Dito Apha se dá počítat mezi chytré vibrátory. Proč chytrý vibrátor? Je ho možné spárovat s vaším telefonem a zažít s ním mnohem více zábavy. Navíc tento kousek taky obsahuje gyroskopickou technologie, která mění vibrace na základě jeho pohybu.

Smart vibrátor Dito – redaktorská recenze

Ač se to na první pohled zcela zdát, tak při své délce 12 cm tento růžový fešák umí divy. Nabízí dvouhodinové potěšení plné intenzivních vibrací dle vašeho gusta. Krom sedmi manuálních vibračních módů ovládaných pomocí tlačítek plus a mínus, totiž poskytuje prostor pro vytváření módů vlastních pomocí vašeho chytrého telefonu.

Stačí pouze stáhnout si mobilní aplikaci, propojit ji s vibrátorem pomocí bluetooth a popustit volnou uzdu fantazii. Vlastní módy můžete tvořit pouhým vykreslením křivky na displeji vašeho telefonu. Tímto jednoduchým pohybem nastavíte výkon motorků.

Dito zavrní nejenom do rytmu salsy, …

Pokud zrovna nemáte chuť „zdržovat se“ vytvářením nových nastavení můžete vyzkoušet vibrace dle vašeho oblíbeného songu. Vaší hitovku stačí otevřít v aplikaci a vibrace poběží v jejím rytmu. To stejné platí o videu. Kromě jiného tato aplikace je schopná vést váš sexuální deníček s údaji jako jsou počet orgasmů, doba provozu vibrátoru apod.

Zjistěte kolik stojí vibrující chytrák Dito
ZJISTIT CENU

Pokud opominu funkční přednosti této hračky, její výhodou je také velmi zdařilý ergonomický tvar umožňující dráždění jak bodu G, tak i klitorisu. Při prvním použití mě jen poměrně zaskočila intenzita vibrací, která byla na můj kus dost silná, ale po zahřívacím kole jsem byla za ni velmi ráda a ve chvilce největší rozkoše ráda ještě přidala plyn pomocí volby orgasmus, jež znásobuje výkon vibrací a pomáhá dosáhnout vrcholu či zintenzivnění jeho prožitku.

Nabíjení je realizováno pomocí kabelu s usb konektorem na konci. Vstup pro nabíjení na rukojeti vibrátoru není viditelný, jelikož je zaplněn silikonem, tudíž nehrozí jeho poškození. Plné nabití trvá okolo dvou hodin.

Resumé recenze / testu

S hračkou jsem spojená, stejně jako můj přítel, který ji může ovládat i vzdáleně přes telefon. Jediná věc, která mi tu trochu chybí, je regulace intenzity vibrací. I v menu pro vytváření vlastních režimů lze intenzita nastavovat velmi omezeně, vlastní nastavení tu je míněno spíše ve smyslu nastavení rytmu vibrací.

Klady

Zápory

Ergonomie Možné užívání jen lubrikantů na vodní bázi
Silikonový materiál Není možné korigovat intenzitu vibrací
Dvojí potěšení (vagína i klitoris)
Vlastní módy
Ovládání i přes telefon
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: