Musím se vám na začátek přiznat. Vakuové pumpy jsem nikdy moc rád netestoval. Ač jsem je vlastně nehodnotil nikterak špatně a účinek svůj vždy splnily, vždy na nich něco bylo

A tak i přes to, že jsem i svojí první ruční vakuovou pumpu celkem chválil, bylo to nejspíše tím, že jsem neměl srovnání. Už jen to, že byla manuální a každou chvíli mi utíkal vzduch, takže jsem musel dopumpovávat byla otrava. 

Druhá už automatická byla mnohem lepší. Tlak se vytvořil rychleji, byl stálejší, vše bylo prostě lepší. Vlastně jsem si ani v té době nedokázal představit, že by mohlo být něco lepšího.

Hydrozázrak?

A přesto se mi něčeho lepšího dostalo. Jak asi tušíte, jsem z hydro pumpy Bathfun nadšený. Vezmeme to popořadě. Jak asi vidíte na fotkách, na první pohled se nejedná o něco úžasného či převratného. Ono ostatně v designu těchto hraček se nejspíše moc vymyslet nedá, i když nechme se překvapit co budoucnost přinese. 

V balení tak najdete průhledný válec na kterém jsou vyznačeny centimetry.

Toto jsem nikdy vlastně moc nepochopil u žádné pumpy. Na jednotlivé centimetry totiž většinou není vidět a přeměřování zrovna nebyl můj cíl.

Manžeta, ovládání…

Válec má na spodu manžetu. Manžetu považuji za kvalitní, protože tlak nemá tendenci téměř vůbec utíkat.  Na druhé straně od manžety ovládací mechanismus, ten se dá i oddělit a obsahuje tlačítko na zapnutí a pak tlačítko na zapnutí podtlaku a vypuštění podtlaku. 

Podtlak se dá tvořit ve třech režimech, které se od sebe liší silou. Ze zadu ovládacího mechanismu najdete místo pro připojení nabíjecího kabelu pomocí magnetických kontaktů. Za toto řešení tleskám. USB nabíjecí kabel je samozřejmě v balení také.

Vodní pumpa, cože?

Teď se ale dostávám k tomu nejlepšímu. Jak název napoví, pumpa je to vodní. Dá se samozřejmě použít i na vzduchu jako obyčejná, voda má však své klady. 

Především tlak se díky vodě rozprostře po celé délce penisu a výsledek je tak (alespoň u mě ano) mnohem lepší. U vzduchových pump se mi stávalo, že mi to nebylo příjemné a to tlak nebyl nikterak velký. S vodou to je úplně něco jiného. Celkově pohodlí je o několik úrovní jinde. Alespoň z mých zkušeností. 

Zjistěte kolik stojí BOOM Bathfun hydro pumpa
ZJISTIT CENU

Navíc voda dokáže způsobit pěknou iluzy, že váš penis je mnohem větší, alespoň do objemu, takže se na to i při použití dobře kouká. Samozřejmě po sundání penis není tak velký, ale účinek byl mnohem lepší než u všech ostatních pump co jsem kdy měl. A to jak do objemu penisu, tak do výdrže účinku.

I na vzduchu?

Pumpu jsem tak vyzkoušel na vzduchu jen jednou a bylo to jako klasická automatická pumpa. Pokud by jste měli ji v plánu používat tedy takto, asi bych volil nějakou obyčejnější, která vyjde cenově lépe. Pokud by jste uvažovali o použití alespoň ve sprchovém koutě, tam už je to něco jiného. 

Stačí pumpu napustit vodou a pak vložit penis a zapnout podtlak. Chce to trochu šikovnosti, takže mi to chvíli trvalo a několikrát mi voda téměř celá vytekla, ale nakonec se mi povedlo a výsledek byl téměř jako při použití ve vaně, jen ne tak komfortní.

Vana značka ideál

Pokud však máte vanu, rozhodně koupí této pumpy neuděláte chybu. Je to úžasně pohodlné, díky vodě není žádný nepříjemný pocit, ikdyž jsem se měl podtlak už docela velký. 

Ani tady se však samozřejmě nedostanu na maximum a při nepříjemném pocitu pumpu zastavím a případně si trochu podtlaku upustím. Pak se jen krásně ve vaně natáhnete a necháte podtlak dělat svoji práci a vy si zároveň užíváte vanu.

Ano je to zároveň nevýhoda. Ne vždy se vám podaří mít napuštěnou vanu když zrovna chcete mít sex. Pak samozřejmě z vany po použití chcete co nejvíce pospíchat aby účinek ještě za něco stál. V tomhle vidím asi jediné mínus.

Nabíjení

Nabíjení jak jsem psal je přes magnetické kontakty, ale nemusíte se bát, že by jste museli pumpu nabíjet po každém použití. Vydrží kolem 3 hodin, což bohatě stačí. Nabito pak máte něco po 2 hodinách.

Samozřejmě díky tomu je pumpa vodotěsná, což však od vodní pumpy člověk očekává.

Komu tedy tuto pumpu doporučit? 

Těm co mají sprchový kout, bych se jí nebál doporučit, jen nezapomeňte, že použití už chce trochu cviku a nebo více trpělivosti, věřím že ale i tak budete spokojeni. 

Pokud však nehodláte tuto pumpu používat ve vodě, raději bych volil jen vzduchovou pumpu, nejspíše i trochu ušetříte. Určitě ji však doporučuji všem co mají doma vanu. Tato pumpa totiž bude mít pravidelným společníkem při mém koupání ve vaně.

Klady

Zápory

Komfort při použití ve vaně Bez vody je jako klasická pumpa
Účinnost při použití ve vodě
Nabíjení na magnetické konektory
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: