Vibrátorů na českém i světovém trhu je nepřeberné množství. Velikostí, tvarů, barev, materiálů, funkcí… ale ve výsledku nikdo jich nepotřebuje tolik. Stačí jen pár extra zajímavých, něčím odlišných, které dokážete při hrátkách od sebe odlišit a najdete v nich zalíbení.

Dostál The King od BOOMu svému jménu a stane se kralevicem nezapomenutelných vibrátorů pro ženy?

V základu je to pohledný černý, lehce macatější vibrátor, který v náznacích může být považovaný i za realistický. A to především v jeho idealizované špičce, která má pomyslný tvar mužského žaludu.

Takže zkušenější ženy (či muži?) už ví, že bude citelnější při zavádění a rozhodně ho v sobě ucítíte. A k tomu ještě napomáhají výstupky těsně pod ním, které částečně pokračují i níže na těle vibrátoru.

Materiálem je čistý silikon

Když si ho vezmete do rukou, překvapí vás jemnost silikonu, ze kterého je vytvořený. Je řekněme sametový, lehce drhne bez navlhčení, ale velmi příjemný. Rozhodně působí prémiovějším dojmem, než je samotná jeho cenovka.

Oceňuji jeho pružnost, kdy je cca horní třetině až polovině pružnější, než je běžné, takže se jemněji zasouvá do klína a dobře se mu přizpůsobí.

V základu je to rozhodně vaginální vibrátor, ale díky své pružnosti by mohli zahanbit i leckteré anální – ale zde samozřejmě chybí bezpečnostní patka, která by ho udržela venku celého. Takže na tohle opravdu pozor!

Pár čísel

  • délka: 21.1 cm
  • průměr: 3.5-4 cm
  • výdrž na 1 nabití: 1,5 hodiny,
  • nabíjení: cca 3,5 hodiny

Funkčnost překvapí

Rozhodně vás nebude nudit, protože má v sobě 10 vibračních režimů, které se od sebe částečně liší – je to klasická kombinaci běžných stupňů intenzity a střídavých rytmů. V tomto vás vibrátor jména The King rozhodně nepřekvapí. Ale naoproti tomu vás ani nezklame.

Zjistěte kolik stojí Vibrátor BOOM The King
ZJISTIT CENU

VIDEO z rozbalování v redakci:

Na úroveň vašeho těla

Co se nám s partnery líbilo (nebyl jen jeden, byla jsem zvědavá na jejich reakce a jestli mi s ním pomohou) byla funkce ukrytá za tlačítkem H. Co myslíte, že to je? Nebudu vás napínat, je to funkce, kterou bych čekala u citelně dražších vibrátorů. Ale asi už je nová doba a je možné ji dát i levnějším, ale přesto zajímavým kouskům.

Je to vyhřívání – tímhle tlačítkem se začne pomalu ohřívat, až se dostane na příjemnou teplotu těla. Takže doporučuji před hrátkami ho zapnout s dostatečným předstihem, ať má čas se na vás připravit a „rozžhavit“ – ale nebojte, zas tak pálivý nebude. Je to podobná teplota, jako u penisu nadrženého muže:)

V akci

V akci, jak jsem psala, se mi líbí pružnost, výrazná hlavička, takže jsem si při předehře nejvíce hrála právě na kraji kundičky, kdy jsem zkoušela špičkou jen zajíždět dovnitř a ven. Ten průměr je rozhodně citelný a dost mě to nažhavilo. A při zavřených očích a nahřátému Kingovi, to byla solidní jízda. A to mě u toho sledovat ještě honící se milenec. Ideální začátek promrdaného večera…

Co ho pohání a motivuje?

Nabíjení je zde vyřešeno dost jednoduše – na spodní části u zapínacích/vypínacích tlačítek je „propichovací“ otvor, do kterého vsunete nabíjecí kolíček. Je to jednoduché a levné řešení, ale samozřejmě díky tomu není vibrátor 100 % vodotěsný. Teoreticky je velmi odolný vodě, ale není pro to vůbec „certifikovaný“, takže velmi opatrně na vodní hrátky.

Na druhém konci nabíječky je klasické USB, takže ho můžete zapojit do libovolné USB nabíječky, či počítače. USB-C do trendy erotických hraček ještě nepřišlo, takže na to si ještě nějaký čas počkáme.

Co se mi ne/líbí?

V základu je to velmi solidní kousek, který byste dříve kupovali tak za 3 000 Kč. Dnes už je dle akcí za mnohem příznivějších cen a ještě k tomu má prémiovou funkci – vyhřívání. To je opravdu „dealbreaker“ a moje nová zamilovaná funkce.

Oceňuji i jeho pružnost a jemný silikon – takový ten příjemný a mazlivý, který máme všechny ženy tak rády. I žalud na pronikání a přirážení vás potěší – a třeba i vašeho zvídavého partnera, který vám s ním pomůže (nebo vám ho ukradne pro svůj tajný trénink).

A v neposlední řadě mě pobavila možnost ho používat z obou stran – neboli z té zlatavé. Není to asi záměrem, ale má také pár jemných výstupků. Celkově je to opravdu ve své cenové relaci do 2 000 Kč právoplatný The King, který moc soupeřů nemá. Nebo nějakého znáte?

Klady

Zápory

Jemný silikon Nemá modernější nabíjení
Pružné tělo Nemá v balení obal na uložení
Výrazný žalud
Vyhřívání
Obousměrnost
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: