Do ruky se mi dostala další vakuová pumpa, doma mám již dvě, ale obě manuální s balonkem a jednu elektrickou s masturbátorem Smart Bullet, tak jsem byl zvědavý na tuhle elektrickou s automatickým desetiminutovým režimem.

Hned na první pohled mě zaujal přehledný LCD displej na ovládacím panelu, který umožňuje sledovat průběh stimulace a vidět, jak si zrovna penis „vede“ 😊.

Obsah balení

Co mě příjemně překvapilo, bylo bohaté balení, které kromě samotné pumpy obsahuje také erekční kroužek a dokonce dvě manžety – za to palec nahoru! Taktéž mě potěšila možnost výběru mezi manuálním a automatickým režimem.

Pár čísel a parametrů

  • Barva: kombinace černé a průhledné
  • Hmotnost: 0,3 kg
  • Materiál: kombinace plastu a silikonu
  • Napájení: USB kabel s konektorem
  • Celková délka: 30 cm
  • Použitelná délka: 22 cm
  • Maximální průměr: 6 cm
  • Použití: podpora erekce, prodloužení a zvětšení penisu

Režimy a rozdíly

Manuální režim mi přišel skvělý – pumpa reaguje velmi citlivě, sání je silné a tlak na penis se dostane okamžitě, což je opravdu úžasný pocit! Tlačítka plus a minus reagují bezprostředně a umožňují rychlou regulaci sacího tlaku.

Zjistěte kolik stojí Vakuová pumpa Pump My Ride
ZJISTIT CENU

Automatický režim je zase ideální pro ty chvíle, kdy si chcete lehnout na postel a nechat se rozmazlovat. Desetiminutový režim je dobře promyšlený a pumpa si s penisem pěkně pohraje!

Čištění a hygiena

Další výhodou je snadné čištění, protože samotný válec je oddělitelný. Navíc mě překvapilo, jak je tato vakuová pumpa tichá, což oceníte zejména při nočním používání.

Pumpa v akci

Nasazení pumpy je velmi jednoduché a dělá přesně to, co od ní čekáte. Ovládání je pohodlné a manžety jsou příjemné na dotek. Pumpa je navíc dostatečně velká i pro štědře obdařené pány, takže se nemusíte obávat nepříjemného stisknutí či utahování.

VIDEO z rozbalování v redakci:

Co na ni říkám

Celkově musím říci, že jsem byl s touto vakuovou pumpou nadmíru spokojen a určitě ji doporučuji ostatním mužům. Třeba těm, co hledají kvalitní a účinnou pomůcku pro zvýšení své sexuální výkonnosti či (krátkodobému – jak je u pump zvykem) zvětšení penisu.

Klady

Zápory

Vhodná i pro větší penis Vyšší cenovka (ale zase za kvalitu)
Srozumitelný displej
Intenzivní sací efekt
Perfektní padnutí díky anatomickém tvaru
ABS plast a silikon
Voděodolná základně
Tichost pumpování, neruší sousedy
Dnes už standardní USB nabíjení
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: