Vždycky mě zajímalo, jak bude při sexu cítit návlek na penis, který jeho objem opravdu zbytní a znecitliví. Jako prostě druhá kůže, která vás odosobní a udělá z vás šukací mašinu. Takže dost mě překvapilo, že jsme jich neměli v redakci více k dispozici = na výběr. Ale štěstí se na mě usmálo, takže jsem si tenhle návlek vzal.

Připíňák nanovo

Na rovinu – on to není ani návlek na penis, ale označuje se jako dutý strapon. Neboli je to přípínací dildo na kšandičkách, které si muž navlékne přes zadek a vpředu zasune ztopořený penis dovnitř samotného dilda.

To ani vlastně není dildo, spíše měkčí silikonový návlek, který vzhledově, tvarově i délkou odpovídá docela solidně obdařenému chlápkovi. Nemusíte se bát, dole má očko, které vám zajistí prostor pro „provléknutí“ varlat, takže to zajistí dostatečné přilnutí na váš klín.

Neboli – sám o sobě je tenhle návlek/strapon nepoužitelný = musíte ho něčím naplnit. Buď menším dildem, ale to zase postrádá smysl, nebo něčím jiným.

Jak vidíte na číslech, jeho velikost je určující i dle velikosti vás (obvod pasu), tak i průměru penisu. Materiál je sice příjemný, ale nehne se, takže nejde roztáhnout do šířky či délky pro jinačí penis. Takže si doslova musíte „sednout“ dobře.

Pár čísel

 • Vnitřní minimální průměr 3.5 cm
 • Vnější maximální průměr 4 cm
 • Využitelná délka 11 cm
 • Celá délka penisu 16 cm
 • Průměr stěny penisu 0.5 cm
 • Vhodná délka řemínků pro obvod pasu 70-125 cm

Nejen pro delší výdrž

V rámci femdom fantazií mě zajímalo, jestli se do něj vejdu, když jsem zamčený.

Asi tušíte, že jde o pás cudnosti, který pevně obepíná penis, takže znemožňuje jeho ztopoření i ve většině případů masturbaci a ejakulaci. V ten moment jste pro partnerku či partnera „nepoužitelní“ pro standardní sexování. A tohle by třeba mohla být varianta, jak vás stále mít ztrápeného a nevystříkaného = takže notně nadrženého a zároveň, aby posloužil pro klasické mrdání.

U návleku se mi líbí jeho „realističnost“ – takže prokreslení žilek, žaludu – ba dokonce i dírka na konci, takže vám umožní stříkat = když si tedy nehraje s představou či realitou, že jste zamčení a máte smůlu.

Pro klasickou situaci tedy vám umožní stříkat, takže rozhodně bacha = tenhle návlek rozhodně neslouží jako antikoncepce. Prostě ho „čistě“ prostřelíte.

Tvarově špička penisu odpovídá neobřezanému penisu, takže je zde lehce naznačená i stažená předkožka – aneb 3 lehce vystouplé linie pod výrazným žaludem.

18+ fotky z testování

V praxi

Nejdříve musíte vybrat ty správné „kšandičky“, které vám podrží návlek na správném místě a ani při příkazech nebude ujíždět. V balení jsou 2 velikosti, které se dají ještě upravit, takže to nastavení nebude tak náročné. Mě osobně sedla větší varianta. Docela to připomíná klasický strapon postroj, kdy vám jde linie přes zadek a boky.

Nasazení penisu dovnitř je jiný oříšek. Hned mě i vám došlo, že nasucho to fakt nepůjde. A to je i na tom to zajímavé. Neboli penis či vnitřek musíte nalubrikovat. A čím, to je právě na vás – ještě pro větší odolnost a délku sexování například znecitlivujícím gelem? Nebo chladivým či hřejivým? To je na vašem zkoušení – vzhledem k materiálu (silikon) doporučuji určitě gely na vodní bázi, ne na silikonové – ač jsou to „stejné“ materiály, tak se spolu moc nemají rády.

Klady

 •  

  Realistické zpracování penisu/žaludu

 •  

  Jemný/matný silikon

 •  

  Dvojí velikost/délka postroje

Zápory

 •  

  Bez penisu/dilda uvnitř je na nic

 •  

  Neslouží jako antikoncepce

Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:

DO OBCHODU