Pokud hledáte dokonalý případ spojení „stylového a praktického“ ve světě intimních pomůcek, pak je to Strap-On Bel Air. Tenhle pěkný postroj kombinuje atraktivní design s nádechem luxusu a praktickými vlastnostmi, které zvyšují komfort i potěšení z jeho zapojení do partnerských hrátek = aneb do otočení rolí. 🙂

Luxusně vypadající harness

Bel Air je strap-on postroj, který je primárně určen pro pegging nebo lesbické hrátky. Pro neznalé: umožňuje zvídavým heterosexuálním párům otočit si role, kdy ta aktivní je žena (s tímto postrojem, do kterého se jednoduše nasadí dildo) a pasivním (či přijímajícím) mužem, který je typicky dole na všech 4, jako její hračka. :))

Harnes (neboli postroj) je vybavený širokým bederním pásem, který poskytuje výbornou oporu pro záda a přináší tak maximální komfort i při použití těžších dild. Jeho bytelnost a stabilní uchycení zaručují, že postroj při pohybu neklouže a nesjíždí z těla.

Balení

Hned na první pohled nás zaujala dívka na obale, primárně přítelkyni křivky jejích ňader. Sice to nesouvisí se samotným postrojem, ale balení je moc pěkné právě díky dívce co ho nosí. 🙂

Rozhodně je to sexy prezentace konkrétního kousku, ač bychom si představovali, že na obale bude větší nasazený umělý pták = ale asi to souvisí s tím, že to může být startovací strapon pro začátečníky, tak aby je velikost dilda nevyděsila rovnou.

A pokud to nebude jasné, tak samotné balení harnessu neobsahuje žádné dildo = to musíte mít vy sami – takové, co je kompatibilní…

Mrkněte na průměry dole a musí mít vaše dildo rovnou patku. Typicky jsou to anální kolíky, materiálově doporučujeme silikonové, ty jsou příjemné pro análnější hrátky, jak se dokáží aspoň trochu tvarově a průměrově přizpůsobit při přirážení do prdelky. :-))

Obsah je jednoduchý:

  • postroj
  • 2 gumová očka
  • návod

Pár čísel

  • Maximální obvod (popruhy): 130 cm
  • Rozměry pásu na bedrech: 41 x 15,8 cm
  • Průměr malého kroužku: 3,5 cm
  • Průměr většího kroužku: 4,5 cm
  • Váha: 220 g

18+ fotky z testování s ultrarealistickým BOOM dildem

Výměna za jízdy

Při návrhu tohoto postroje byla zohledněna i variabilita. Balení obsahuje dva vyměnitelné kroužky o průměru 3,5 a 4,5 cm, které umožňují použití dild různých velikostí. Kroužky jsou vyrobeny z pružného gumového materiálu, který zjednodušuje upevnění dilda.

Změna kroužků je triviální – na bocích jsou patentky, které se dají rozepnout = pro větší jistotu a pevnost jsou z každé z 3 stran 2 patentky. Očka jsou lehce pružná, takže pojmou dobře patky dild a neměli jsme s nimi problém = kromě extra velkých potvor, o nich níže.

Navíc, univerzální velikost postroje zajišťuje, že padne na jakoukoliv postavu, ať už ženskou, nebo mužskou.

Co se týče designu, zlaté cvočky na přední straně dodávají pomůcce luxusní vzhled, který jistě okouzlí i ty nejnáročnější. V kombinaci s černou a vínově červenou barvou vytváří tento strap-on podmanivou atmosféru, která umocňuje celkový zážitek. Ta kombinace je opravdu decentní a na úrovni.

Asi upřímně nejhezčí postroj, co jsme viděli 🙂 Je fakt sexy v reálu…

Aneb když si vás podá luxusní společnice na kožené pohovce v hotelovém pokoji. Prostě na úrovni, možná vám dá i červenou rtěnku, když vás tak hezky ošuká. 🙂

VIDEO z redakčního rozbalování:

Materiály

Z hlediska materiálu, je postroj vyroben z kvalitního polyuretanu, což je veganská a cruelty-free alternativa kůže. Jeho voděodolnost zajišťuje snadnou a bezproblémovou údržbu. Takže jednoduše sestřete a nemusíte se trápit ničím sofistikovaným – jen vzpomínat právě na poslední použití tohoto postroje.

Zjistěte kolik stojí Strap-on postroj Bel Air
ZJISTIT CENU

Vnitřní materiál pásu je silnější neopren, takže i v tahu (a při utahování) přírazů dobře drží a neroztahuje se zbytečně – a zároveň ani nositelku (nebo nositele) netlačí.

Proč nejen pro ženy?

Asi vás zaujala zmínka nositele – protože přesně tak jsme si to zkusili i my. Poté, co mě s ním protáhla moje partnerka (aka Paní, jak jí já říkám), tak jsme zjistili, že se dá pás posunout lehce výše – takže je vhodný i pro nositele pásu cudnosti = takže pro mě, vzhledem k tomu, jak jsem často (i v práci) zamčený.

A tím pádem jsem mohl po pár měsících ošukat i já JI = ač ne mým penisem, ten byl nadrženě zamčený v klícce, ale právě straponem nad ním.

Spodní pásek pak jde stále přes hráz, ale u penisu se posune lehce bokem, takže lícuje s hranou klícky = takže je pak použitelná pro tuhle kombinaci kinků. 🙂

Nebo lepší varianta, spodní pásky (jsou vlastně dva, se mohou roztáhnout od sebe, takže těsně obepínají klícku/penis v ní, takže ji lehce zaškrtí = ale stále umožňují mít klícku a nad ní postroj s dildem pro ošukání Paní, když ten váš šášula má smůlu v klícce.

Rozhodně je to nezvyklé, vědět, že pod mými přírazy vzdychá a kroutí se, ač já jsem jí tu potěchu nedělal svým penisem, ale dildem které jakoby se povyšovalo nad samotnou klícku.

To ponížení JI bavilo, protože jsme tak konečně našli možnost jak JÍ kromě prstů a jazyku můžu pomoci k orgasmu = když opominu návštěvy jejích bullů a milenců. Ale to je téma na jindy, jak to máme doma a že ji přede mnou šukají jiní.

A když nejsem pro ponížení já po ruce, tak i ona samotná s nimi.

Hodnocení

Asi jste už vyčetli výše, že jsme z něj nadšení – silná opora v bedrech, nádech luxusu (asi nejhezčí postroj, co jsme měli v rukou (a nejen tam).

Jediným nedostatkem, který by se dal zmínit, je možná absence dalších kroužků pro ještě větší variabilitu. Ale to je opravdu drobnost v porovnání s tím, co tento strap-on nabízí. Přímo k tomu totiž postroj vybízí, bederní opora totiž umožňuje připnout i těžší/větší dilda, ale na patce jste omezeni průměrem 4.5 cm.

Myslím ale, že zkusíme si najít jiná očka, abychom přidali naše monstr (XXL ehm) ptáky z dalších recenzí. Jistí to případně profi postroj pro dominy, který je topový. 🙂

Strap-on harness s přídomkem Bel Air od Taboomu je skvělou volbou pro ty, kteří hledají kombinaci luxusu a komfortu v jednom kousku. Jeho design a pevnost jsou dokonale sladěny a my tleskáme – poměr cena / výkon je tu skvělý.

Rozhodně doporučujeme – a vyzkoušeli jsme klasické kombinace muž / Žena, popřípadě čubka a ONA:)

Lesbickou variantu jsme do uzávěrky recenze nestihli, ale mám slíbeno, že příště se budu dívat ne na jejího bulla, ale kamarádku, kterou moje pasivní přítomnost vzrušuje ve fantaziích a tak si to chce užít naživo příště.

Klady

Zápory

Kvalitní a bytelný materiál Ocenili bychom větší počet oček (ehm větších)
Luxusně vypadající zpracování
Široký pás pro pohodlí
Dva vyměnitelné kroužky pro dilda
Veganské materiály produkt
Snadná údržba díky voděodolnosti
Příjemné pásky pro utažení
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: