Ahoj, vítám Vás při mé dnešní recenzi pásu cudnosti pro trans submisivní slečinky jako já. Dnes Vám budu sdílet své pocity z anatomického pásu cudnosti z oceli. Po mých předcházejících zkušenostech s nošením pásu cudnosti jsem byla zaskočena velikostí klícky, kterou jsem mela možnost otestovat.

Základní informace

Balení obsahuje 1 kroužek s vnitřním průměrem 45mm, klícku s vnitřním průměrem 36mm a délkou 55mm. V balení také naleznete 1 zámek a 2 klíče.

První dojmy vystrašené Sissynky

„Dnes jsem zkoušela klec, zjistila jsem, že pokus o erekci je hodně, hodně bolestivý. Když jsem se vzrušila, tak to byl opravdu bolestivý zazitek. Zůstaly mi po kleci dokonce odřeniny, vypadají, že zmizí. Měla jsem pak strach z toho, jak je nalitý klitoris v ní spolu s koulemi, měli tmavou barvu.

Vaše první kroky po vybalení doplňku

Po rozbalení Vám doporučuji důkladně vyčistit klec. Nejprve jsem ji očistila antibakteriálním mýdlem, následovalo čištění lihem. Tento proces jsem opakovala dokud klec nebyla dokonale čistá.

Nezapomeňte si vyčistit i zářezy klece, bylo v nich usazeno mnoho nečistot.

Je možné uniknout z vězení?

V momentě nasazení klece a odevzdání klíčů jste bez možnosti úniku. Zůstanete zamčený do opětovného vložení klíčku zpět do zámečku. Dokonale zabrání erekci, když ji dostanete, Váš zbytečný klitoris s kulkami se naplní krví a jen tak se neuvolní.

Váš zážitek bude o to bolestivější.

Nošení klece

Kroužek v balení byl pro mě malý. Během chůze způsoboval bolest pokud nebyl klitoris v úplném klidu. Pod oblečením je klec nenapadná.

V kalhotkách je krásně vidět, že jste poslušná holka, když jste zamčení v této kleci. Klitoris vždy zůstane na místě, jak jste ho zamkli.

Zámeček zapadne na své místo přesně, nevzniká žádný nepříjemný zvuk při pohybu.

VIDEO z rozbalování v redakci:

Klec jsem nezkoušela mít nasazenou při vyplňování kundičky penisem/dildem, protože je pro mě příliš malá.

Proto jsem v ní nejdéle strávila 3-4 hodiny jako trest od Pána, když jsem byla zlobivá.

Určitě ji nemůžu kvůli její velikosti nosit běžně, ale hlavně jako právě trest za neposlechnutí příkazu, či nedodržení denní rutiny. Močení v ní je jednoduché, pokud Váš klitoris nemá erekci.

Zjistěte kolik stojí Anatomický Pánský Pás Cudnosti
ZJISTIT CENU

Orgasmus jsem v ní nezažila a asi ani nezažiju, když je určená k mému potrestání. Je právě jako jeden z trestů ve společné mobilní aplikace Obedience, kterou Pán používá pro mé trénování coby poslušné sissy a čubiny.

Je lepší, když je zámek integrovaný, protože pak nepřekáží a při pohybu (třeba na veřejnosti, kde to není žádoucí) nikdy necinká. Takže tady je zvolený moc pěkně v těle samotné klícky.

Čištění klece

Pokud máte klec na těle, tak díky tvaru který má, ji i váš klitoris lehce očistíte. Nejlepší je použít antibakteriální mýdlo a teplou vodu.

2 BONUSY na konec

Protože má můj Pán vždycky pravdu, nemohla jsem testovat jen pás cudnosti. Dostala jsem na testování silikonová prsa, abych vypadala víc jako žena. Jsem Pánu velmi vděčná, že se stará o moji změnu na ženu a mysli úplně na všechno.

K prsům Vám umím říct jediné, jsou lehké, velikostně docela pěkné (tipuji velikost B) a jsou heboučké na dotek, mazlím se s nimi upřímně. Pocitově nepřipomínají silikon, spíše silonkové punčocháče. Po pár minutách přiložených k tělu jsou příjemně teploučké. Hodnotím je všemi 10 zamčenými klitorisy z 10.

Takže ideální pro sissynu jako jsem já.

Box pro zamčení klíčů

Pán se rozhodl, že budu společně s pásem cudnosti testovat boxík na klíče od pásu cudnosti a postroj pro odlehčení klícky.

Boxík na klíče má jednu výraznou nevýhodu, vejde se do něj jen jeden klíč. Kdo používá pás cudnosti ví, že ke kleci jsou 2 klíče.

Boxík má krásnou jemně růžovou barvu s nápisem Locked up (Zamčená).

Ale je jasné, že druhý klíč z principu výchovy sissyny má u sebe. Takže pak sedí to, že do tohodle boxíku se vejde jen 1. Ten má holčička u sebe jako bezpečnostní. Ale Pán pozná dle číslování plastového zámečku, jestli ho otevřela bez souhlasu.

A potrestá ji, když k tomu neměla vážný důvod.

Postroj / harness na klícku

Postroj pro odlehčení je reflexní růžové barvy, takže Vaše sissy bude vyčnívat všude kde si svlékne spodní prádlo. Za nespornou nevýhodu považuji, knoflíky pro nastavení délky postroje, jsou nedokonale vyměřeny.

Pokud se rozhodnete nastavit kratší délku, tak bude zbytkový knoflík tlačit na prstenci Vaší klece. Materiál postroje je příliš elastický, měl by být z pevnějšího materiálu, aby držel klec na místě, to nesplňuje.

Děkuji Pane za tento výchovný balíček, abych mohla být ještě poslušnější čubinou.

Těším se (a trochu bojím, ale to mi vysvětlíte, že je pro moje dobro), na další balíček.

Klady

Zápory

Krásný design Váha klece a kroužku
Pohodlný kroužek Hodně bolestivá erekce
Nemožnost úniku bez klíčů Malý kroužek - vhodný pro penisy s menším průměrem
Snadné čištění a čurání
Kov se přizpůsobí teplotě těla
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
Sexshop51.cz Sexshop.cz Spoutaná.cz
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Vaše názory 2 názory

Jaká je tvoje zkušenost po x. měsících téhle klícky? Je pořád náročná? Používáš ji v jakých případech oproti jiným pásům? Díky.

Pořád je určená jako trestná = díky té váze a malosti kroužků k ničemu jinému u nás ani sloužit nemůže. Je těžší a tvarově dělá bouli, takže se bojím když jdu ven jako žena, že to bude vidět. A tím se můj Pán právě baví. Takže účel splňuje, abych se jí vyvarovala a plnila úkoly k mé přeměně do ženy.

Tyhle kovové mršky, jsou pěkné náročné. Odrazuje mě od nich ta váha, ale zase jsem se mi líbí ten otevřený design. Dobře se to bude čistit, a nebude se muset odemykat tak často. Nebo vůbec, ať toho se dost bojím mé ženy, že by toho využila, a pak se přede mnou předváděla v prádélku.

Děkujeme za pohled, souhlasíém, že ocelové jsou vždy těžší, ale ten pocit právě neodemknutelnosti je k nezaplacení – je to hodně silný stimul, že se ven opravdu jen tak nedostanete. :)) Tohle nechcete vysvětlovat hasičům s rozbruškou…

Spolupracujeme: