Zajíček a vajíčko… připomíná vám to Velikonoce? Tohle vibrující duo vás vyvede z omylu! BOOM Rabbit&Balls je spojením něžnosti a hebkosti stvořené pro romantické duše a dychtivá těla.

Něžné a hladké

BOOM Rabbit&Balls je dvojice hraček, která se dá použít dohromady i zvlášť. První částí je vibrační vajíčko na dálkové ovládání, přičemž i samotné ovládání se dá použít jako vibrátor. Obě hračky jsou ve světle růžovém provedení a naprosto vás ohromí svým jemně sametovým povrchem. Takto výrazně jemný povrch jsem doposud u žádné erotické hračky nepocítila. Jelikož samotné ženské tělo je velice vnímavé na dotek a povrch provedení, tato nevinně růžová věcička dopřává tělu často opomíjený prožitek jemnosti.

Seznamte se!

…s vajíčkem

Vajíčko má tvar osmičky, vypadá jako dvě spojené kuličky na sobě. Na spodní části je tlačítko na zapnutí a vypnutí a dlouhé silikonové poutko. Celé vajíčko je v silikonovém provedení a tím se minimalizuje možnost zanesení nečistot – údržba a čištění vajíčka je velice snadná a praktická.

…se zajíčkem

Ovladač vajíčka je zpracován jako roztomilý, ale nezbedný zajíček. Ouška jsou stvořeny pro hrátky s klitorisem, jeho tělo pak pro ovládání obou hraček. Na těle ovladače se nachází dvě tlačítka – horní je pro ovládání samotného zajíčka, spodní tlačítko ovládá vibrační vajíčko. Mezi tlačítky je červené světýlko, které signalizuje zapnutí a při vibrování bliká.

Nabíjení a čištění

Čištění obou hraček je vskutku snadné, avšak vzhledem k silikonovému povrchu je potřeba hračky umývat dezinfekcí bez alkoholu. Stejně tak držte hračky dál od olejíčků a pro hladký průběh zvolte lubrikační gel na vodní bázi.

Součástí balení je USB nabíječka, která nabíjí obě části hračky. Doba nabíjení zabere zhruba dvě hodiny.

Ovládání

Zajíčka probudíte delším podržením horního tlačítka na jeho těle. Ouška začnou vibrovat a následným stisknutím stejného tlačítka se přepínají programy. První tři programy jsou jednolité vibrace, jejichž intenzita se zvyšuje. Následující tři programy mají odlišný rytmus vibrací a přepínáním si můžete vybrat vyhovující vrnění.

Stejný princip programů objevíte i u vajíčka – vajíčko má šest možností vibrací, první tři se liší intenzitou, další tři pulzací. Vajíčko stačí zapnout stisknutím jeho tlačítka a následné ovládání probíhá na ovladači. Reakce hraček na zapnutí a vypnutí je však poměrně delší, na přepínání programů obě hračky již reagují okamžitě.

Kolik stojí BOOM vibrující dvojka
ZJISTIT CENU

Vibrující duo v číslech

  • Počet vibračních programů : 6 u obou částí
  • Rozměry vajíčka: 85 x 32 mm bez poutka
  • Rozměry zajíčka: 110 x 45 x 30 mm
  • Doba nabíjení: cca 2 hodiny
  • Dosah ovládání: 6 metrů

Vzrušení na veřejnosti?

Taky se vám při představě vibračního vajíčka fantazie vybarví do představ vzrušujících chvilek, kdy si s vámi partner může nenápadně pohrát například v restauraci skrze ovladač svěřený do jeho rukou? Tohle od této hračky bohužel určitě nečekejte. Obě hračky vibrují dost hlasitě a lidé okolo by se určitě otáčeli.

Navíc tvar ovladače je velice specifický a ani mužská dlaň ovladač diskrétně neskryje. Můžete však nosit vajíčko samostatně jako venušiny kuličky bez použití vibrací. Svou malou velikostí je na nošení ven velice pohodlné a pouze při určitých pohybech cítíte vzrušující tlak.

Jemný zážitek pro jemné ženy

Celé toto vibrační duo je vzhledem i funkcí velice něžné. Vypadá nevinně a nevinné jsou i samotné prožitky. Působení vibrací je velice nenápadné, což můžou ocenit ženy a slečny, které do světa erotických hraček teprve pronikají. Bohužel, omamné vzrušení tato hračka nepřináší, její působení je spíše příjemným erotickým naladěním. Samotné vibrace působí pouze „lokálně“ jen v daném místě kolem hračky, vzrušení se nepřenáší dál a je to tak trochu bez hlubšího efektu.

Hračka se dá však využít také s partnerem pro příjemnou předehru. Experimentovat můžete také s oušky zajíčka, jimiž se dá obejmout penis a vibracemi jej pořádně promasírovat.

Shrnutí

Z hračky BOOM Rabbit&Balls mám smíšené pocity. Člověk si s ní musí chvíli pohrát, aby objevil způsob, jak s ní prožít chvilky vzrušující slasti. Máte-li chuť na jemné pohlazení a postupně odkrývat taje něžného potěšení, jež se v této hračce skrývají, je tahle roztomilá hračka stvořená přímo pro vás!

Klady

Zápory

Příjemný povrch Hlučnost
Roztomilý vzhled Delší reakční doba
Dvojí využití ovladače Vibrace nepřináší znatelné vzrušení
Snadná údržba Ovladač se rychle zahřívá
Moderní nabíjení Vibrace působí pouze na jedno místo bez vzrušujícího efektu
Možnost využití vajíčka jako venušiných kuliček
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: