Pro úvod doplníme za redakci, že tohle je větší a elektroničtější bratříček dříve testovaného ultra-realistického dilda, které kolega Marek N. s partnerkou měl problém odlišit od reálného penisu. 🙂 Tak pocitově reálný je ten materiál… Konec poznámky a může začít samotná recenze od testera Butter-Fly M.

Bílá krabice protkaná tenkými oranžovými pruhy je vkusná a informuje o obsahu v češtině, hračka je vidět celá ve vykrojení pod plastovým obalem. Nechybí nic, co je potřeba. 

První dojem

Okamžitě mě zaujal přirozený vzhled Boom tělového rotačního vibrátoru, realističnost materiálu při omaku, skvělý tvar i zpracování.

Zapíná se jednoduše u kořene penisu, nabíjí se téměř neviditelnou zdířkou, do které zasunete malý jack nabíječky. Vypadá skvěle a zdá se, že skvělý bude i v akci. 

Jde se na zkoušení

Tahle věc je… jednoduše dokonalá! Boom rotační vibrátor je úžasně příjemné silikonové péro. Úd je neuvěřitelně přirozený, jeho žilnaté, tak akorát velké tělo je téměř k nerozeznání od živého penisu.

Zkoušel jsem na sobě a hned jak jsem Boom rotační vibrátor zasunul do zadku, věděl jsem, že budu mít co dělat, abych ho tam nedával každý den.

Parádní i bez vibrací, ještě lepší s jedním z několika režimů, které nabízí. Rotace je tím malým detailem, který prožitky posouvá zas o něco dál. Dildo zavedete a necháte zvolna kroužit, u toho můžete masturbovat a vychutnávat stále vyšší úrovně rozkoše.

Troufnu si říct, že takové pocity okusíte jen při tom nejlepším sexu s živým člověkem.

Právě teď, kdybych si na pustý ostrov měl vzít jen jednu sex hračku, bude to tenhle Boom. Vážně. A hraček nemám zrovna málo, takže tohle můžete brát jako hodně upřímné a důležité vyznání!

Zjistěte kolik stojí BOOM vibrátor s přísavkou tělový
ZJISTIT CENU

Pár čísel:

  • Celková délka 20 cm,
  • Využitelná délka 16 cm (takže dost opravdu po koule),
  • Největší průměr cca 4.5 cm,
  • Nejužší průměr 3.5 cm,
  • Šířka koulí 8 cm,
  • 10 režimů s vibracemi,
  • Rotace – o 360 stupňů.

VIDEA z redakčního rozbalování:

Pro jednoho i pro dva

Parádní pro jednoho, super pro dva. Tak jako jiné dálkově ovládané vibrátory, tenhle Boom rotační vibrátor umožňuje ovládat rozkoš partnerky či partnera pomocí dálkového ovládání.

Výborně kombinovatelné se svazováním

Zapnout lze i boostovací funkci, kdy se na několik vteřin vibrátor rozjede na nejvyšší obrátky. Málokomu by se tohle nezamlouvalo! Tohle uznávám u živého nezažijete, pokud nechytí druhou mízu a nezačne rajtovat jak divý = takže těsně před stříkáním, kdy se už vůbec neovládá a jede jen jako nadržená mašina.

Cena

Stojí v době vydání textu 1 699 Kč. To je dost peněz za realistické dildo. Za tyhle prachy ale Boom rotační vibrátor rozhodně  stojí. Málokdy totiž koupíte dokonalou hračku. A já tady narovinu nemám moc co vytknout – o tom skvělém materiálu bylo zde i v další recenzi popsáno už dost.

Lepší jsme s druhým testerem Markem neměli v ruce (a nejen tam).

Je ale zajímavé, že tyhle dilda testují hlavně muži, ač záměrem bylo udělat asi super reálný penis pro dívky.

Ale to nám vůbec, ale vůbec nevadí! Čím více takových kousků, tím více radosti (a vyplnění) pro nás. Asi podobně zajímavý úkaz je, kdo asi testoval realistický odlitek od Roberta Rosenberga (via rozhovor), neboli XXL velkou mrchu? Hádejte!

Shrnutí

Boom rotační vibrátor je prostě dokonalý pinďour, nikoho neurazí, naopak každý si jej zamiluje, stojí i za malinko větší peníze. Takže tuhle investici vám rozhodně mohu doporučit a u mě určitě nebude ležet osamocený v šuplíku, ale bude často v akci (a ve mně).

Klady

Zápory

Perfektní obal i prezentace, zpracování Vyšší cena v tomto případě není mínus
Úžasný i bez vibrací, parádní s nimi
Dálkové ovládání pro párové milování
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: