Pásů cudnosti není nikdy dost. To nejsou tak moc moje slova, ale mé Paní a té jsem se naučil neodmítat. Protože ona moc dobře ví, jak moje nápady a protesty otočit proti mně a ukázat mi, že nemám moc práv. Takže i tahle recenze mi byla dána úkolem v době minulého měsíce. Abych si vyzkoušel jeho delší nošení, oproti mému klasickému plastovému.

Proč bych ji měl měnit?

Líbilo se jí, že bych ho mohl mít i při sportu kde pevnější klícky na ptáky mohou poměrně znemožňovat maximální výkon či trochu ohrožovat zaškrcením. Což ani ona si nepřeje. Takže jaký je černý silikonový pás cudnosti?

A to konkrétně ještě typu CB6000s?

Vzhledově, když opomenu, že není průhledný jako ten můj původní, a je z černého silikonu, tak… vypadá vlastně stejně. Ta odlévací forma je logicky stejná, takže proporčně a funkčně odpovídá.

Video z rozbalování:

Balení

 • samotná (poměrně malá hlavička) pro samotný žalud a penis,
 • sada oček k varlatům,
 • pojistné plastové tyčinky pro zamknutí,
 • vodicí boční tyčinky v různých délkách,
 • kovový zámeček,
 • dvojice klíčků.

Na omak je silikon sice tužší, ale stále silikon, takže rozhodně měkčí a příjemnější, než klasický plast či polykarbonát, ze kterého je vyrobená běžná verze pásu cudnosti této značky.

Nahé 18+ fotky z testování

Jaké je ho nosit v kalhotách?

Rozhodně příjemnější než klasický pevný model – ať už kovový či plastový. Silikon totiž reaguje na teplotu penisu a je lehce volnější, než když je sundaná. Ale to zase trochu zpříjemňuje a zvolňuje i případné odpírání orgasmu pro daného suba. Pro něj bych doporučil rozhodně pevnější variantu, či kompletně jiný typ.

Zjistěte kolik stojí Silikonový pás cudnosti
ZJISTIT CENU

Osobně si ho umím představit nosit jako každodenní klícku, ale musela by mít lépe zabezpečenou konstrukci. A to samozřejmě proti masturbaci či samotnému sundání. Což je typicky problém tohoto typu klícek, kdy lze se z nich dostat uvolněním bočních vodicích tyček.

Jak by mohla být více bezpečná?

Přitom by stačilo mít (jako má myslím klícka typu BirdCage) mít spojený dalším očkem samotná přední klícka s očkem za varlaty. Aby ji nešlo „otevřít“ jako tuto.

Příště to budu mít horší

Proto příště radši se zase vrátím (přesněji budu vrácen) do kovové Spiderwire klícky a jejích obdob. Nebo do brzy testovaného Holytraineru V4 (tedy té nejnovější), která bude rozhodně bezpečnější (pro mou ne/masturbaci) a také tedy zajímavější v odpírání orgasmu subíkovi.

Klady

Zápory

Příjemné nošení Nedostatečně zamkne penis
Množství kombinací dílků a tedy velikosti klícky Je možné z něj utéci a tedy masturbovat
Více barev k dispozici
Kombinovatelný i s plastovou variantou
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
Sexshop51.cz Spoutaná.cz Mhsexshop.cz Sexshopp.cz Vibrátory.net
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Vaše názory 1 názor

Ahojte, vítám Vás při mé dnešní recenzi pásu cudnosti pro Sissy dívky. Mé jméno je nepodstatné, proto o sobě budu mluvit jako o Čubce.

Středem pozor osti dnešního testu je CB6000S. Model, ve kterém jsem právě zamčená, je vyroben ze silikonu v rozkošné růžové barvě. Balení obsahovalo 4 velikosti rozšiřovacích tyčinek a 5 velikostí prstenců pro obejmutí penisu.

Jiný prstenec

Prostenec, který používám, není ze silikonmu, ale z plastu. Tento kousek mám z většího modelu CB6000. Jediný rozdíl je ve velikosti klece, a proto sedí i k menšímu modelu. Důvod proč používám tento plastový je, že silikonový prstenec je velmi ohebný a vůbec nepodporoval zabránění erekce.

To samé bohužel mohu říci o samotné silikonové kleci. Pás jako takový je ohebnější, než by měla být. Pokud nemáte oblečené spodní prádlo, či harness, které ji drží v jedné poloze po celou dobu zamknutí, tak klec neudrží nápor erekce a začne se ohýbat směrem vzhůru společně s penisem.

Nedrží u těla

Z důvodu, že klec nedrží u těla, není příliš komfortní ji nosit pod obtaženými kalhotami a mým oblíbeným koženým obtaženým oblečením.

Hlavní nepohodlí, které klec na ptáčka způsobuje, je typicky zabráněn erekce. Můj klitoris, tak nazývám svůj zbytečný púenis, v ní vždy trpí. Ve chvíli, kdy si ji nasadím a zamknu se přiloženým zámečkem, vzruším se. A dostanu typicky erekci. Do mommentu, než přestanu být vzrušená, to způsobuje spoustu nepohodlí. Což je dobře pro výchovu sissyny.

Nejdéle pod zámkem

Nejdelší doba mého zamknutí byla přibližně 13 až 14 hodin. Nejčastější důvod odemčení je pro mě nepohodlí nošení klece pod běžným oblečením. Být zamčená mi nevadí, ale nemoci normálně fungovat je problém.

Masturbace je bohužel možná, leč nešikovná

Masturbace během zamknutí není nemožná. Pokud byste se o to snažili, tak by to šlo i přes klícku. Ale nemělo by pak pro vás význam být zamčený.

Určitě každého z vás zajímá, jestli jsem už díky análnímu dráždění v této kleci stříkala. Odpověď zní, že nestříkala, vytékala jsem jen jako poslušná štětka. Z klitorisu mi kapaly kapky a chvilkami z něj vyteklo trošku větší množství.

Shrnutí kladů a záporů

Klady

 • Ohebnost – přizpůsobí se penisu
 • Jednoduché nasazení
 • Malá velikost – ta je vždy dobrá, pokud jste zamčený, nepotřebujete velký penis
 • Růžová barva – rozkošná barva pro každou čubku / sissynu

Zápory

 • Ohebnost také – klec nedrží penis při těle
 • Nedostatečné zabránění erekce
 • Nekomfortní nošení pod oblečením

To je k dnešní recenzi od Vaší Čubky všechno, těším se na další chvíle, kdy Vám budu moci popsat produkty, které pod dohledem svého Pána vyzkouším.

XOXO Čubka aka Sissynka

Spolupracujeme: