Mnozí pánové netuší, že na délce nezáleží, ale na průměru setsakra jo! Takže jak si ho zvětšit? Jak díky němu ještě více uspokojit partnerku a naše ego? Třeba tímhle návlekem Xtension od značky Pipedream.

Nejenom zvětší penis na citelný průměr, ale…

Klasických návleků na penis je na trhu nepřeberné množství a i my jsme jich několik (s nadšením a úspěchem) testovali. Ale tenhle kousek je hodně speciální – pomůže mužům, kteří mají (třeba i domnělý) problém s průměrem svého penisu.

V základu má Fantasy X-tensions Real Feel Enhancer XL tělovou barvu, takže dobře splyne s „pozadím“ a nemusíte si ho vyloženě všimnout po navlečení. Když tedy přehlédnete tu kládu, kterou budet mít v klínu. Výrobce udává zvětšení o 33 %. Nebál bych se tvrdit, že na průměru vám se zvětší penis i ještě více, pokud máte jen slabou větévku.

Jak vám ho pomůže zvětšit?

Čím se liší tento návlek od jiných? Má silnější stěny, takže citelně rozšiřuje průměr, má užší špičku, takže přirozeně navazuje na žalud a má také poutko, které se podvékne pod varlaty, takže dobře drží na místě.

A má ještě jednu výhodu – délka návleku se dá upravit na míru, takže si dle délky penisu od kořene po hranu žalud nejdříve změřte (samozřejmě když vám stojí) a tuto délku si pak naměřte na návleku a zbytek ze špičky odstřihněte. A voalá – návlek na míru je na světě.

Zjistěte kolik stojí zvětšení penisu...
ZJISTIT CENU

Pro takového ptáka ale musíte partnerku dostatečně uvolnit. Jinak se vám stane to, co mě – nejdříve jsem se do ní nemohl vůbec dostat, jen žaludem a pak se mi první část návleku shrnovala jako žížala, protože vůbec neklouzala. Takže tady si musíte buď pomoci gelem, nebo zasnažit se při předehře. Snad víte, co to je :)) Tři polibky a šup na sex to není…

Z vlastní zkušenosti partnerky

„Ten pocit je neskutečný – takové vyplnění jsem si ještě neužila a to přítel není nijak málo obdařený a i větších XL hraček máme dost. Když ho ale má on v rozkroku, je to jiné, než když mi to dělá dildem či vibrátorem. Cítíte jeho tělo na sobě, jeho energii, teplo a nadržení... A tímhle dělem vám rozhodně udělá díru do hlavy. Za cca 600 Kč ideální kousek.“

Za nás je to jeden z nejpodařenějších návleků pro muže, které jsme zatím poznali – řeší reálný problém mnoha mužů a můžete si ho upravit i na míru své délky. Tohle chcete!

Klady

Zápory

Citelné zvětšní průměru o 33 % Nemá obal na uložení
Příjemný silikonový realistický materiál
Poutko pod varlata = neklouže pryč
Za tohle vás bude partnerka milovat
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Vaše názory 3 názory

Dobrý den
Chtěl jsem nějaký návlek na rozšíření penisu.Hodne pozitivního jsem četl o Adon…ale ten spíš jen prodlužuje nebo se pletu?Který z těchto dvou návleků je u vás vítěz?Jinak mam17/4.5 myslíte že jsou oba dost pružný aby nepůsobil nepříjemné stahovani?
Předem děkuji za odpověď.

Hezký den,

tenhle konkrétní citelně rozšiřuje, Adon částečně rozšiřuje, ale ještě přidává výstupky a výraznější žalud – díky kterému penis ještě prodlouží. Za mě osobně je lepší právě Fantasy X-tensions Real Feel Enhancer X – nepotřebuji vždy hromadu výstupků a tenhle zajišťuje stále plné dráždění žaludu, kdežto ten druhý ho překryje (což má zase jiný výsledek a tedy delší sex).

Chtěl bych vyzkoušet nějaký prostředek na zvětšení penisu ale nevím jestli to opravdu funguje třeba gel myslíte že to má nějaký účinek?

Zdravím, nemyslíme si, že něco takového bude existovat – pokud si ho chcete zvětšit, byť krátkodobě tak můžeme doporučit vakuové pumpy na penis, nebo právě nějaký návlek – však komentujete přímo pod recenzí jednoho z nejlepších co jsme testovali.

Prosim vas chcel by som objednat ale som zo slovenska ci je mozne

Hezký den,
záleželo by na tom, na jakém e-shopu si návlek chcete objednat (některé totiž odesílají na slovensko, jiné ne). Bohužel Sexshop.cz, na který v recenzi odkazujeme, na Slovensko neodesílá. Pro slovenské zákazníky mají e-shop eros.sk, kde nabízejí stejné zboží.

Z námi ověřených obchodů případně ještě na Slovensko odesílá RůžovýSlon.cz, ale tam konkrétě tento návlek nemají. Ale můžete si u nich vybrat jiný – například tento je také zajímavý: https://www.lascivni.cz/eroticke-hracky-pomucky/jak-zvetsit-penis-zkuste-navlek-adon-test/

Spolupracujeme: