Pro ty co neví, co to pás cudnosti je, tak pás je vlastně taková klec. Zamezuje v „sexualitě“ a existuje v dvojím provedení – dámský a pánský. O tom pánském tu pro vás mám recenzi.

Doplnění redakce: nestává se nám to často, ale sešly se nám v redakci 2 recenze na stejný kousek – pánský pás cudnosti Spiderwire (1. generace). Publikujeme obě, protože jsou každá z jiného pohledu – zamčeného (minulá recenze) suba a zamykající dominy (tato).

Jaké existují druhy pásů cudnost – obecně a věcně

Pásy existují tyto – kovové, plastové, silikonové a kožené. V různých designech. Plastové pásy mohou být i posuvné (aneb můžete si změnit délku pásu). Zámečky mohou být klasicky kovové nebo „jednorázovky“. Klasické zámečky jsou na klíček. A ty jednorázové? Jsou plastové a fungují tak, že je zacvaknete a potom je musíte přestřihnout. Jinak je nesundáte. Jsou na jedno použití.

Dle mého názoru je lepší zámek na klíče. Jelikož ty plastový si subík může odstřihnout a tím si pás odemkne. Sice vy to pak zjistíte (když zámeček roztřihne, už je nepoužitelný) a dostane trest. Ale to už je druhá věc. Každý tento zámek má nějaké číslo. Což znamená, že kdyby si sub myslel, že když například má zámečky u sebe nebo prostě bydlíte spolu, že si ho pak jen vymění za nový. Tak se šeredně plete.

První výběr pásu – začínáme s recenzí

S partnerem jsme si zvolili tento pás cudnosti. Líbil se mi jeho dizajn. Vypadá jako opravdu taková klec. Je kovový. Což jsem veděla, ale nepočítala jsem, že bude tak těžký. Slibovala jsem si od toho hodně. Recenze byly dobré. A navíc pár pásů bylo zrovna v akci. Takže cenově ještě více dostupný.

Platili jsme něco přes 1 000 korun. Jinak cena pásů se pohybuje tak 1800+ . Líbilo se mi i, že díky mezerám mezi mřížkami, se dala očekávat snadná údržba a nemusela jsem ho sundávat v podstatě na každé umytí. Někdy si totiž opravdu nezasloužil, abych ho odemkla…

Vzhled pásu je důležitý

Jak už jsem psala, je to taková kovová klec. Ty „mříže“ mi připadaj až moc masivní. A to se taky celkem projeví na těžkosti pásu. Pás je zaoblený směrem dolu. Proto bylo nasazení pásu, alespoň pro mě, celkem oříšek. Zámeček obecně u pásů je opravdu malinký a tím pádem i klíčky. Já osobně jsem si je pověsila na řetízek, na krku.

Zjistěte aktuální dostupnost pánského pásu Spiderwire
ZJISTIT CENU

Kamarádi se mně právě na to občas zeptají (pokud si toho všimnou). Říkám, že ani nevím, že jsem je našla, když jsem si uklízela na polici, tak v jednom z mých „výstavních“ hrníčků a že se mi prostě líbilo, jak jsou malinký. Tak jsem si je dala na krk abych tam neměla „jen“ řetízek. S tím se spokojí, ale koukají na mě dost divně.

Stále mi nějaká výmluva přijde lepší než říct:

No hele jsem sadistka a je to od pásu cudnosti. Nebo – zajímám se o bdsm (sadomaso) a to jsou klíče od pásu cudnosti. Beztak by asi ani nevěděli, co to je. A ikdyby… Nepotřebuji to někde roztrubovat….

No a ještě poslední část pásu, kterou je kovový kroužek. Na tento pás si můžete zvolit jakoukoli velikost. Což jsme s partnerem uvítali. Ale museli jsme správně padnoucí kroužek doobjednávat. Jaký to mělo důvod a moje zkušenosti při nasazování najdete níže.

Nahé fotky z testování (18+)

Nasazení pásu cudnosti?

Pás cudnosti vám přijde v krabičce je rozdělený na dvě části. Ta první je kovový kroužek. Druhá část je samotná klícka. Kroužek nasadíme nejprve na varlata a poté na penis. Jako další krok nasadíme klícku. Zacvakneme do kroužku a uzamkneme zámkem. Okolo pasu zapneme kožený pás.

Na co pozor? (Moje zkušenost)

Komplikace nastaly již při nasazování kroužku. Kroužek byl menší než obvod samotného penisu. Takže jsme objednali kroužek s větším průměrem. Když už kroužek pasoval, opět byl problém s klíckou. Jelikož je mírně stočena směrem dolu. Penis byl měkký. Partner mi navrhl, že se může trošku pohonit, aby trochu ztvrdnul a šel lépe vsunout do klícky. Tak jsem to zkusila.

Bohužel penis byl zase moc velký na šířku. Počkali ksme až bude opět „v klidu“. Poté jsem zkusila tak nějak poslední možnost. Prostrčila jsem jemně prst do klícky, (ne úplně samozřejmě) a penis tam zkoušela takto nasoukat. Po delší námaze a občasném skřípnutí, se to povedlo.

Stručně: Důležitý je správný výběr velikosti kroužku, popřípadě se dají doobědnat. Chce to trochu zručnosti a cviku.

Doba uzamčení?

Doba uzamčení může být „v podstatě“ jakákoliv. Ovšem ze začátku doporučuju kratší dobu v podobě pár dnů (2-4). Později týden. A po delší době nošení klidně několik týdnů. Díky snadné hygieně při nošení tohoto pásu, nemusíte ho například na každé mytí sundávat. Ovšem ze zdravotních důvodů by si ho muž jednou za čas měl „protáhnout“.

(To však neznamená, že se bude radovat, že jednou za čas ho odemknout musíte – můžete využít tzv. milking a z toho radost mít už nebude.)

Klady

Zápory

Snadné uschování pod oblečení Pás je těžší (Sub si musí zvyknout)
Z hygienického hlediska Obtížnější manipulace při nasazování
Design
Kožený „popruh“ přes pas
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Vaše názory 1 názor

Prosím,který kovový pás pro muže je nejlepší?Hlavně aba byl potrestán a nemohl se vzrušit,děkuji za odpověd

Hezký den, to dost záleží na propozicích penisu a varlat muže – záleží na velikosti před ztopořením, po ztopoření, průměru a délce – dle toho se vybírá ideální typ a také i ideální průměr kroužku, aby dobře seděl, neklouzal a zároveň neškrtil.

Spolupracujeme: