S recenzí na tuto pumpu jsme si dali na čas. Od získání této pumpy k vydání této recenze uběhlo takřka půl roku, takže došlo k opravdu zevrubnému odzkoušení této pumpy a tímto se vám můžu 100% zaručit za vše odzkoušené a prozkoušené.

Začneme technickými parametry, které sice nejsou záživné ale přiznejme si, jsou užitečné a potřebné.

Celková délka pumpy (i s elektronickou částí) je 31,5 cm. Přičemž délka tubusu pro penis je 24,5 cm a šířka je 6,1cm. Což je super, protože ačkoliv manžel není nijaký nadsamec, podtlak způsobí tzv. marshmallow efekt, takže pánská chlouba nabude více než obvykle a ten prostor tam je opravdu potřeba.

Aby se nestalo (jako nám s jinými pumpami), že velikost se sice zdá ok, ale při podtlaku penis nabude, ucpe zevnitř ventilek, vzduch nejde pryč a panika je na světě. Takže v tomhle razíme heslo, čím větší tubus, tím lepší.

Tuba je dle výrobce z ABS tvrdý neporézní odolný materiál, který by měl vypadat jako sklo (nevypadá), ale vede dobře vibrace a dobře se omývá (na omytí od lubrikačního gelu stačí teplá voda s mýdlem, ale vřele doporučuji používat dezinfekci na erotické hračky).

Elektronická hlava je z plastu a není vodotěsná.

K omývání doporučuji vlhčené ubrousky, dezinfekci (nejlépe bezalkoholovou) a trpělivost.

Zjistěte kolik stojí BOOM SMART Elektronicky řízená vakuová pumpa

ZJISTIT CENU

Vložka, do tuby, na penis je z lékařského silikonu. Měkký příjemný materiál, který je nutno čistit bezalkoholovou dezinfekcí a používat lubrikant na vodní bázi.

Malá odbočka: doporučení na bezalkoholovou dezinfekci a lubrikant na vodní bázi je z toho důvodu, protože pak dochází k postupné reakci s materiálem. Jeho zabarvení a degradaci  – zvyšuje se pórovitost a zjednodušeně, rychleji se vám zničí.

Není to však otázka několika týdnů.

Můžete samozřejmě využívat takový lubrikant a dezinfekci, která vám vyhovuje, ale musíte v tomto případě počítat, že daný materiál nevydrží tak dlouho. Prostě to pak nevydrží tak dlouho, jak by mohlo.

Latexová manžeta ani trojitý erekční kroužek bohužel nebyli součástí balení. Dle internetu to tak výrobce prodává, ačkoliv na krabičce a v reklamách mají uvedené, že to součástí balení je.

Zda jde o klamavou reklamu nechám na uvážení každého.

Testování

Opět musím zdůraznit že tuba je navržená opravdu šikovně (což je docela vtipné, protože jen trubka, že jo, proč by to měl být problém, ale jak už jsem psala podtlak -marshmallow efekt – spousta prostoru je najednou fuč).

Navíc v celku dobře drží i na dámské poprsí a v případě většího množství gelu i dámské intimní podtlakové hrátky (tady by se hodila ta manžeta, protože se silikonovou vložkou toho moc neobejme a bez manžety je to takové trochu… na tvrdo).

Elekronická hlavice na tubě dobře drží, těsní, takže dokáže vytvořit opravdu skvělý podtlak. Navíc na displeji vidíte aktuální tlak, čas výdrž baterky, nastavení časovače, přepnutí mezi manuálním a automatickým módem Ale…

Ale ovládání je poměrně malé, nevýrazné a špatně (obzvlášť s rukama od gelu ) se ony „čudlíky“ špatně mačkají. V případě že si hrajete ve tmě nebo v šeru vás displej oslní a vůbec nevíte, který čudlík mačkáte. Takže se může stát, jako nám, že tlak už je nepříjemný a marně se snažíte zmáčknout vypuštění vzduchu. Au

(Ono ovládání v případě „umatlání“ gelem se také velmi špatně čistí.

Mnohokrát jsme museli vzít na pomoc nejen vatové tyčinky ale u špendlík a gel vyškrabat okolo tlačítek.

Druhý problém u nás nastal, že výrobce deklaruje manuální a automatický režim. Kdy v manuálním si velikost tlaku a upouštění vzduchu regulujete sami (au stihnout zmáčknout čudlík) a v automatu si nastavíte požadovaný tlak.

Zmáčknete čudlík a pumpa vám po dobu 20 minut bude sama upouštět vzduch a znova tlakovat do vámi navolené intenzity.

Tohle se nám bohužel nepodařilo nastavit. Vždy po nastavení automatického režimu z daného tlaku pumpa upustí skoro všechen vzduch a pak dotahuje na mírné žužlání. Rozhodně ne do požadovaného tlaku 20 minut výdrž pumpa také neměla.

Vybití přišlo vždy mnohem dříve.

Pokud jde o baterku, musím zde bohužel zkritizovat další věc. Tím že jsem ji měli na testování poměrně dlouhou dobu, projevil se u pumy takový nešvar. A to že se vybíjí (a to v celku dost) i v případě nepoužívání.

Což o to, nějaké ztráty, obzvlášť při dlouhém nepoužívání se dají očekávat. U nás ale dochází k tomu, že po použití omyjeme, vyčistíme, osušíme, nabijeme. A za ani ne týden nepoužívání je baterka na půlce, někdy míň.

Za mě je pumpa takové smutné rozčarování a nevyužitý potenciál. Je opravdu šikovně navržená a kdyby splňovala to, co je od ní očekáváno, byla by to jedna z nejlepších pump na trhu (za mně osobně).

Člověk by pak odpustil i to nedomyšlené ovládání (příliš malé a kluzké čudlíky).

Ale bohužel, neúplné (slibované) balení, rychle odcházející baterka a nedotažená funkce automatického odsávání vzduchu ve mně nutí říct, že tuto pumpu nedoporučuji (i za předpokladu, že bychom jen měli vadný kus).

Klady

Zápory

Šikovné navržení Latexová manžeta a trojitý erekční kroužek nejsou součástí balení
Použitý materiál Časté vybíjení (i v případě, že pumpu nepoužíváte)
Dobré vytvoření podtlaku Nedomyšlené ovládání
Nesplňuje výrobcem uvedený popis
Automatický režim nefungoval
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Vaše názory 1 názor

Jsem koukal na ten černý návlek ale nevím jak je velký

Tak popremyslim jaký koupit
Asi nějaký co rozšíří mozn i trochu prodlouží

Chápeme – u toho prodloužení je specifické to, že aby prodloužil, musí před žalud dostat nějaký materiál a vlastně zase vykouzlit novou špičku s větším žaludem. Ovlivní to rozhodně citlivost, a z naší zkušenosti ne vždy je extra nutné přidávat na délce = ta je paradoxně jen školní fámou, ženám nejde o délkou, ale více si užijí pocit vyplnění = takže ten průměr = ta masitost je zajímavější. :))

Z těch prodlužovacích se dá vybrat: BASIC X Realistický zvětšující, už zmíněný Adam and Eve a. Crystal Skin XXL. Popřípadě Nature Skin návlek na penis se smyčkou na varlata z TPU materiálu vypadá moc pěkně, ale sami jsme ho (ještě?) netestovali).

A o kolik rozšíří penis

Tak když mám sisru penisu 4,5 asi tak a plus 2cm tak to bude dost

Cca ano, jen jsem se díval, konkrétní model už není dostupný, ale budou na daném webu, co odkazujeme další – vybral jsem tam podobné: https://www.lascivni.cz/rozsirujici-navlek-na-penis/ – neboli v sekci Návleky na penis: SuperMe rozšiřující návlek na penis s otevřenou špičkou, SuperMe Nubby stimulační a prodlužující, Adam and Eve Návlek na penis či REALROCK Prodlužující návlek na penis s délkou až 22 cm.

Záleží vždy na konkrétním kousku – ten poslední o cca 33 % – odhadem je to u 4 cm penisu další 2 – je to vidět na tom posledním focení. Ale jiné návleky samozřejmě budou pracovat a rozšiřovat jinak, třeba nejen hladkým tělem, ale nějakými výstupky.

Ten latexový – u toho materiálu je specifické, že zvládne se trochu přizpůsobit, ale už je laděný na určitou velikost/střih – 16 cm délka průměr 4 cm https://www.lascivni.cz/eroticke-hracky-pomucky/latexovy-navlek-na-penis-cockmaster/ x 22 délka a dle výrobce přizpůsobitelný průměr, za nás je to také cca ty 4-5 cm https://www.lascivni.cz/eroticke-hracky-pomucky/obaleny-v-cernem-latexu-recenze-navleku-na-penis/

Ten druhý ten je asi moc velký tak nevim ale vypadá zajímavě

Já myslel velikost pro ženu aby to nebylo moc velké. Tam bych svůj penis v pohodě zasunul

A ten na zvětšení objemu
Já mám mít sex s kamarádkou tak chci něco zkusit ta o tom neví jinak bych se jí zeptal

Jasně, k tomu zvětšení – většina (kromě zrovna těch hladkých latexových) slouží právě k tomu, že k tělu samotného penisu přidá ještě pár mm materiálu, takže pohledově i prakticky penis se zvětší – některé varianty jdou přes žalud, takže tím i mohou prodloužit samotný sex (není v přímé kontaktu s protějškem), ale určitě zase neslouží jako antikoncepce = takže kondom je potřeba stejně.

Zvětší rozhodně dutý strapon https://www.lascivni.cz/eroticke-hracky-pomucky/duty-strapon-basic-x-recenze/ – xTra https://www.lascivni.cz/eroticke-hracky-pomucky/prodlouzeni-penisu-navlek-xtra/ a Fantasy X https://www.lascivni.cz/eroticke-hracky-pomucky/jak-si-zvetsit-velikost-penisu-jednoduse-o-33-rozsirujicim-navlekem/

Chápeme – i tak je nutné vybrat právě dobře padnoucí – aby se nerhnul, neklouzal a opravdu ženu dráždit třeba výstupky, nebo svým zesílením, takže zvětšením objemu penisu.

Chápu, je moc pěkný, ale za nás ideálně musí opravdu sednout – ten latex je na to dost citlivý, takže spíše bych doporučil jiný materiál, když si nejste jist velikostí, nebo to nechcete vůbec řešit.

Ten vypadá zajímavě
A nasazuje se to v pohodě? Aby mi to slo

Ano, jen potřebujete trochu navlhčit penis, aby to klouzalo – lubrikant, či sliny to zvládnou obstojně.

Spolupracujeme: