Při pohledu na tento vibrátor moje manželka uznale pokývala hlavou. Ano, tohle vypadá zajímavě. Navíc je se zahříváním, vlastností, kterou měl jiný náš vibrátor, jenž se nedávno rozbil. Oproti tomu ale má The Queen Rabbit ještě výstupek pro dráždění poštěváčku a na obou koncích je vybaven jemným silikonovým kartáčkem, na který se žena zvláště těšila.

Elegantní a příjemný

Vibrátor je jako celek rozhodně elegantní a příjemný na dotek. Osobně jsem ocenil snadné ovládání. Výše zmíněný vibrátor měl pět tlačítek bez jakéhokoliv značení, takže člověk mačkal jako blázen než zjistil, co které dělá. Tento kousek má jen tři se snadno pochopitelnými symboly. Jedním přepínáte vibrační módy, druhý je vypínač a třetí zapíná a vypíná zahřívání.

Zahřívání?

Zahřívání je tady však trochu kamenem úrazu. Při porovnání s obdobným výrobkem musím chválit, že k zahřátí došlo velice rychle. Nemuseli jsme čekat deset minut, než vibrátor dosáhl teploty těla. Už za nějaké tři minuty se ohřál více než dostatečně, ale bohužel nerovnoměrně.

Jeden bod téměř pálil a museli jsme topení vypnout a chvíli počkat, aby se teplo přesunulo i do ostatních částí. Rozhodně bych nedoporučoval zavádět jej se zapnutým topením, nemuselo by to být příjemné.

Kartáčky, které stojí za to!

Samotné pocity z použití manželka shrnula slovy: „Dobrý, fakt dobrý“, ale pokud bych to měl rozepsat, tak si pochvalovala kartáčky, které dráždění značně umocňovaly. Dál nás také překvapilo, že vibrátor má dva nezávislé motorky (později jsem si tuto informaci potvrdil na internetu) a v některých módech střídá vibrace mezi oběma částmi. Jeden takový se nám dokonce ukázal jako nejlepší.

Zjistěte kolik stojí Vibrátor BOOM The Queen rabbit
ZJISTIT CENU

Hlučí!

Největším mínusem je však hluk. Je to možná způsobeno dvěma motorky, ale i po zavedení vydával vibrátor laicky řečeno kravál. Tělo normálně funguje jako tlumič, ale to se netýkalo motorku v části pro poštěváček. V tomto ohledu hračka není moc diskrétní a neuškodilo by jí ubrat pár decibelů.

Co se týká údržby, silikon se myje snadno, jen kartáčkům věnujte trochu více pozornosti, aby v nich něco nezůstalo. Nabíjení probíhá USB kabelem s dlouhým a tenkým konektorem, při jehož zapojování jsem vnitřně velice trpěl, protože jsem měl pocit, že zabodávám do tohoto nebohého penisu injekci.

Au.

Jako celek však musím The Queen Rabbit hodnotit kladně. Kvůli zahřívání musíte chvilku počkat a měli byste si dát pozor, abyste vibracemi nikoho neprobudili, ale jako celek je to rozhodně solidní vibrátor, který potěší každou ženu.

Klady

Zápory

Kartáčky pro ještě lepší dráždění Hlučný provoz
Dva nezávisle pracující motorky Zahřívání není úplně rovnoměrné
Rychlé zahřívání
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Vaše názory 1 názor

Erotická povídka: Králíčkový vibrátor v akci

Víkendové válení se v posteli mi vnuklo myšlenku, že už jsem si domů dlouho nepřinesla žádný vibrátor. Při virtuální procházce po obchodě jsem si uvědomila, že už týdny pokukuji po luxusním zlatém vibrátoru s dráždítkem na klitoris ve tvaru roztomilého králíčka.

Nelenila jsem a na večer zajela do prodejny a nafasovala tohoto fešáka, který disponuje nejen klasickým tělem vibrátoru, ve kterém se nachází několik řad rotujících perliček, ale také přídavným dráždítkem na klitoris, jenž má v sobě zabudovanou samostatnou vibrační patronku.

Obě tyto části se dají ovládat zvlášť, pomocí praktického a snadno ovladatelného tlačítkového systému se třemi stupni vibrace pro každou část. Celý tento zázrak je vyroben z příjemného gelového materiálu v luxusní zlaté barvě v kombinaci s čirým gelem. Prostě nádhera, kterou musím mít.

Díky dlouhé cestě, během které jsem si představovala, co všechno se mnou tenhle robertek udělá, jsem doma na nic nečekala a hned se dala do testování.

Nejprve jsem zapnula jen hlavní část vibrátoru a lehce si s ním přejížděla po těle. Představovala jsem si, jak mě dotýká Petr, jak přejíždí přes každý centimetr mého těla, jak cítí moji hedvábnou kůži a sleduje můj zrychlený dech.

Jak krouží svým jazykem po odhalené kůži a jeho něžné prsty mě laskají tak, že se celé moje tělo rozechvívá neuvěřitelnou rozkoší. Po této nádherné milostné předehře neváhám ani minutu a jemně zavedu pana Králíka do nitra svého klína.

Rotující kuličky dráždí můj poševní vchod a já pomalu zasunuji vibrátor hlouběji a hlouběji. Představovala jsem si, jak je uvnitř mě Petr, jak si užíváme vzájemné blízkosti a jak se jeho tělo pohybuje na tom mém.

Cítila jsem, že tohle je ono, tak to má být, a toužila po Petrovi čím dál víc. Když už jsem začínala litovat, že si tentokrát užívám v posteli sama, zapnula jsem na vibrátoru přidané dráždítko.

Ouška toho roztomilého zajíčka se rozkmitala neuvěřitelnou rychlostí a zběsile dráždila můj klitoris. Rychlostí a intenzitou vibrací jsem byla tak zaskočená, že jsem sotva popadala dech. Chtěla jsem, aby tato pocity nikdy neskončily, ale věděla jsem, že pokud vibrátor okamžitě nevypnu, je to otázka několika sekund a bude po všem.

Vypnout králíčka jsem však nedokázala a tak mě zaplavila výbušná rozkoš při které jsem nedokázala myslet na nic jiného, než na čím dál rychlejší a vášnivější pohyby, na kterých jsem odplula až do úplného zapomnění.

Nevím, jak dlouho jsem ležela zpocená uprostřed rozválené postele a snažila se dostat zpět na zem, ale vím, že tohle chci zažít znovu a podělit se o svoji vášeň s Petrem.

Spolupracujeme: