Tentokrát jsme byli dost na rozpacích, do jaké kategorie tuto hračku zařadit. Principiálně totiž vibruje, takže patří do vibrátorů, plus vibrátorů na klitoris. Ale je to vlastně variace na legendární vibrační sedlo Sybian, takže by patřila tato podložka You2Toys VibePad i do šukacích strojů. Protože jen nasednete a necháte se unášet na vlnách rozkoše. Anebo to není tak jednoduché?

Co to vlastně je?

Na první pohled byste neřekli, že je to nějaká erotická hračka. Prostě růžová mořská „améba“ s pár výrůstky na boku. Až po stisku tlačítka zespodu (nebo tím na dálkovém ovládání) byste zjistili hlavní účel – aneb vibrovat až do orgasmu osoby, která na ní sedí. A je jedno, jestli to bude muž či žena.

Protože výkonově je VibePad naprosto nepochopitelný. Jak vidíte na fotkách a videu z rozbalování, výška a ani šířka vyloženě té praktické části (uprostřed výstupky) není moc veliká. Ale v praxi je to solidní mašinka.

Pár čísel

  • 7 vibračních režimů,
  • 2 anatomické vlny,
  • 29 cm na délku,
  • 20,7 cm na šířku
  • 2,9 cm (anální) a 4.2 (vaginální) vlna.

Jak už jsme zmínili, dá se ovládat tlačítkem zespoda, tak i ovládáním. Do něj se vejde malá C (taková poloviční AA) baterie, takže výměna není problémová. Ovládáním dokážete separátně spouštět jednu či druhou vlnku (vhodně si nasedněte tak, aby vám více dráždily klín či prdelku), nebo i dohromady.

V rámci vibrací jsou klasické táhlé, střídavé i pulzní kombinace. Za nás je klasicky nejlepší „plný výkon“, neboli nepřerušované vibrování…

Nabíjení

Napájení ovladače je na menší baterii – typu C. Nabíjení celé podložky je skrze speciální adaptér – na jedné straně univerzální USB (do síťové nabíječky či PC) a na druhé straně stříbrná kulaťoučká koncovka. Aneb netuším jak to popsat, ale vám je to stejně jedno, protože prostě ji zapojíte a nabíjíte. Pozor, nelze z principu umístění nabíjecí zdířky (dole kolmo ven) nabíjet a zároveň si užívat.

VIDEO z redakčního vybalování

Výdrž

  • dálkové ovládání 120 minut,
  • samotná podložka 130 minut.

Ona

Zkoušela jsem ji jak sama, tak s milencem. Líbí se mi, že je to nenápadný kousek, který dokáže dráždit jak kundičku, tak zadeček současně. A můžu se na ní pěkně vrtět a tím ještě umocnit dráždění. Jen pro začátek doporučuji pro lepší úhel podložit „podložku“ třeba menším polštářem – nebo my jsme pro to úspěšně zneužili Loverátor (takový pevnější šukací polštář – viz naše recenze).

Prvně jsem zkoušela klasicky nakleknout, ale ten kontakt nebyl tak intenzivní (polštář to zlepšil). Nejlepší bylo, když jsem nasedla plnou vahou těla a nohy jsem měla před sebou, ruce za mnou – jako takový nadržený krab, co se nechce hnout z místa. A opravdu nechcete, protože ta podložka skvěle vibruje a ty vlnky/kopečky krásně zajedou na má intimní místa. A neuhnou a neunaví se…

On

Dvojička a kuřbou

První akcí, která nás oba (nezávisle na sobě) napadla, byla jasná: ona klečící na podložce a já tyčící se nad ní a kouřený. Přesně potěcha pro oba a naše oblíbená hrátka – aneb s ptákem v puse jí to strašně sluší (a vždy bych jí – i přes protesty – chtěl fotit).

Zjistěte kolik stojí Vibrační podložka You2Toys VibePad
ZJISTIT CENU

Nejdříve si na gauči na podložku klekla a začala mě hezky zpracovávat ptáka, ale pořád se na něm vrtěla a nebylo to zrovna žádoucí vrtění. Protože při klečení na něj dostatečně nedostala, aby se obě obliny vibrátoru dostaly k těm správným dírkám.

Takže nakonec si ho podložila (šukací podložkou z jiné dřívější recenze) a už na jejím lačném výrazu bylo vidět, že je to správný úhel a kontakt „tělo na tělo“. A u toho mě moc pěkně kouřila, kroužila jazýčkem kolem žaludu a přesně jak to miluji, tak pevně mě držela za koule (aneb když vás má žena v hrsti).

Po chvíli, co jsem díky dálkovému ovládání zvýšil vibrace a zkoušel jednotlivé režimy, dostala se její pusinka od žaludu až k samotným koulím, které hezky sála. Občas mi to silné sání dělá dobře, ale tentokrát to vzhledem k nové hračce a zajímavé situaci nedělalo potěchu. Takže jsem ji trochu usměrnil a už to bylo zase super. Rozhodně oceňuji dálkové ovládání, protože jinak přepínáte vibrační/pulzní programy zespodu podložky, kam v „akci“ opravdu moc přístup nemáte.

Poslušný subík

Podruhé jsem se musel udělat pro ni – v obýváku byly roztažené závěsy, ona si na něm pohodlně lebedila a já musel na „kamenité“ podlahy v chodbě si nasednout na podložku a honit se pro ni. Na první intenzitu to bylo příjemné, hrbolky dobře tlačily na spodek varlat/hráz a prdelku. Doporučuji případně prohodit, aby větší výstupek byl obráceně – to správné rozložení určitě najdete:)

A u toho jsem si natěsno držel koule (a nahrazoval si tolik její oblíbený padáček s vícero závažíčky) a pomaloučku se podle jejích instrukcí honil a kroužil kolem žaludu. Dálkovým ovládáním mi postupně přidávala na intenzitě a skončili jsme u té třetí…

Velmi intenzivní…

To už pro můj klín/prdelku byly neskutečně intenzivní vibrace, které mnou procházely v slastných vlnách (přestože jsou konstantně stejné) – a to podle toho, jak moc jsem sám se „narážel“ na samotnou podložku a jakoby jsem jí sedlal…

Vzhledem k tomu, že v tom dni jsem splnil svoji kvótu pro JEJÍ orgasmy, trápila mě takhle slastně jen pár minut a pak mi přes obývák dovolila… se udělat. Což nebylo tak těžké vzhledem k nadrženosti, podřízené situaci a velmi stimulujícím vlnám vibrací na prdelce a klíně. Stříkal jsem po sobě a nevnímal vůbec svět kolem…

Když jsem se trochu „probral“, musel jsem vše kolem samozřejmě uklidit a jít se věnovat své partnerce/Paní (dle její nálady to může skočit až do oslovení Madam), které je už hodně náročné pro mé tělo… ale o tom až jindy.

Celkové hodnocení

Fantastický kousek, který nechápeme, že se k nám nedostal dříve. Od testování uběhly 2 měsíce a stále si ho vytahujeme z naší zásobárny hraček a hledáme nové využití. Takže za nás – must have kousek. A dáme za něj ruku (či cokoliv jiného) do ohně…

Klady

Zápory

Vícero intenzivních vibrací Chybí obal na hračku
Dálkové ovládání Nelze současně nabíjet a užívat si
Voděodolnost
Čistý „sametový“ silikon
Použití pro NĚJ i JI
Dva výstupky – klín a prdelka
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: