Při pohledu na tento vibrátor moje manželka uznale pokývala hlavou. Ano, tohle vypadá zajímavě. Navíc je se zahříváním, vlastností, kterou měl jiný náš vibrátor, jenž se nedávno rozbil. Oproti tomu ale má The Queen Rabbit ještě výstupek pro dráždění poštěváčku a na obou koncích je vybaven jemným silikonovým kartáčkem, na který se žena zvláště těšila.

Elegantní a příjemný

Vibrátor je jako celek rozhodně elegantní a příjemný na dotek. Osobně jsem ocenil snadné ovládání. Výše zmíněný vibrátor měl pět tlačítek bez jakéhokoliv značení, takže člověk mačkal jako blázen než zjistil, co které dělá. Tento kousek má jen tři se snadno pochopitelnými symboly. Jedním přepínáte vibrační módy, druhý je vypínač a třetí zapíná a vypíná zahřívání.

Zahřívání?

Zahřívání je tady však trochu kamenem úrazu. Při porovnání s obdobným výrobkem musím chválit, že k zahřátí došlo velice rychle. Nemuseli jsme čekat deset minut, než vibrátor dosáhl teploty těla. Už za nějaké tři minuty se ohřál více než dostatečně, ale bohužel nerovnoměrně.

Jeden bod téměř pálil a museli jsme topení vypnout a chvíli počkat, aby se teplo přesunulo i do ostatních částí. Rozhodně bych nedoporučoval zavádět jej se zapnutým topením, nemuselo by to být příjemné.

Kartáčky, které stojí za to!

Samotné pocity z použití manželka shrnula slovy: „Dobrý, fakt dobrý“, ale pokud bych to měl rozepsat, tak si pochvalovala kartáčky, které dráždění značně umocňovaly. Dál nás také překvapilo, že vibrátor má dva nezávislé motorky (později jsem si tuto informaci potvrdil na internetu) a v některých módech střídá vibrace mezi oběma částmi. Jeden takový se nám dokonce ukázal jako nejlepší.

Hlučí!

Největším mínusem je však hluk. Je to možná způsobeno dvěma motorky, ale i po zavedení vydával vibrátor laicky řečeno kravál. Tělo normálně funguje jako tlumič, ale to se netýkalo motorku v části pro poštěváček. V tomto ohledu hračka není moc diskrétní a neuškodilo by jí ubrat pár decibelů.

Co se týká údržby, silikon se myje snadno, jen kartáčkům věnujte trochu více pozornosti, aby v nich něco nezůstalo. Nabíjení probíhá USB kabelem s dlouhým a tenkým konektorem, při jehož zapojování jsem vnitřně velice trpěl, protože jsem měl pocit, že zabodávám do tohoto nebohého penisu injekci.

Au.

Jako celek však musím The Queen Rabbit hodnotit kladně. Kvůli zahřívání musíte chvilku počkat a měli byste si dát pozor, abyste vibracemi nikoho neprobudili, ale jako celek je to rozhodně solidní vibrátor, který potěší každou ženu.

Klady

 •  

  Kartáčky pro ještě lepší dráždění

 •  

  Dva nezávisle pracující motorky

 •  

  Rychlé zahřívání

Zápory

 •  

  Hlučný provoz

 •  

  Zahřívání není úplně rovnoměrné

Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:

DO OBCHODU