. Ale k pony play mám nesmírně blízko a tam jsou mé kořeny. 

Ale zatraceně potřebuju zkrotit a naučit správným kouskům pro správné koně, takže na pony akce určitě plánuju jezdit. Tedy až na ně najdu dostatek času a vhodnější (a odolnější) podobu kostýmu. A jakmile najdu odvahu, vyrazím i veřejně na festivaly.

Takže svým zaměřením jste spíše submisivní koník, který potřebuje mít nad sebou přísnou ruku s bičíkem?

Já a submisivita, to je téma samo pro sebe. Jsem sice ráda dominantní a mám potřebu mít nad vším kontrolu, ale zároveň mě baví někdy přenechat odpovědnost někomu jinému.

Chtěla bych se někomu odevzdat, aby ze mě udělal vytrénovanou klisnu. Naučil mě novým kouskům, inspiroval k doplnění kostýmu, natrénoval chování hodné koně. Dokonce si pohrávám s myšlenkou najít si pána/majitele, kterému bych prakticky přenechala kontrolu nad formováním svého těla.

Pokud by se přibližně držel mého zamýšleného schématu úprav a financoval je, byla bych pak ochotná ho nechat změnit víc, než bych se kdy sama odvážila. Pokud by si mě přál mít na těch správných místech daleko větší, než chci já, tak jak bych mohla oponovat?

Ale to by bylo tak zásadní životní rozhodnutí, že chci úskalí této cesty probrat například i s právníkem.

Jsem otevřená těm, kdo ze mě udělají poslušného extrémního hřebce nebo dojnou krávu.

I přes určitou přehnanost kostýmu je to stále solidní fetiš kousek = máte v něm i sex? Obří koňské dildo k tomu vybízí.

Děkuji za pochvalu. Ale mě až tak extrémní nepřipadá – konec konců, jsou lidé, kteří do podobných rozměrů upravili své vlastní tělo. 

Co se týče sexu, tak preferuji spíš bez kompletního kostýmu. Je smutné to přiznat, ale silikonové hračky nejsou zrovna moc citlivé na dotyk 🙂 A to mi chybí.

No a pokud jde o dildo, tak přes veškerý trénink se do mě ještě nevešlo.

Nedivíme se, realistická koňská dilda jsou oříškem díky zvětšenému „žaludu“, takže to neulečují rovnou při startu 🙂 

Nojo, ten jejich žalud je fakt pořádný oříšek. 🙂

Jak to máte celkově s partnerským životem? 

Musím přiznat, že dost narážím na to, že některé věci se nesetkávají úplně s pochopením, natož souladem preferencí. 

Bývalá přítelkyně byla vysloveně na vanilla věci a pánská známost, které jsem se s tím svěřila, to sice akceptovala, ale nebylo to právě dle jeho vkusu.

Neušlo nám, že na TW sledujete další profily kolem „hyper aesthetics“ – chápeme správně, že fanoušci tohoto řekněme extrémního stylu si nechávají měnit své genitály a část těla silikonovými implantáty? U prsou a zadečků už je to běžnější, ale mužský penis a varlata moc ne?

Ano, u žen si už společnost trošku zvykla, že některé usilují o extrémní vzhled, ale u mužů je to pořád dost tabu. Zajímavé je, že pozoruji značný překryv mezi lidmi s furry preferencemi a se zálibou v extrémních tělech. 

Poslední dobou je čím dál tím více mužů, kteří si zvětšují přirození injekcemi tekutého silikonu. A ty výsledky jsou neskutečně působivé. 

Podoby jsou od přirozeně vypadajících „prostě pořádných kousků“ po takové extrémy, že dotyčný by svou mohutností s přehledem překonal tažného koně, zůstanu-li u těch furry/pony přirovnání.

Jsou nějaká zdravotní rizika u takových úprav? Bereme to, že je to nejspíše velmi nová záležitost, ale jestli už se ví o komplikacích?

Ta metoda je tady již mnoho let, ale k dokonalosti má daleko. Bohužel rizika mohou být extrémní a na trhu vlastně není medicínsky schválená odpovídající alternativa. 

Žádné dostupné implantáty do varlat nebo injekce kyseliny hyaluronové nedokážou dosáhnout takových rozměrů. Ač sama chci s injekcemi silikonu brzy začít, tak to vlastně nesmím nikomu doporučit. 

Postup, který chci při vlastním zvětšování volit, není nikde schválený jako lékařská či kosmetická metoda, materiál není běžnými metodami dostupný, aplikaci si nakonec člověk provádí sám na své vlastní nebezpečí. Největším rizikem je porušení cévy s uvolněním silikonu do krevního řečiště, a tedy je tu nebezpečí potenciálně smrtelné embolie. 

Pak jsou tu různé komplikace se zapouzdřením tělu cizího materiálu vazivem se vznikem chronického zánětu, šíření silikonu dál do těla, autoimunitní reakce, možné infekce a tak dál. 

Bohužel zřejmě neexistují statistiky rizik a těžko říct, do jaké míry jsou odborné články záměrně odrazující čtenáře (některá zdůrazňovaná rizika mi například přijdou srovnatelná s riziky velkého podílu větších kosmetických zákroků) a do jaké míry jsou ty články upřímně varující před riziky s vysokou pravděpodobností. 

Dávám si pro sebe dohromady manuál s poznatky o postupech k minimalizaci těchto rizik, ale přesto to je zákrok jen na vlastní nebezpečí. A vzhledem k mým opravdu ambiciózním cílům budu muset být extrémně opatrná při takové modifikaci sebe sama.

Nevnímáte to, že takové úpravy mohou výrazně omezit vyloženě sexuální hrátky, tedy i partnerské soužití, či se přenášet negativně do reálného života? Podobně jako jiné extrémní přeměny samotného těla díky estetické chirurgii?

To určitě vnímám a připravuji se na to.

Co se týče partnerského soužití, tak hormonální léčba v rámci tranzice udělá s plodností své, takže ztráta některých možností prostě kvůli samotnému objemu vstříknutého silikonu nezpůsobí nakonec už takovou škodu navíc. 

Navíc: penis lze v hrátkách hravě nahradit.

A od úprav ženských aspektů očekávám vlastně jen přínos. Nemám v plánu usilovat o přirozený vzhled. Mám ráda plastické úpravy upřímně a hrdě ukazující, že jsou umělé, že jsou záměrné. Spořím si třeba na augmentaci prsou pomocí expandérů. To jsou implantáty, které můžete postupně zvětšovat bez potřeby dalších operací. A můžete s nimi dosáhnout velikostí, které většina běžných lidí bude vnímat jako extrémní.

V kombinaci s výplněmi tváří, rtů a se zákroky na feminizaci tvaru obličeje bych měla dosáhnout vzhledu, který mi konečně může subjektivně sednout. Konečně se na sebe moci podívat a vidět tělo, které mi vyhovuje. Na které můžu být sama hrdá.

Obrovská omezení od takových úprav očekávám. Vnímám ale, že to je cena za splnění snu. Dokonce problémy vnímám pozitivně, protože budou neustálou upomínkou úspěšné proměny těla. Někdo touží po drahém autu a zatíží se obrovskými platbami. Já toužím po extrémním těle a zatížím se vahou implantátů. Sprinty sice už běhat nebudu, ale to nějak zvládnu 🙂  

Větším problémem je, aby partner či partnerka dokázali najít zalíbení v této estetice. Bohužel taková podoba bývá příliš i na jinak kinky lidi. Ale třeba komplikace na pracovním trhu mě tak netrápí, jelikož se začátkem tranzice chci změnit svou kariéru a vymýšlím spíš nějaké podnikatelské plány, kdy bych nebyla závislá na nadřízených a jejich nevoli zaměstnávat někoho s takovým vzhledem.

Skutečný strach mám ale z lékařské péče. Buďme upřímní – doktoři se často chovají přehlíživě k problémům i běžných lidí. Obávám se, že by pak někdy zanedbali péči jen proto, že pacient před nimi je „divný“ a neberou ho proto vážně.

Vnímáte rovinu, jestli netrpíte nějakou formou transformačního fetiše, který vás může přerůst? Nevnímáte to jako situaci, která by byla vhodná na probrání s nějakým sexuologem?

Fetiš to do značné míry je, ale není to jen o erotice. Spíš o celkovém pojetí estetiky s tím, že erotický aspekt je příjemný bonus. 

No a pokud bych tohle měla probírat s nějakým českým sexuologem, tak se obávám, že by to brzy přerostlo v hádku o různých pojetích normality a typologii motivace. 

Česká psychiatrie je ve svých teoretických východiscích i jejich aplikacích zoufale konzervativní – v tom nejhorším smyslu slova.

Máte přehled o dalších fanoušcích této specifické estetiky? Dokážete říci, kolik jich bude? 

Nějaký obecný přehled mám a musím říct, že mě tato skupina fascinuje. Je rozhodně větší, než se zdá (často dostávám nadšené zprávy od fanoušků, kteří ale nechtějí lajkovat takové věci veřejně). 

Je extrémně různorodá, spojující lidi různých orientací, identit i světonázorů.

Z čeho vychází vaše inspirace? Na TW jsme se potkali díky naší reportáži z švýcarského muzea H. R. Gigera, takže třeba od něj?

Na Gigerovi mě fascinuje ta biomechanická estetika a to překračování všech hranic norem těla. Ta schopnost vnést erotično do obrazů, kde bychom to nečekali. 

To umění vzít prvky, které by nám běžně přišly až odporné, a přetransformovat je do formy, která je něčím krásná.

OnlyFans tvorba

Jak dlouho už se tvorbě provokativního obsahu pro fanoušky věnujete?

Tři roky.

Jaká byla vaše prvotní motivace začít s provokujícím/erotickým profilem?

Popravdě to byla pandemie a nejistota v zaměstnání. Začalo to jako snaha si přivydělat. A když mám ráda takové věci, které mají spoustu zájemců, ale málo poskytovatelů, tak proč ne právě tím?

Kde jste prvně našla informaci o možnosti fanouškovské podpoře skrze OnlyFans / Patreon?

Na fórech zaměřených na tělesné úpravy.

Jak vybíráte vhodné fotky pro Twitter a OnlyFans?

Na OnlyFans a ManyVids dávám dlouhá videa a ty nejlepší fotky. Na Twitter jdou věci k udržení se v povědomí sledujících, nalákání nových fanoušků a přilákání zpět těch starých, kteří z nějakého důvodu sledování OF přerušili.

Máte na OF nějaké klíčové fanoušky, kteří vám pravidelně platí?

Ano, v mém stádu mám taková věrná zlatíčka, která mě dokonce navíc podporují i dalšími dary. Bez takových bych to nezvládla.

Dá se tímto způsobem uživit?

Kdyby mě zaměstnání nezdržovalo od OF práce, tak ano. 🙂 Ale vážně: pokud k tomu budete přistupovat zodpovědně jako k jakémukoli jinému podnikání se vším, co k tomu patří, tak ano.

Byla někdy negativní reakce vašich fanoušků/sledujících?

Asi největší negativní reakce byl nájezd haterů na jeden z mých profilů na free video stránce. Musela to být nějak organizovaná akce a všechny profily byly brazilské. 

Jenže kromě hnusných komentářů mi na profilu nechali i natolik zvýšený počet shlédnutí, že mi nějakou tu tisícovku vydělali. Nakonec to tedy nebylo až tak negativní.

Takže nakonec pozitivní výsledek! Který útočníky určitě nenapadl…

Jaký byl nejzvláštnější požadavek či přání od vašich fanoušků?

Nejneobvyklejší věcí, kterou jsem pro fanouška natáčela, bylo ztělesňování obryně. Pohybující se po světě, kde je proti ní vše malinké, používající auta k vlastnímu uspokojení a podobně. Zvláštních nápadů a požadavků dostávám od fanoušku poměrně hodně, ale některé musím odmítat.

Jaké třeba nechcete plnit? Jestli je to publikovatelné?

Tak nejčastěji jde o požadavky na vsouvání dild, které i kdybych chtěla, tak se do mě v současnosti ani nemohou vejít. 

A pak jsou tu návrhy nebo požadavky, u kterých se vzhledem k mému kostýmu asi dá čekat, že s tím někdo čas od času přijde. Jsou zahraniční sledující, kteří by rádi viděli erotická videa se skutečným hřebcem – což samozřejmě odmítám a dotyčné posílám do patřičných mezí.

Přesahuje vaše tvorba do reálného světa? Například do setkání s vašimi fanoušky?

Osobním setkáním v soukromí se vyhýbám, ale pokud bychom se potkali na nějakém festivalu, furry-conu nebo pony akci, moc ráda pokecám.

Myslíme, že s tímhle kostýmem byste na třeba výše zmíněném berlínském VENUSu měla úspěch – jak v rámci Kinky scény, nebo při pouhém procházení samotným prostorem – třeba se tam 26. – 29. října 2023 potkáme? My tam určitě zase budeme!

Letos to nestihnu, ale na kinky festivaly určitě chci jezdit. Takže se snad další roky budu těšit!

Kolik vám zabere času vymýšlení obsahu pro OF a následná realizace?

Příprava studia zabere tak 2 hodiny a oblékání kostýmu hodinu, hodinu až dvě samotné natáčení, pak dalších půl hodiny svlékání a dvě hodiny mytí rekvizit a úklid. 

Zpracovávání videí a fotek z každého natáčení je záležitost tak dalších 16 hodin. Plánování natáčení a vymýšlení nápadů probíhá vlastně trvale a kdykoli … je to můj koníček:)

A to doslova! 

Vytváříte i obsah na míru jednotlivým fanouškům?

Ano, za příplatek natáčím i věci na zakázku, pokud tedy je navrhovaný koncept v rámci mých možností.

Fotky / videa vytváříte vždy sama, nebo vám s nimi někdo pomáhá?

Natáčím většinou sama po večerech a nocích po práci. Už jsem fotila i s dalšími fotografy ve studiu a máme nějaké další velmi zajímavé plány, ale na to se teď špatně nachází čas.

Když se vrátíme k vašim účtům, jaký příspěvek měl u vašich sledujících největší úspěch?

Zatím asi právě ten vámi odkazovaný o mé cestě od drobného poníka k extrémní hermafroditní klisně.

Nedivíme se, tam je vidět ten kontrast na začátku, menší ňadra, ale stále koníček a vedle hodně obdařená bestie, co z ní sexualita čiší každým milimetrem. 🙂 

Dotazy od čtenářů a fanoušků z Twitteru:

Fotky a videa na TW jsou docela jednotvárná, jsou na OFku jiné druhy, záběry, místa? Třeba Bretonka na pastvě? Mezi krávami?

Ano, mám i fotografie z focení s jinými fotografy v jiných prostředích. Většinou ale natáčím večer ve svém studiu, kde jsem v současnosti velice omezená prostorem a rekvizitami. 

Takže spíš než na různá prostředí se zaměřuji na různé formy těla, oblečení a různě hrané scény. V exteriérech budu fotit také, ale to až zase budu fotit jen jako modelka a ne zároveň jako modelka, kameramanka, osvětlovačka, režisérka a celý podpůrný tým v jedné klisně. 🙂

Ráda bych, pokud to vyjde, fotila v nějaké “slušnější”, krásné a elegantní podobě kostýmu v sedle na koni, ale až budu mít kravský kostým, tak bych moc ráda fotila i u těch krav.

Prsa z videí jsou nafukovací, nebo takto veliká a plná? Obávám se vaší odpovědi!

Kéž by byla nafukovací! Většina z nich sice není naplněná silikonem nebo tekutinou, ale výplň mají všechna a opravdu jsou pořádně těžká.

Dá se v masce koně i kouřit, nebo je zepředu uzavřená?

Záleží, zda chcete kouřit něco, nebo někoho. 🙂 Vpředu je otvor zaplněný jen pruhem látky, aby nebylo vidět dovnitř. Třeba brčkem se tím dá pít dobře.

Proč zrovna těhotná klisna? Na mnoha videí máte takové vypouklé bříško – děkuji!

Sama si nejsem úplně jistá. Pořídila jsem to na opakované žádosti a s podporou fanoušků a nakonec se mi ten vzhled nesmírně zalíbil. Ráda vystupuji jako chovná klisna.

Jak jste se původně dostala ke koníčkům a kostýmům? Už ten začátek je pro mnohé nejspíše náročný psychicky, natož aktuální freak podoba:)

Vždy jsem milovala furry a anthro umění. A když jsem viděla ty nádherné lidské koně v ponyplay s těmi fantastickými maskami a postroji, tak jsem věděla, že tohle musím zkusit taky! 

A když jsem začala, odvážila jsem se přidávat rekvizity vystihující mé estetické preference. Chtěla jsem v první řadě naplnit představy své. A nakonec naplňuji představy i mnohých jiných. Mnohých, kteří si ani dřív nedokázali představit, že by se jim něco takového mohlo zalíbit.

Jsem trochu zděšena, narovinu, musela jsem si na ten vizuál dost zvykat, tohle je rozhodně exemplář – ráda se na sebe díváte v zrcadle?

Je to nezvyklé, jsem si toho vědoma. Ale obyčejnost není něco, co by mi sedělo. Ráda nacházím krásu a zvláštní eleganci a jemnost v extrémech. Vidím se takto ráda. Konečně se podívám do zrcadla a vidím to, co vnímám jako sebe sama.

Hermafroditní klisnička – k tomu se těžko vymýšlí protějšek = nějaký váš nápad či fantazie, jak má vypadat pro Bretonku ideální partner?

Potřebuji někoho, kdo dokáže porozumět tomu, čím procházím. Kdo mě dokáže přijmout ve všech fázích proměny. A kdo by mě podpořil a dal sílu, když to budu potřebovat. Shemale partnerka, která propadla ponyplay a tělesným úpravám by byla skvělá:)

Je to dost praštěné, ale ty přehnané ženské křivky jsou vlastně sexy – nepoptával vás někdo na escort třeba?

Nabídek jsem měla nespočet, ale zatím asi žádnou takovou, která by působila důvěryhodně. V současnosti ale o escort službách neuvažuji.

Furry je pro mě dost neznámá – jak se dostat do takové komunity, abych ji mohla pochopit? Je to zvláštně rajcovní!

Nejvíc asi můžu doporučit sledovat různé furry umělce na X/Twitteru a specializovaných furry či uměleckých webech jako Furaffinity nebo Deviantart. Najdete komunity i u nás, různá setkání po celém světě a neskutečnou inspiraci uspokojující všechny možné preference.

Máte teď nějaký sexuální život? Masturbujete? Nebo vám postačuje jen být ve svém novém “těle”?

Být ve svém novém těle je extatické samo o sobě, ale jakékoli hrátky v tom kostýmu jsou dost složité. Takže styk nebo masturbace hlavně mimo kostým.

Máte nějaké inspirace či konkrétní (asi světové) tvůrce, kteří by se vám fyzicky líbili? Zajímá mě inspirace na další podobná stvoření. Děkuji moc, jestli odpovíte.

Z podob lidí mě nejvíc inspirují takové dámy jako Penelope Black Diamond a Foxy Menagerie Verre a z pánů asi nejvíc ti, kteří mají profily s přezdívkami MonstrousMeatMecklenburg a SiTommi. 

Z furry umělců na mě v začátku mé dráhy měli asi největší vliv SpectrumShift, Omari a Oouna.

Jak se k takovému kostýmku schání oblečení, či doplňky? To nejsou zrovna běžné velikosti – mimochodem jaké velikosti mají vaše jednotlivé “kozy”?

Mám prsa, která mají od 115cm v obvodu hrudníku, přes 160 cm po 240 cm. Sehnat na to vhodné oblečení je problém. Obrovský. Věci sháním doslova po celém světě – od Číny přes evropské bazary. Nakonec se musím smířit třeba s tím, že oblečení zakryje mé přednosti jen symbolicky.

Je v rámci hyper estetiky nějaká inspirace u hentai / anime? Tam ženy s extrémními ňadry rozhodně jsou – nemůžu zapomenout na jednu prsatou Hokage (Tsunade myslím) z Naruta! Za zmínku stála i Samui, Mei, Anko a vlastně i nevinná Hinata…

Musím se přiznat, že v hentai a anime se vůbec nevyznám. Takže tím jsem se neinspirovala, i když nepochybuji, že by se tam spousta vhodné inspirace našlo.

My jsme magazín věnující se primárně testům erotických hraček – co vlastně vy a právě dospělácké pomůcky?

Viděli jste můj kostým? Jsem otevřená skoro všemu:)

Máte nějaké nejoblíbenější, které vás stále baví?

Nejvíce mě baví různá nafukovací dilda a dilda postupně se rozšiřující. Chci natrénovat na to, aby se do mě vešel pořádný pánský „hřebec“ – ideálně sám po zvětšení, nebo ne. A chci taky konečně okusit vlastní silikonové koňské chlouby.

To máte opravdu ještě dost co dělat, koňský kousek z kostýmu je opravdu velký macek a dost postupně rozšiřující se. Ten tupý žalud vám to neulehčí:)

Ale časem…:)

Ale zase můžeme potvrdit, že stříkající dilda (jako máte na gifech a videích) jsou fantastická na nové prožitky!

Ano, ta úplně miluju! A moji sledující očividně také!

A naopak některé, které vás nenadchly?

Mám rozporuplný vztah k vakuovým pumpám. Efekty mají super, ale pořád mě mrazí v zádech při vzpomínce na svou torzi varlete kvůli jedné nešikovně tvarované pumpě. Naštěstí nakonec bez následků, ale nechci to opakovat.

Rozumíme, s podtlakem se musí určitě s rozmyslem, novým trendem (u gayů v zahraničí) jsou anální vakuové pumpy (ala technika Rosebud ve slovníčku) a to je něco, co určitě testovat nebudeme = rizika jsou už jasná.

Chápu, že se to mnoha lidem líbí, ale na to si sama také netroufám.

Je něco ze sexu, co by vás lákalo ve fantaziích?

Moc ráda bych si užívala s někým s podobným zaměřením. Někým, kdo má nebo plánuje podobné změny těla a také s někým v kostýmu s podobnými hračkami a celkově podobným pojetím.

Snad vám i tento rozhovor pomůže v plnění snů a fantazií!

Velice Vám děkuji a snad i Vašim čtenářům tento rozhovor pomůže najít odvahu být skutečně sami sebou.

Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: