Wireless silicone 7“ dong je macatější silikonové vibrační dildo (či rovnou vibrátor, chcete-li) s varlaty a přísavkou. Ve vkusném černém obalu se dvěma průhledy leží žilnatá hračka i dálkové ovládání, které výrobce uvádí jako hlavní přednost hračky. Příbalový leták obsahuje variantu textu v češtině. Jaká je tahle hračka na omak?

Dojem z dilda

Povrch hračky Wireless silicone 7“ dong je hladký a příjemný, dildo má širší tělo i žalud (průměr 4 cm) a celkové zpracování vypadá dost precizně. Přísavný talířek dilda je vkusný a praktický zároveň, jeho sřoubováním totiž zároveň aktivujete nebo vypínáte možnost zapnout vibrační režimy (hračka při zašroubování na boku decentně bliká).

Dildo můžete ovládat stylovým tlačítkem na jeho těle, nebo dálkovým ovládáním. To funguje na cca 2 metry vzdálenosti a výrobce pro ovladač dodal i dvě netypické tužkové baterky, které byste jinak museli shánět. Teď vyzkoušíme, jaká je s dildem sranda.

Pár čísel

  • použitelná délka: 13,5 cm k varlatům,
  • délka kořenu: 17 cm
  • průměr: 4 cm
  • nabíjení – pozor: baterky do ovládání nejsou zcela běžné (výrobce ale dodal 2)

VIDEO z redakčního testování

Jedno mínus, ale je

Už při prvním zavedení do kundičky mojí přítelkyně jsme zjistili, že kombinace větších rozměrů žaludu a neohebnosti dilda může být příčinou vzniku nechtěné bolesti. To platí i v případě zavedení dilda do análu.

Po zavedení ale cítíte příjemný materiál, nepotřebuje opakovaně lubrikovat, jak se u silikonů občas stává. Dildo pěkně naplňuje a pokud se ojíždíte bez vytahování ven, můžete i přidat do rytmu. Při vytahování dilda z vagíny je opět potřeba dávat trochu pozor.

Vyzkoušeli jsme i možnost ovládat dildo na dálku, nutno říci, že pocit možnosti ovládat rozkoš druhého překvapivými změnami vibrací je opravdu výborný.

Zjistěte kolik stojí Realistický vibrátor s dálkovým ovládáním
ZJISTIT CENU

Handsfree narážení, nebo ne?

Zkoušeli jsme narážení v handsfree režimu, ale i tady je potřeba vytknout neohebnost hračky. Když totiž dildo přimáčknete na hladkou stěnu, zrcadlo nebo dlaždičky, a chcete se na něj narazit, nemůžete příliš měnit úhel a polohu těla.

Hrozí totiž, že přisátí pohybem narušíte a dildo spadne na zem. Takové nechtěné nepohodlí při erotice rozhodně není dobré.

Shrnutí

Nedostatek v podobě neohebnosti tak výrazně limituje hračku, která by jinak byla téměř dokonalá. Krásný povrch a tvar, deset režimů vibrací, ovládání na dálku, varlátka a přísavka, to všechno je parádní.

Výrobci bych doporučil, aby udělal lehce ohebnou verzi, pak bych neměl co vytknout, takhle ode mě hračka dostává slabších 7 z 10 – kdo si jí koupí, neprohloupí, ale neohebnost mu může vadit. Za vyšší cenu (cca 1300 Kč) bych čekal odladění tohoto zjevného nedostatku v hlavní funkci, kterou je pohodlné šukání bez obav z nechtěné bolesti nebo poranění.

Klady

Zápory

Tvar a zpracování Neohebnost
Dálkové ovládání Vyšší cena
Nabídka režimů
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: