Na rovinu není to můj první latexový kousek, který by nespadal do kategorie erohraček. Podobný návlek – troufám si říct, takřka totožný, už jsem tu měl. Nejen v recenzi, ale i na penisu. Těsný, latexový, hladký a fakt sexy. Tedy pokud vás rajcuje latex – tak jako mě a moji přítelku…

Není to nic úžasně komplexního a i nad samotnou recenzí nestrávíte mládí – je to latexový návlek na penis s jemným žilkováním. Po nasazení (doporučuji dost lubrikantu) kryje většinu penisu – od varlat po kořen, až většinu (záleží na délce penisu) falusu – „kouká“ ven jen odhalený a v tomto případě i naběhlý žalud. Koho by nevzrušovalo být obalený v latexu? Byť jen takto částečně?

Pár čísel

  • Celková délka 16 cm
  • Vnitřní průměr 4 cm

Vnitřní velikost návleku je diskutabilní, protože latex, ze kterého je návlek vyrobený, je nečekaně pružný. Neboli se přizpůsobí i trochu většímu „ptáku“.

VIDEO z redakčního rozbalování

Jak o něj pečovat?

S latexem je na rovinu vždy otrava, ale pokud ho milujete, potřebujete to znát. Neboli jak prodloužit jeho životnost a mít ho vždy v perfektním stavu? Po hrátkách je dobré ho umýt teplou vodou s trošičkou běžného mýdla – neboli ho očistit.

Latexové kousky se doporučuje i pudrovat, ale z mé zkušenosti pokud ho nedáváte k jinému „aktivnějšímu“ materiálu – což může být zase právě latex či kov, tak je dost netečný. Takže ho uklidím do separátního pouzdra z Tyveku – Fun Factory prodává skvělé kousky právě na jednotlivé hračky.

Zvenku si ho jednoduše fixem popíšete a hned máte jednoduše a hygienicky vše uložené a přehledné… takřka na dosah ruky.

Zjistěte kolik stojí Latexový návlek na penis CockMaster LateX
ZJISTIT CENU

Jak ho hodnotím?

Na rovinu – je to prostě triviální recenze, a proto je i tak krátká (v dohledné době ještě doplním fotky „in natura“, ať si umíte představit, jak umí sedět na ptákovi v reálu). Je to prostě fešný návlek, který kryje většinu penisu a ukazuje jen to nejcitlivější – žalud.

Fotky in natura – 18+

Je to jiné pocitově, protože při sexu cítíte jen špičku a ne vše až po „koule“ – takže i kdybyste měli jeho většího a „plného“ bráchu (recenzovali jsme ho ZDE), tak tenhle kousek se neztratí v žádné sbírce latexového fetišisty;)

Klady

Zápory

Decentně sedí Péče o latex
Žilkování na boku
Stahuje penis i varlata
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: