Delší výdrž při sexu, silnější orgasmy, více uspokojení pro partnerku… ty sliby jistě znáte z mnoha proklamovaných výrobků, prostředků, pilulek, … ale dosáhnou opravdu toho? A nemá to náhodou nějaké negativní účinky?

A co poměr cena výkon? Byť v době nadrženosti je jakákoliv cena dobrá vůči uspokojivému výsledku. Jistě víte, co tím myslím… Když jsme nadržení, prostě jde veškerá logika a soudnost bokem.

Dalším produktem, který by měl pomoci s lepším a delším sexem je „znecitlivující“ sprej Long od velmi známého a osvědčeného výrobce ero-doplňků – PJURu. Od toho jsme testovali už vícero lubrikačních gelů, ale žádný, který by vyloženě ovlivňoval citlivost, tam nebyl. Takže tohle bude určitá premiéra i pro nás.

Co v něm hlavně je?

Jako hlavní účinné látky v Pjur MED Pro Longu jsou kyselina tříslová z dubové kúry, mátový olej a panthenol. Kyselina se primárně používá třeba na ošetření hemeroidů či podobných obtíží, mátový olej lehce chladí a panthenol zklidňuje.

Zjistěte kolik stojí Znecitlivující sprej na penis Pjur MED Pro-Long
ZJISTIT CENU

V kontextu použití spreje je výsledkem klidnější, zocelenější, staženější a řekněme méně citlivá povrchová část pokožky, na kterou se nanese. Což jak uznáte dává smysl pro použití v znecitlivujícím přípravku na penis.

V akci

Výrobce doporučuje 2-4 stříknutí na citlivou špičku penisu – na žalud (jak jiste každý ví). Až se sprejem více sžijete a naučíte se vnímat jeho chladově/znecitlivující efekt, můžete experimentovat třeba s tím, že ho nastříkáte jen na špičku žaludu, na „patku“ ne, nebo jen na horní část… Uvidíte sami, jak jsou prožitky odlišnější, než tradičně znáte z klasického sexu.

Jak už jistě chápete z našeho partnerského textu, tak u nás sprej rozhodně fungoval – musíte jen počítat s tím (což se shoduje se zkušenostmi dalších testerů a uživatelů), že nástup účinku je sice rychlý, ale postupně se zesiluje, takže i samotné nastříkání můžete brát jako součást předehry a k samotné akci se dostanete třeba až za desítky minut. Tedy pokud tak dlouho vydržíte čekat.:)

Video z rozbalování:

Primárně jsem ho testoval na penisu, ale z principu by šlo ho použít i na partnerčin klitoris, ale ne byste chtěli jí oddálit orgasmus, … to si nejsem jist, jestli je v jejím zájmu… tedy pokud to nebude trest. O:)

Dávkování

Oceňujeme dobré dávkování sprejem, kdyby to byla pumpička a výsledkem by byl gel pro nanesení 😀 Protože gel byste si mohli nevhodně nanést ve větší vrstvě, což by sice mělo za následek větší znecitlivění, ale také násobně větší spotřebu a tím i tedy náklady.

Klady

Zápory

Rychlost účinku Menší objem balení
Přesná aplikace
Netestováno na zvířatech
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: