Mnozí pánové netuší, že na délce nezáleží, ale na průměru setsakra jo! Takže jak si ho zvětšit? Jak díky němu ještě více uspokojit partnerku a naše ego? Třeba tímhle návlekem Xtension od značky Pipedream.

Nejenom zvětší penis na citelný průměr, ale…

Klasických návleků na penis je na trhu nepřeberné množství a i my jsme jich několik (s nadšením a úspěchem) testovali. Ale tenhle kousek je hodně speciální – pomůže mužům, kteří mají (třeba i domnělý) problém s průměrem svého penisu.

V základu má Fantasy X-tensions Real Feel Enhancer XL tělovou barvu, takže dobře splyne s „pozadím“ a nemusíte si ho vyloženě všimnout po navlečení. Když tedy přehlédnete tu kládu, kterou budet mít v klínu. Výrobce udává zvětšení o 33 %. Nebál bych se tvrdit, že na průměru vám se zvětší penis i ještě více, pokud máte jen slabou větévku.

Jak vám ho pomůže zvětšit?

Čím se liší tento návlek od jiných? Má silnější stěny, takže citelně rozšiřuje průměr, má užší špičku, takže přirozeně navazuje na žalud a má také poutko, které se podvékne pod varlaty, takže dobře drží na místě.

A má ještě jednu výhodu – délka návleku se dá upravit na míru, takže si dle délky penisu od kořene po hranu žalud nejdříve změřte (samozřejmě když vám stojí) a tuto délku si pak naměřte na návleku a zbytek ze špičky odstřihněte. A voalá – návlek na míru je na světě.

Pro takového ptáka ale musíte partnerku dostatečně uvolnit. Jinak se vám stane to, co mě – nejdříve jsem se do ní nemohl vůbec dostat, jen žaludem a pak se mi první část návleku shrnovala jako žížala, protože vůbec neklouzala. Takže tady si musíte buď pomoci gelem, nebo zasnažit se při předehře. Snad víte, co to je :)) Tři polibky a šup na sex to není…

Z vlastní zkušenosti partnerky

„Ten pocit je neskutečný – takové vyplnění jsem si ještě neužila a to přítel není nijak málo obdařený a i větších XL hraček máme dost. Když ho ale má on v rozkroku, je to jiné, než když mi to dělá dildem či vibrátorem. Cítíte jeho tělo na sobě, jeho energii, teplo a nadržení... A tímhle dělem vám rozhodně udělá díru do hlavy. Za cca 600 Kč ideální kousek.“

Za nás je to jeden z nejpodařenějších návleků pro muže, které jsme zatím poznali – řeší reálný problém mnoha mužů a můžete si ho upravit i na míru své délky. Tohle chcete!

Klady

 •  

  Citelné zvětšní průměru o 33 %

 •  

  Příjemný silikonový realistický materiál

 •  

  Poutko pod varlata = neklouže pryč

 •  

  Za tohle vás bude partnerka milovat

Zápory

 •  

  Nemá obal na uložení

Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:

DO OBCHODU