Pásů cudnosti jsme na test už několik měli, ale všechny byly „minimaslistické“ – čistě jen na penis a varlata. Jinak jste byli volní. Ale na trhu existují i větší pásy, které vypadají spíše jako celé kožené kalhotky, které vás obepnou po bocích, mezi nohama i zadkem a drží vás pevně a nesmlouvavě. Právě takové jsme dostali od Slona na recenzi:) a testování bylo pěkně náročné, protože svým přispěla i přísná Paní.

Pás od značky ZADO je stavěný poměrně robustně, ale zároveň i decentně, takže pod oblečením paradoxně není moc vidět – může být jen na první pohled výraznější boule na rozkroku, ale to není na škodu:) může to v kolegyních vzbuzovat zvědavost a laškovnost.

Jak pevně obepíná mužství?

Pro penis a varlata je zde přichystaná mřížková kožená „klec“ s kovovými cvočky pro zpevnění – při erekci mě hodněkrát podržela a neumožnila mi plně se postavit = svůj účel mě potrápit a zchladit nemravné myšlenky rozhodně splnila.

Jen ale už samotné zapnutí a zamknutí je tak vzrušující, že erekce na sebe nenechala dlouho čekat – a to jsem byl čerstvě vyhoněný a spoutaný, abych se nasazení nemohl nijak bránit. Ale stejně jsem trochu cukal, tak jsem dostal důtkami po klíně a rychle mě to přešloO:)

Vnitřek pásu je vypolstrovaný jemnější „pěnovkou“, takže když ho utáhnete, tak pevně drží, ale nedře.

VIDEO:

Někdo ho potřebuje i na míru upravený

U velikosti se zde rozhodně zastavím – v bocích jsem menší, takže jsem narazil na nepříjemný problém, který bez úpravy pásu mi znemožnil ho bezmocně uzamknout a zůstat v něm uvězněný. Byl na bocích prostě volnější, takže jsem ho mohl sundat – vyřešily to nůžky a černá nit pro zapošijí ustřižených bočních konců, díky kterým jsem ho mohl krásně zkrátit až na požadovanou velikost. Stejně je jen a jen můj (a nedám ho), tak proč ho nemít upravený na „míru“.

Jak pás hodnotím po několika týdnech

Pás hodnotím hodně pozitivně, je mi příjemnější na nošení (i delší) díky tomu, že jeho váhu drží samotné pásy na boku a ne čistě jen penis – jak je u klasických ocelových či plastových pásů cudnosti běžné. Ve volnějších kalhotech byste si ho nevšimli a výrazný profil je vidět jen když jste v trenýrkách. Ale po svléknutí vypadá tak dobře, že by se hodil ještě s obojkem a vodítkem na nějakou fetish párty… kam si Dominy vodí své suby.

Díky lehce volnějšímu pásu (připomínající dílek z tang) mezi půlkami si lze sednout i na záchod, ale příjemné a jednoduché to není – asi ani by být nemělo, patří to k tomu. I na malou se dá jít, ale musíte se strefit s špičkou penisu do některé z mezer v „kožené klícce“. Takže se pás dá i přes svoji velikost nosit delší dobu – a tedy i více trápení a odříkání pro suba zamčeného v pásu.

Fotky z reálného nasazení (nahé)

První hodiny jsou nepříjemné, přeci jenom trochu vás omezí v pohybu, ale je důležité (a stejně nemáte jinou možnost) to přežít, kůže změkne a přizpůsobí se vašim křivkám a trápení bude o něco snesitelnější… pokud vás Paní nezačne dráždit a provokovat… Po pár dnech vás vzruší stejně i odhalené rameno či jemné přejetí prstem po poklopci…

Nekončí to jen zamčením – můžete to ještě znepříjemnit

Jak pás těsně obepíná tělo, tak i krásně přejímá vibrace například z masážní hlavice, takže o dráždění nemusí být nouze. Záleží na zákeřnosti vašeho dominantního protějšku, jak vám to chce znepříjemnit. Dráždivými smskami do práce, fotkami do mailu… svlékáním a masturbací před subem, který se může jen dívat…

Klady

 •  

  Robustní zpracování

 •  

  Kůže i pěnovka přilnou na tělo

 •  

  Vhodný i pro delší nošení

 •  

  Vypadá reprezentativně pro suba

Zápory

 •  

  Jen 1 velikost (M-XL)

Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:

DO OBCHODU