Dildo Temptasia Reina mě na první pohled zaujalo. Vždy, když vybírám pro sebe a partnerku dildo pro společné hrátky, odrazuje mě nabídka, které ve velké většině přichází s dildy realistického vzhledu. 

Kdybych chtěla experimentovat s něčím, co vypadá jako penis, zřejmě bych si k tomuto experimentu přibrala někoho, kdo skutečný penis vlastní. To ale nechci, chci si se svou ženou užívat nekonečné dráždění a nemyslet na penisy. 🙂

Pro mou ženu to nejlepší

Takže za mě velký palec nahoru za tento luxusní vzhled, který má vytvarovaný žalud pro luxusní zážitek, ale nevypadá jako napodobenina penisu. Je dobře, že se myslí i na ty, kteří (nebo které) nechtějí vždy ultra reálný kousek.

Materiál

Celé dildo je vyrobené ze silikonu (z jednoho druhu, takže má jen 1 tuhost = oproti třeba boomu), je perfektně měkké a přitom drží tvar a skvěle se přizpůsobí (asi nejen) vagíně.

Zjistěte kolik stojí Dildo s přísavkou Sapphire Boy
ZJISTIT CENU

VIDEO z redakčního rozbalování:

Tento kousek jsme vyzkoušely s partnerkou pro své hrátky a vyvolal ve mně mnohé vzrušující pocity.

 Naprosto dokonale nahradí penis a zaručí pohodlí a komfort v každé poloze.

Měkkost silikonu je tak akorát, takže drží svůj tvar, ale zároveň se hezky přizpůsobí v akci. Ideální kompromis. Velikostí (18×3 cm) se jedná, řekla bych o průměr, podle Googlu však lehký nadprůměr.

Dalo by se říci, že může být vhodné pro začátečnice – je hladké, jemné (povrch až sametově jemný a mazlivý) a průměrově je spíše u těch užších kousků. A také u déůly se hodí zmínit, že díky naznačeným varlatům není celá délka využitelná – jen cca 14 centimetrů.

Hodnocení velikosti je samozřejmě velmi subjektivní, ale já jsem nadšená.

Schváleno od obou

Hračka podněcuje mnohé fantazie. Balení neobsahuje postroj, ale je možné jej umístit asi do jakéhokoliv postroje a užít si vzrušující okamžiky, partnerčino slastné sténání a výkřiky při vaginálním orgasmu. Líbí se nám i jeho přísavka = drží skvěle, na to jaký má malý průměr, ale neklouže a nepadá. Takže dobře zvolený průměr i měkkost.

Rychlé hodnocení

Obě jsme z dilda skutečně nadšené, jedná se o naprosto jedinečný „nástroj“, pro příjemné intimní chvilky s mojí partnerkou. A určitě i s tou vaší! 🙂

Klady

Zápory

Měkký materiál Nenašla jsem
Nerealistický, zároveň luxusní vzhled
Ideální velikost
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: