Vždycky mě zajímalo, jak bude při sexu cítit návlek na penis, který jeho objem opravdu zbytní a znecitliví. Jako prostě druhá kůže, která vás odosobní a udělá z vás šukací mašinu. Takže dost mě překvapilo, že jsme jich neměli v redakci více k dispozici = na výběr. Ale štěstí se na mě usmálo, takže jsem si tenhle návlek vzal.

Připíňák nanovo

Na rovinu – on to není ani návlek na penis, ale označuje se jako dutý strapon. Neboli je to přípínací dildo na kšandičkách, které si muž navlékne přes zadek a vpředu zasune ztopořený penis dovnitř samotného dilda.

To ani vlastně není dildo, spíše měkčí silikonový návlek, který vzhledově, tvarově i délkou odpovídá docela solidně obdařenému chlápkovi.

Nemusíte se bát, dole má očko, které vám zajistí prostor pro „provléknutí“ varlat, takže to zajistí dostatečné přilnutí na váš klín.

Neboli – sám o sobě je tenhle návlek/strapon nepoužitelný = musíte ho něčím naplnit. Buď menším dildem, ale to zase postrádá smysl, nebo něčím jiným.

Jak vidíte na číslech, jeho velikost je určující i dle velikosti vás (obvod pasu), tak i průměru penisu. Materiál je sice příjemný, ale nehne se, takže nejde roztáhnout do šířky či délky pro jinačí penis.

Takže si doslova musíte „sednout“ dobře.

Pár čísel

  • Vnitřní minimální průměr 3.5 cm
  • Vnější maximální průměr 4 cm
  • Využitelná délka 11 cm
  • Celá délka penisu 16 cm
  • Průměr stěny penisu 0.5 cm
  • Vhodná délka řemínků pro obvod pasu 70-125 cm

VIDEO z rozbalování v naší redakci

Nejen pro delší výdrž

V rámci femdom fantazií mě zajímalo, jestli se do něj vejdu, když jsem zamčený.

Zjistěte kolik stojí Dutý strap-on Basic X
ZJISTIT CENU

Asi tušíte, že jde o pás cudnosti, který pevně obepíná penis, takže znemožňuje jeho ztopoření i ve většině případů masturbaci a ejakulaci. V ten moment jste pro partnerku či partnera „nepoužitelní“ pro standardní sexování.

A tohle by třeba mohla být varianta, jak vás stále mít ztrápeného a nevystříkaného = takže notně nadrženého a zároveň, aby posloužil pro klasické mrdání.

U návleku se mi líbí jeho „realističnost“ – takže prokreslení žilek, žaludu – ba dokonce i dírka na konci, takže vám umožní stříkat = když si tedy nehraje s představou či realitou, že jste zamčení a máte smůlu.

VIDEO z nasazení postroje

Pro klasickou situaci tedy vám umožní stříkat, takže rozhodně bacha = tenhle návlek rozhodně neslouží jako antikoncepce. Prostě ho „čistě“ prostřelíte.

Tvarově špička penisu odpovídá neobřezanému penisu, takže je zde lehce naznačená i stažená předkožka – aneb 3 lehce vystouplé linie pod výrazným žaludem.

18+ fotky z testování

V praxi

Nejdříve musíte vybrat ty správné „kšandičky“, které vám podrží návlek na správném místě a ani při příkazech nebude ujíždět. V balení jsou 2 velikosti, které se dají ještě upravit, takže to nastavení nebude tak náročné. Mě osobně sedla větší varianta. Docela to připomíná klasický strapon postroj, kdy vám jde linie přes zadek a boky.

Nasazení penisu dovnitř je jiný oříšek. Hned mě i vám došlo, že nasucho to fakt nepůjde. A to je i na tom to zajímavé. Neboli penis či vnitřek musíte nalubrikovat.

A čím, to je právě na vás – ještě pro větší odolnost a délku sexování například znecitlivujícím gelem?

Nebo chladivým či hřejivým? To je na vašem zkoušení – vzhledem k materiálu (silikon) doporučuji určitě gely na vodní bázi, ne na silikonové – ač jsou to „stejné“ materiály, tak se spolu moc nemají rády.

Klady

Zápory

Realistické zpracování penisu/žaludu Bez penisu/dilda uvnitř je na nic
Jemný/matný silikon Neslouží jako antikoncepce
Dvojí velikost/délka postroje
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Vaše názory 1 názor

Marku, toto mi přijde jako zábavná hračka, jen by mě zajímalo jestli se to neni přiliš malé? Mám velikost penisu cca 17 cm. Nebude to problem? Díky za info.

Zdravíme, od kolegy Marka: bude – zde je určující jak vnitřní použitelná délka, tak i průměr – tady jsme bohužel oba ve špičce takříkajíc „narazili“ – ten strapon za mě působí jako prodlužovač penisu pro ty, co nejsou tolik obdaření = u nich je ta funčnost a efekt rozhodně skvělý. Pro mě jsem narážel na špičku, což se dalo přijmout, ale není to ideální.

Spolupracujeme: