Pásů cudnosti jsme na test už několik měli, ale všechny byly „minimaslistické“ – čistě jen na penis a varlata. Jinak jste byli volní.

Ale na trhu existují i větší pásy, které vypadají spíše jako celé kožené kalhotky, které vás obepnou po bocích, mezi nohama i zadkem a drží vás pevně a nesmlouvavě. Právě takové jsme dostali od Slona na recenzi:) a testování bylo pěkně náročné, protože svým přispěla i přísná Paní.

Pás od značky ZADO je stavěný poměrně robustně, ale zároveň i decentně, takže pod oblečením paradoxně není moc vidět – může být jen na první pohled výraznější boule na rozkroku, ale to není na škodu:) může to v kolegyních vzbuzovat zvědavost a laškovnost.

Jak pevně obepíná mužství?

Pro penis a varlata je zde přichystaná mřížková kožená „klec“ s kovovými cvočky pro zpevnění – při erekci mě hodněkrát podržela a neumožnila mi plně se postavit = svůj účel mě potrápit a zchladit nemravné myšlenky rozhodně splnila.

Jen ale už samotné zapnutí a zamknutí je tak vzrušující, že erekce na sebe nenechala dlouho čekat – a to jsem byl čerstvě vyhoněný a spoutaný, abych se nasazení nemohl nijak bránit. Ale stejně jsem trochu cukal, tak jsem dostal důtkami po klíně a rychle mě to přešloO:)

Vnitřek pásu je vypolstrovaný jemnější „pěnovkou“, takže když ho utáhnete, tak pevně drží, ale nedře.

Někdo ho potřebuje i na míru upravený

U velikosti se zde rozhodně zastavím – v bocích jsem menší, takže jsem narazil na nepříjemný problém, který bez úpravy pásu mi znemožnil ho bezmocně uzamknout a zůstat v něm uvězněný.

Byl na bocích prostě volnější, takže jsem ho mohl sundat – vyřešily to nůžky a černá nit pro zapošijí ustřižených bočních konců, díky kterým jsem ho mohl krásně zkrátit až na požadovanou velikost. Stejně je jen a jen můj (a nedám ho), tak proč ho nemít upravený na „míru“.

VIDEO z redakčního rozbalování

Jak pás hodnotím po několika týdnech

Pás hodnotím hodně pozitivně, je mi příjemnější na nošení (i delší) díky tomu, že jeho váhu drží samotné pásy na boku a ne čistě jen penis – jak je u klasických ocelových či plastových pásů cudnosti běžné. Ve volnějších kalhotech byste si ho nevšimli a výrazný profil je vidět jen když jste v trenýrkách. Ale po svléknutí vypadá tak dobře, že by se hodil ještě s obojkem a vodítkem na nějakou fetish párty… kam si Dominy vodí své suby.

Zjistěte kolik stojí kožený pás cudnosti Zado
ZJISTIT CENU

Díky lehce volnějšímu pásu (připomínající dílek z tang) mezi půlkami si lze sednout i na záchod, ale příjemné a jednoduché to není – asi ani by být nemělo, patří to k tomu. I na malou se dá jít, ale musíte se strefit s špičkou penisu do některé z mezer v „kožené klícce“. Takže se pás dá i přes svoji velikost nosit delší dobu – a tedy i více trápení a odříkání pro suba zamčeného v pásu.

Fotky z reálného nasazení (nahé 18+)

První hodiny jsou nepříjemné, přeci jenom trochu vás omezí v pohybu, ale je důležité (a stejně nemáte jinou možnost) to přežít, kůže změkne a přizpůsobí se vašim křivkám a trápení bude o něco snesitelnější… pokud vás Paní nezačne dráždit a provokovat… Po pár dnech vás vzruší stejně i odhalené rameno či jemné přejetí prstem po poklopci…

Nekončí to jen zamčením – můžete to ještě znepříjemnit

Jak pás těsně obepíná tělo, tak i krásně přejímá vibrace například z masážní hlavice, takže o dráždění nemusí být nouze. Záleží na zákeřnosti vašeho dominantního protějšku, jak vám to chce znepříjemnit. Dráždivými smskami do práce, fotkami do mailu… svlékáním a masturbací před subem, který se může jen dívat…

Klady

Zápory

Robustní zpracování Jen 1 velikost (M-XL)
Kůže i pěnovka přilnou na tělo
Vhodný i pro delší nošení
Vypadá reprezentativně pro suba
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: