O pásu cudnosti nebo chcete-li kleci, jsem slyšel, četl a viděl dost. A začalo mě to lákat. Když se naskytla příležitost otestovat tenhle zajímavý kousek, neváhal jsem.

Má mě v hrsti

Pocit, že mě má někdo v hrsti a rozhoduje o mě a mých orgasmech je rozhodně nezapomenutelný. Po vybalení z pěkně designově vyvedené krabičky, na mě vykoukl docela macek.

Kroužek, na kterém je samotná silikonová klec s krásně sametovým povrchem, má tři velikosti a šikovně ukrytý pant pod proužkem, na jehož konci je menší kolíček a vše vypadá opravdu pěkně.

Doplněné v balení

Přiložené k samotné kleci jsou další důležité věci: lubrikanty a čistič, zámek, tři zámečky plastové jednorázové a černá gumová rukavička (to kdyby paní nechtěla sahat na otrokův penis přímo).

Krásně tvarovaná klícka

Silikonová klícka je udělaná opravdu krásně. Dostatečně dlouhá i pro obdařenější pány (vnitřní průměr klece je 4,5 a její délka je necelých 13 centimetrů), otvor na močení dole a je zahnutá tak, že pod kalhotami není vůbec nic poznat (ani při snaze o erekci se nenarovná).

O přítomnosti klece tedy ví jen ti, kteří o ní vědět mají. Gel na zavádění kolíčku je fajn, druhý by měl mít dlouhou výdrž. Když jsme klec vybalili a já se vydal sám na průzkum, kterak se dostat dovnitř, chvíli mi to zabralo. Není to tak snadné, tím spíš, když máte erekci. 🙂

VIDEO z redakčního rozbalování

Nasazování klece na penis

Ale po chvíli se mi podařilo nasadit kroužek tak, že jsem sundal klec z poloviny kroužku, strčil jsem penis do klece, nasadil klec na kroužek a už jen zvolil jednu ze tří dírek na prostrčení zámku a pak už jen stačilo zavést kolíček (pro odvážné i rovnou odevzdat klíče).

Najít správný grif

Jde tedy jen o to, najít ten správný grif. Průměr kroužku je od 4,5 centimetru do 5. S mnou zvolenou velikostí se mi podařilo při manipulaci kroužkem prostrčit jedno varle a pak už to nedrželo (a musel jsem tedy žádat o klíček). Po zmenšení průměru kroužku o jednu dírku nastal zprvu nepříjemný pocit velkého sevření, ale už jsem se nemohl dostat ven.

Kolíček, který je připojený ke kroužku má délku tak akorát, je příjemně malý, skvěle tvarovaný a má patku. Nepřekáží ani při dlouhodobějším nošení. Po pravdě jsem o něm vlastně skoro ani nevěděl. Pokud ale využijete přiloženého gelu s dlouhotrvajícím efektem, je třeba dát pozor.

Náročnější kolíček

Mně osobně vysychal docela rychle. A když je potřeba kolík vyndat, je dost nepohodlné dostávat kolíček zpět na sucho. Nedoporučuji tedy delší cestování někam mimo bez gelu (já měl výhodu, že právě probíhal karanténní stav a byl jsem doma). A při pokusu sundat kolíček a využít jen klícku samotnou přijde na řadu další nepříjemnost.

Zjistěte kolik stojí Pás cudnosti Fantasy Cage
ZJISTIT CENU

Pant, který spojuje obě části kroužku je odhalený a stane-li se vám totéž, co mně, že se překlesá gumový kroužek („těsnění“), spoj je pak nepříjemně ostrý. A pokud si s vámi vaše paní hraje, cítíte se dost nepříjemně (na krev nedošlo, ale skřípnutou kůži jsem několikrát měl). Ne, že by s penisem v kleci mělo jít o nějaký příjemný zážitek.

Vždy jen s kolíčkem

O tom to přeci není, ale bylo by fajn mít nějakou náhradu, která se dá nasunout místo kolíčku. Silikon, ze kterého je pás cudnosti udělaný je příjemný i na dlouhodobější nošení (neměl jsem jej zatím nějak extra dlouho, paní na mě byla moc hodná), je v něm dost zajímavý efekt toho, že klec lehce pruží, ale moc nepustí.

Moje paní shledává uzavřenost klece její nevýhodou, neb není vidět na penis v ní zavřený a tedy nevidí, jaký má její dráždění efekt. Přiložený zámeček má dva klíčky a zavřít jde i bez klíče, což je rozhodně výhoda.

3 jednorázové zámky

Pak jsou v balení ještě tři plastové jednorázové zámečky určené k zavření a ponechání subjektu např. delší dobu bez přístupu k majiteli klíčů s tím, že jediným vysvobozením je zničení zámku (a za to by jistě přišel trest).

Pokud se nebojíte a rádi si hrajete, popř. máte dominantní ženu (ta má je čím dál ostřejší, ač to zpočátku vypadalo, že je čistě submisivní) nebo chcete zažít ten pocit, kdy nemůžete, i když byste chtěli, rozhodně můžeme doporučit.

Myslím, že s tímhle kouskem si užijeme ještě hodně zábavy.

Klady

Zápory

Silikon (pruží, ale drží) Pro menší penis je v kleci příliš místa a tedy nefunguje tak, jak by měla
Příjemný i na dlouhodobé nošení Při odstranění kolíčku odhalený pant škrábe a bez problémů skřípne kůži
Tři velikosti kroužku
Přibalené příslušenství
Příjemný kolíček
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: