Na trhu bohužel není moc kvalitních „double“ erotických pomůcek, a když už jsou tak se spíše zaměřují pro lesbické hrátky, nebo jsou příliš jednostranné. A právě všestrannost slibovaná od výrobce mě ke koupi a otestování přemluvila.

Balení

Balení vypadá na první pohled velice luxusně. Žádný „blistr“ ale pěkná krabice se sametovým provázkem. Bohužel uvnitř už tak bohatá výbava příslušenství není. Krom samotné erotické pomůcky jsou jen 2 baterie.

Samotná hračka

Tělo hračky je silikon (takže lubrikant jen na vodní bázi), který je velice příjemný na dotek. Dále hračka vyniká dvěma rameny které jsou až překvapivě ohebné (což je občas i ke vzteku). Napájení dvou vibračních motorků v každém rameni zajišťují dvě AAA baterie schované pod celkem solidně vypadajícím víčkem s těsněním (při nepoužívání baterie vyjměte, aby nevytekly).

Ovládání

Hračka má všudy všeho 2 tlačítka jedno slouží čistě k vypínaní/zapínání, druhé cykluje mezi 7 programy vibrací. Bohužel od jiných výrobků je člověk zvyklý dlouze podržet vypnout/zapnout a krátkým stisknutím přehazuje mezi programem vpřed/vzad.

Zjistěte kolik stojí Vibrátor Jülie 2
ZJISTIT CENU

To ale u této hračky neplatí, takže se celkem často stává, že místo programu zpět hračku vypne. Asi by příště chtělo tlačítka lépe rozlišit nebo předělat do zajetého standardu.

Hodnocení

Hračku bych rozdělil do dvou kategorií a to do párových hrátek nebo sólo. Pokud Jülii používala partnerka sama, měla problémy s houževnatostí. Ramena jsou příliš měkká, než aby je partnerka zvládla udržet jednou rukou na správných místech, a to nepočítám trable s ovládáním, kdy si člověk v tom nejlepším pomůcku vypne.

Situace se ale úplné mění, když se Jülie použije v páru. Pak naopak možnost měkkého ohybu člověk ocení. Stimulace bodu G a zároveň klitorisu nikde netlačí. Měkčí horní rameno se krásně vytvaruje podle potřeby a jeho zahnutý tvar na konci ve tvaru zobáčku sedne na klitoris jak hrnec na prdel. Dráždění bodu G tak intenzivní není, ale postačí.

Dále je tu možnost dráždění análku a pochvy zároveň, nebo análku a klitorisu, obě ramena v pochvě, nebo masáž obou bradavek zároveň, prostě fantasie se tu meze nekladou a rozhodné to stojí za to. Jen to chce vždy ty dvě ruce navíc.

Za sebe a partnerku hodnotím hračku za velice zajímavou a za ty peníze si užijete hodně muziky.
Fotografie nejsou typicky redakční, ale autory je přímo testerský pár. Děkujeme za poskytnutí fotek.

Klady

Zápory

Cena Ovládání
Jakžtakž voděodolnost Manipulace
Možnost stimulace více bodů zároveň Chudší obsah balení
Materiál
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: