K této hračce si musím dovolit malý prolog. Pamatuju si, když jsme si pořizovali první vakuovou pumpu. Manžel je totiž po úrazu páteře a to někdy nese problémy s postavením do pozoru.

Pořídili jsme si tedy vakuovou pumpu s balónkem a erekční kroužek. Byla to zajímavá zkušenost která měla své úspěchy, ale od té doby erotické hračky pro muže prošly obrovským vývojem a ze všech nejvíc právě vakuové pumpy a příbuzná šidítka.

Proč jsou vakuové pumpy super? Protože postaví i když se malýmu nechce. Podtlakem dojde k prokrvení topořivých tělísek a následným zaškrcením erekčním kroužkem zůstane stát a hurá na hrátky.

Navíc vakuové pumpy, jako takové, jsou skvělým cvičením pro všechny muže. Pravidelným pumpováním dochází k výraznějšímu prokrvování již zmiňovaných topořivých tělísek, tím se trénují a pojmou více krve. Dochází tak k posilování a časem je erekce pevnější a tvrdší. Cože je super. Zdravý a příjemný trénink, který baví.

Tak a teď k recenzované pumpě BOOM/XUANAI MAXMAN

Je velká masivní elektrická a hlavně je elektrická! Možná to zní jako hloupost, ale balónkem takového podtlaku prostě nedosáhnete.

Tubus na penis je standardní jako snad u všech pump – trubka s měřením velikosti, ale nejsou zde žádné hadičky ani kablíky, vše je zabudované v hlavě pumpy. Zde je velké digitální počítadlo, které ukazuje dosaženého tlaku pod ním tři čudlíky. Jedním se zapíná pumpa. Druhé „mode“ zapne odsávání vzduchu, ale poté přepíná vibrační módy (ano pumpa umí vibrovat, což je skvělá věc pro některé hrátky) a třetím čudlíkem se upouští vzduch.

Jedním zmáčknutím dojde k zastavení odsávání vzduchu a pomalého připouštění, podržením se pak rychle vyrovná tlak. No a jak se nabíjí? Přes USB kapel k počítači. Pumpa je nabitá během dvou hodin a vydrží nabytá zhruba hodinu.

Tak a jak jsme ji ozkoušeli?

Poprvé na klasiku. Prolubrikovali jsme partnerovi intimní partie (není třeba holit když nechcete, holení je všeobecně rozšířený mýtus, stačí dostatečné množství gelu), nasadili pumpu s černou manžetkou a zapnuli odsávání. Příjemné překvapilo jak rychle a intenzivně je vzduch odsáván a rychle vzniká podtlak.

Zkoušeli jsme jak moc velký podtlak bude partnerovy příjemný (čísla kPA dávat nebudu, neb každý by si to měl vyzkoušet podle sebe a ne to jak moc vydrží). Poté jsme vyzkoušeli vibrace (plynulé a pulsy) a následně střídavě vypouštět a napouštět vzduch. Musím říct, že nás to zabavilo docela dlouho a oba to bavilo.

Další skvělé využití je na varlata. Je jasné že zde velký tlak vyvoláván nebyl, jen trochu ucucnout a pustit vibrace. Co si budeme nalhávat, hlavně něžně a opatrně. Ale to jak se líbilo! Výraz naprostého blaha se nedá popsat.

Ale to nejlepší jsme si nechali na konec. Kromě klasické manžetky je v balení i uměla vaginka – panna. Na první pohled moc realisticky nevypadá, ale po nalubrikování je na dotek velmi realistická. Manžel ji nejdříve zbavil nevinnosti a poté zapnul odsávání vzduchu, nechal odsát trochu vzduchu a pak ji využil jako honítko. Musím říct, že se mu to velmi líbilo a akt komentoval slovy „no ta má tah, mnohem větší než ty, to neumíš co?“. Neumím, ani pusou, musím přiznat.

Z téhle hračky jsme nadšení oba. Já protože ho to vyčerpá a i přes jinak vysokou sexuální náruživost. Až na tejden! A on, je spokojen protože je to výkonná milenka, kterou mu schvaluji.

Klady

 •  

  Síla sání

 •  

  USB nabíjení

 •  

  S jemností i na varlata

 •  

  V balení i umělá vagína

Zápory

 •  

  Prostě nemám

Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:

DO OBCHODU