Vakuové pumpy jsou super, je s nimi legrace a pro muže mají i zdraví obohacující efekt. Jak jsem již několikrát psala ve svých recenzích, vakuová pumpa je skvělá na trénink penisu. Díky podtlaku dochází k tréningu topořivých tělísek a tím pak k většímu objemu krve v nich, díky pravidelnému používání pak dochází k mohutnější a pevnější erekci.

Ne nedochází k prodloužení a zvětšení penisu, jak je často chybně prezentováno. Avšak dochází ke zmohutnění právě díky většímu nalití krví. A to elektronickou pompou dosáhnete mnohem více a snáze než s levnými balónkovými pumpami.

Elektronika je všude

Tato pumpa právě elektronická je, navíc jak je již díky pokroku zvykem, je navíc dobíjecí přes USB kabel. Dobíjení trvá zhruba tři hodiny a v provozu vydrží dle použití a zatížení zhruba hodinu a půl, dle výrobce až dvě hodiny (ne nevydrží, málo kdo pojede na nejnižší a nejúspornější režim).

Navíc má LCD displej, který může být šikovný, protože ukazuje aktuální hodnoty podtlaku a režim vibrací, ale upřímně, při akci je to celkem k ničemu a maximálně tak mačkáte čudlíky, co umí ten další. V podstatě má tři: přidat – ubrat – Air. Air je asi nejdůležitější tlačítko, v případě většího podtlaku okamžitě vpustí vzduch a dojde k uvolnění.

Dá se jednoduše rozložit

Největší výhodou této pumpy však je, že je rozložitelná, a to na „hlavu“ (elektronická část), tubu, který má průměr 6 cm a délku 18 cm a manžetu, která lze vyměnit za umělou vaginu s panenskou blanou.

Rozdělitelnost je důležitá především díky hygieně, kdy oddělená tuba lze snadno a důkladně očistit a hlavu tak snadno otřít od gelu a jiných nečistot a nedochází tak ke zničení mašinky při vyplachování a následnému zatečení vody do motorku. Takže v tomto ohledu je to obrovské plus.

VIDEO rozbalení v redakci:

Bezpečnost především

Navíc to má i malé bezpečností plus, kdy v případě nehody lze tubus okamžitě odpojit a vpustiti vzduch dovnitř. Věřím, že i toto řešení přispělo k dlouhé životnosti pumpy, protože většina elektronických pump má v naší domácnosti životnost v průměru půl roku, sama to přisuzuji častému mytí a poškozování motorku.

A jak se pumpa samotná testovala? Obrovské nadšení. Podtlak vytváří opravdu silný, ale velmi postupně a přirozeněji (de výrobce až do -0,4 baru (= -40 kPa). Vibrace jsou díky podtlaku velmi intenzivní. Manžeta příjemná díky pružnosti dobře obepne, takže po použití většího množství gelu není nutné ani holit. Umělá vagina manžela příliš nezaujala, ačkoliv díky materiálu prodloužila tubus pumpy.

Zjistěte kolik stojí Elektronická vakuová pumpa BOOM
ZJISTIT CENU

Menší mínus

No a zde se již dostáváme k záporům, tubus je krátký. Nejde o to, že by manžel byl nějak extrémně obdařen, ale o to, že při podtlaku dochází k tzv. marshmallow efektu, takže pro průměrného Evropana může být tato pumpa krátká.

Důsledkem může být ucpání sacího otvůrku penisem a i při mačkání tlačítka Air nedojde k napuštění tubusu opětovně vzduchem, ale jak jsem již psala, díky oddělitelnosti pumpy stačí oddělat hlavu a neštěstí je zažehnáno.

Proto při výběru pumpy doporučuji kupovat takovou, kdy si k délce ztopořeného penisu připočítejte ještě 5 cm a pak od této délky vybírejte pumpu. V tomto případě je 18 cm pro Evropana opravdu málo.

Klady

Zápory

Rozložitelnost pumpy Krátká
Jednoduché ovládání
Silný a výkonný motor
Dlouhá životnost
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Vaše názory 1 názor

Zdravím, můžu vědět co je to ten „marshmallow efekt“?

Ještě jsem o něm neslyšel a Google taky nepomohl.

Hezký den, původně jsme tento pojem použili v kontextu, aby bylo dobře pochopené rovnoměrné prokrvení penisu, který nejenže zvětší objem, ale také je tuhý. Ne tedy sice nafouknutý jako marshmallow bombon/cukrovinka, ale také je tvrdý a tedy použitelný v sexu. Někteří muži s tímto mají problémy, neboli jejich erekce není dostatečně silná, aby udržela pevnost penisu a jeho řekněme ztopoření.

Spolupracujeme: